Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51986
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να πετύχω τη Νάντια για την οποία μου είχε μιλήσει ο Zero, τελικά την πέτυχα. Εμφανισιακά μου άρεσε πολύ. Έχει πολύ ωραίο πρόσωπο και καλό σώμα. Απλά το στήθος της ήταν πειραγμένο κάτι που εμένα δεν με ενθουσιάζει. Πήρα το κισάωρο πρόγραμμα και πολύ γρήγορα αφέθηκα στο εξαιρετικό μασάζ της Νάντιας. Διαπίστωσα στη συνέχεια ότι η κοπέλα είναι και ένας γλυκύτατος και ευγενέστατος άνθρωπος. Αφού τελείωσε ο χρόνος του μασάζ μου είπε να γυρίσω και εκεί ξεκίνησε ένα καυλωτικό Handjob με το λάδι μέχρι που έγινα τούρμπο. Ξάπλωσε στο μασαζοκρέβατο και μιας και μου έβγαλε μια τελείως gfe φάση κάναμε σεξ σε μία στάση ως το τέλος. Εν κατακλείδι ένα σπάνιο λουλούδι της ανατολής που άμα του φερθείς με σεβασμό σε αποζημιώνει. Θα ξαναπάω σίγουρα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νάντια
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2018
H υπηρεσιεs τιs κοπελαs σε σχεση με την κριτικη του zero πιο κατω ειναι πολυ διαφορετικεs ?? δεν ζητησεs κατι εσυ ή δεν εγραψεs ? εγω θα ηθελα να ξερω γιατι παιζει ρολο για μενα ....αυτα που γραφει ο zero με καλυπτουν ....αυτα και ευχαριστω !!!Καπέλο
09 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευγε συναγωνιστη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2