Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη μοντελοαλυσιδα του μεταξουργειου οπου στο ροστερ της εχει αρκετα καλα κομματια..
Ειχα σταμπαρει την Σοφια ενα μοντελοειδες πιπινι 19 ετων απο Ρουμανια.Εχει ξανθο μακρυ μαλλι
συνηθως πιασμενο κοτσο και ενα ομορφο καθαρο μουτρακι. Ειναι ψηλη και το σωμα της αρκετα καλο
και πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.Ομορφα καλοσχηματισμενα οπισθια και 1,5αρι βυζι που ειναι
λιγο χαλαρο οταν βγαζει το σουτιεν.
Στο σαλονι ανακοινωνεται απλο προγραμμα αλλα ζητησα απο την ιδια την κοπελα να κανουμε και 69 μεσα.
Αφου με σκαναρε με το βλεμμα της μου ειπε ενα "οκ" !
Οποτε ζητηστε το πρωτα προτου μπειτε στο δωματιο αν και απ'οτι καταλαβα 69 κανει μονο με Ελληνες και οχι
με αλλοδαπους.Εισοδος της Σοφιας στο δωματιο οπου την περιμενα με την πουτσα κονταρι... ημουνα πολυ
καβλωμενος και ηθελα να της φαω το μουνι κυριολεκτικα.Εκατσε διπλα μου και ανοιξε την καποτα, προκαταρκτικα
δεν κανει...Κατσαμε σε 69 και μου προσφερε απλοχερα τη μουνα της στα μουτρα μου οπου ρουφουσα και εγλειφα μανιωδως.
Ειναι πολυ καθαρη κοπελα και στις δυο τρυπες της και τα υγρα της ειναι γλυκά.Ταυτοχρονα η κορασιδα μου επαιρνε πιπα
η οποια ηταν αρκετα καλη χωρις χερι και με βαθια μπασιματα στο στομα. Απο μπαλες δεν περναει.
Γυρισμα της κορασιδας στα τεσσερα οπου μπηκα λιγο αποτομα μεσα στη μουνα της με αυτην να αναστεναζει δυνατα,
προς εκπληξη μου η κοπελια μου ειπε να περιμενω λιγο και πηρε το μαξιλαρι το εβαλε κατω απο το στηθος της και εσπασε
τελειως τη μεση της προσφεροντας ενα ακρως καβλωτικο θεαμα.Μου εδωσε το παρασυνθημα με ενα "now fuck me"
και αρχισα σεληνιασμενος να την γαμω δυνατα, αντεχει το δυνατο πισοκολλητο με την φωνη και τα βογγητα να πεφτουν βροχη.
Την ξαπλωσα σε κανονικη σταση οπου με τυλιξε με τα πιπινοποδια της τα οποια δεν χορταινα να χουφτωνω, της ζητησα φιλια στο
στομα και μου ειπε ευγενικα οχι, γλειψιματα στο λαιμο τα δεχτηκε παντως.Γαμουσα το πιπινι δυνατα και σε αυτη τη σταση με μονο
αρνητικο οτι πηγε να βαλει το χερι της απο κατω να μου πιασει τον πουτσο αλλα οταν της ειπα να το παρει γιατι με ενοχλει
υπακουσε και δεν το ξαναεκανε. Χυσιμο βαθια μεσα στη νεανικη μουνα της και μετα απο λιγο σοσιαλ αποχωρηση της απο δωματιο.

Συμπερασματικα η Σοφια ειναι μια αρκετα εμφανισημη αναπτυγμενη πιπινα η οποια ειναι εμπειρη στο σεξ και οχι πρωταρα.
Εχει μαθει στο δυνατο γαμησι και στηνεται καλα. Ειναι καθαρη και δεν βιαζεται στο δωματιο, τα προκαταρκτικα και την
συμμετοχη δε θα τα βρειτε σε αυτην αλλα σιγουρα το να γαματε ενα τετοιο μωρο ειναι απο μονο του εγκεφαλικη
ικανοποιηση μη αναζητωντας κατι αλλο. Την πιπινα Σοφια την γαμησα καπακια αλλες 2 φορες εχτες το απογεμα
συνολικα 3 φορες δηλαδη, ωστοσο η κριτικη αφορα την πρωτη φορα μαζι της αφου της επομενες ηταν ακομα καλυτερη μαζι μου.
Γαμηστε αυτο το ομορφο μωρο με ενα 10ρικο και μην το πειτε ουτε του παππα τετοιο μουνι με μονο 10ε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.276
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού