Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Να η χρησιμότητα του σάϊτ. Διάβασα τις προηγούμενες κριτικές και επένδυσα τα 150 ευρώ στην εξαγορά συμπυκνωμένης σαρκικής ευτυχίας και όντως άξιζε κάθε σεντς. Μόλις έφθασα στο Παγκράτι έκανα ντουζάκι και βουρ επίθεση. Το κορίτσι είναι πανέμορφο, από κοντά είναι πιο ωραία και από τις φωτογραφίες της ! ΚΟΡΜΑΡΑ χωρίς σιλικόνες στον πωπό της που είναι έτσι ποθητός από κατασκευής ! Είναι ευγενέστατη, πεντακάθαρη, χαμογελαστή και με .......... μετριότατα αγγλικά, το μόνο αρνητικό στην υπόθεση. Συνεχόμενα γλωσσόφιλα και χάδια και σε λίγο δεν αντέχω, φοράω προφυλακτικό κι αρχίζω να την πηδάω καλά με τα πόδια της ψηλά και ενώ αυτή βγάζει καυλωτικές κραυγούλες. Μετά από ικανό σφυροκόπημα έχυσα μέσα της και ξάπλωσα στο μεγάλο κρεβάτι. Μου έκανε ένα πολύ ωραίο μασάζ επί ώρα πολύ και συνεχίζοντας να φιλά την πλάτη μου και το λαιμό μου. Νιώθω ............ σεΐχης. Κανονικά. Σε κάποια ώρα ξανάρχισε να με γλείφει και με ξανακαύλωσε. Αυτήν την δεύτερη φορά, κάθισε επάνω μου και κουνιόταν ρυθμικά και ταυτόχρονα χάϊδευε το ομολογουμένως μεγάλο καυλί της. Με ρώτησε αν μπορεί να χύσει και όταν της είπα ΟΚ, καταλήξαμε να χύσουμε με διαφορά λίγων λεπτών, πρώτη αυτή και μετά εγώ. Επακολούθησαν χάδια και φιλιά και μετά από λίγη ώρα ντύθηκα και έφυγα χαρούμενος και ....... λίγο πιο ελαφρύς.
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.432
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, travestolagnos, gino028 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2018
Αδελφε κανα τηλ παιζει?
25 Ιουλίου, 2018
Έχει ράμματα από την εγχείρηση σιλικόνης ακόμη παίζουν με χρώματα, δεν τα είδες?
21 Αυγούστου, 2018
Έχεις τηλέφωνο να μου στείλεις σε παρακαλώ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3