Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133501
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές! Είναι η πρώτη μου κριτική οπότε συγχωρέστε με για τυχόν λάθη...Η συνάντηση έγινε πριν από κανένα μήνα με περίπου με το μωρό! Μωρό όντως Ναι! Η συνεννόηση με το γραφείο καλή...το μωρό έσκασε σε ξενοδοχείο της νότιου περιοχής με δέκα λεπτά καθυστέρηση... Με το που άνοιξα την πόρτα αντίκρισα ένα μωρό με ένα απλό καθημερινό ντύσιμο! Λιγο με ενδιέφερε το ντύσιμο να πω την αλήθεια Ματάκι Με το που μπαίνει στο δωμάτιο φιλάκι χαιρετουρα για να σπάσει ο πάγος...αν και είναι πολύ κοινωνικό άτομο αλλά μωρό...την ρώτησα άν θέλει να πιεί κάτι και μου είπε μία κόκα,οπότε παρήγγειλα το αναψυκτικό και πιάσαμε λίγο την κουβέντα!Πάνω στην κουβέντα μάς το μωρό ερχόταν όλο και πιο κοντά αρχίζοντας να μου χαϊδεύει το πόδι και να κατευθύνεται αργά και βασανιστικά προς την ευαίσθητη περιοχή Ντροπή Ενώ έφτασε στο σημείο τής ευαίσθητης περιοχής τότε ξαφνικά έρχεται μπροστά μου και χώνει την μικρή αλλά θαυματουργή γλωσσιτσα τής στο στόμα και αρχίζει ένα βαθύ γλωσσοφιλο με πολύ εντονο τρίψιμο αφού με έχει καβαλήσει κανονικά Ναι! Μιλάμε ή κοπέλα ξέρει να το κουνάει πολύ καλά...Και ενώ ο μικρός έχει σηκωθεί και κοντεύει να βγει έξω απο το παντελόνι, ξαφνικά χτυπά η πόρτα γιατί φέρανε το αναψυκτικό του μωρό...ανοιγω την πόρτα με πλήρη στύση ανενόχλητος και ή κυρία με τον δίσκο να τής έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω χαχαχα... Γύρισμα στο κρεβάτι και στο μωρό που αρχίζω και το γδυνω γρήγορα και το στήνω στα 4 με θέα την απίστευτο κωλαράκι τής και αρχίζει το σπατουλαρισμα από μεριάς μου με έντονους ρυθμούς και σφαλιάρες στα κωλομερια που αντέχει αρκετά...μετα από την δικιά μου περιποίηση έφτασε η ώρα να πιάσει δουλειά ή μικρή...με βάζει στην άκρη του κρεβατιού με ανοιχτά τα πόδια και αρχίζει αργά και βασανιστικά το σπατουλαρισμα με γλύψιμο στο κεφάλι και στον κορμό και πέρασμα από τα @@@... Όταν άρχισα να καταλαβαίνω ότι δεν θα αργήσει να έρθει το τέλος την σηκώνω και την πετάω στο κρεβάτι στα 4 που αρχίζει το μπιστονιασμα με δυνατές εισχωρισεις και σφαλιάρες στα κωλομερια που τα έχω γραπωσει με της παλάμες μου και τα τραβάω επάνω μου με δύναμη... συνεχίστηκε για κανένα πεντάλεπτο αυτό όπου μετά ξαπλώνω και έρχεται από επάνω που αρχίζει ένα αργό κούνημα μπρος πίσω που κατέληξε σε πολύ γρήγορο ρυθμό με αποτέλεσμα να έρθει το τέλος στο μουνάκι τής μέσα... Είχε περάσει ήδη ένα 40λεπτο και απέμενε πολύς λίγος χρόνος οπότε τον φάγαμε με κουβεντούλα...Στα δια ταύτα λοιπόν ή μικρή είναι πολύ καλή στο κούνημα όπως ακριβώς και στο βίντεο που έχει γυρίσει με μέτρια πίπα καλά στησιματα και αντοχές...στα σοσιαλ είναι πολύ μικρή και μιλά για πάρτυ κλάμπινγκ και ότι κάνει ένα κορίτσι που έχει πιάσει καλά λεφτά στην ηλικία τής...την συστήνω σε όσους θέλουν να δώσουν πόνο σε ένα μικροκαμωμενο κοριτσάκι και το έχουν απωθημένο...καλα γαμησια μάγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
521
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177820, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2018
οταν ανοιξες την πορτα στο room service ησουν με την ψωλη εξω? σε ειδε τσιτσιδο η γκομενα του ροομ σερβις?

πολλες φορες τους εχωανοιξει την πορτα γυμνος και καυλωνουν ολες...λακομπα πηγες?
review reaction 1 hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2018
Όχι με τα ρούχα ήμουν αλλά ήμουν καυλωμένος και φαινόταν έντονα...
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2