Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488491
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διατρέχοντας τις φωτογραφίες προσπαθούσα να καταλάβω αν ήταν αληθινές ή προιόν φωτοσόπ, όπως και να χε αν δεν την τσέκαρα θα’σκαγα, όσοι γνωρίζουν τα γούστα μου από τις κριτικές θα έχουν καταλάβει ότι τρελαινομαι για μαύρες, μουλάτες, κωλάρες και κωλάθρες. Πήρα λοιπόν την άμαξα για μια τσάρκα στη λεωφόρο Αθηνών όπου ελέγχθησαν όλα τα στουντέλα αφήνοντας σκόπιμα τελευταίο το εν λόγω. Η παρουσία της στο δωμάτιο ενέτεινε την αγωνία μου την ώρα που μου παρουσιαζόταν η έταιρη εταίρα Νταρίνα, εκρηκτική, καμπυλώδης μπήκε στα υπόψιν εν αναμονή του στόχου, όταν αυτός βγήκε οι προσδοκίες μου επαληθευτηκαν. Ένα τούμπανο βγαλμένο από σελίδες κόμικ μάνγκα με υπερφυσικές καμπύλες κωλάθρα που θα κανε την J Lo να νιώθει συλφίδα και φουσκωμένα βυζιά που ασφυκτυούσαν μέσα σε ένα κόκκινο κορμάκι. Φανταστείτε αυτό το πλάσμα με Brazilian κορδονι στην Ψαρού ή με κολλητό παντελόνι να σεργιανίζει την Πλάκα, θα έπεφταν και τα τσιμέντα του Παρθενώνα! Δεν θέλησα και πολύ για να καταβάλλω το εβδομηντάρι (αφού σεξ χωρίς εξηνταενιά ίσον Κνίτης δίχως κόμμα ή φερετρο χωρίς το πτώμα που θα λεγε και ο Τζιμάκος). Η Αντόρα (περί ής ο λόγος) είναι μια Βενεζουελάνα με πρόστυχο πρόσωπο και χάλκινη επιδερμίδα μιγάδας, η δεύτερη ευχάριστη έκπληξη ήρθε όταν ένιωσα την υφή του κώλου της, τόσο απαλή και βελούδινη που δύσκολα συναντας σε τετοιες φυλές, δεν ήθελα άλλο για να γίνω τούρμπο. Η εμπειρία υπήρξε σχεδόν μυστικιστική, το σφυροκόπημα της στα τέσσερα από τις λίγες φορές που ένιωσα τη θεική υπόσταση τόσο κοντά μου (Σχώρα με πάτερ). Από υπηρεσίες και ανταπόκριση μην περιμένετε τίποτα τρελό, αλλά τουλάχιστον το γεγονός ότι μιλάω Ισπανικά έσπασε τρόπον τινά τον πάγο και η συνεδριάση διεξήχθη σε καλό κλίμα με χαμόγελα εκατέρωθεν. Οπωσδήποτε όχι ότι πιο VFM κυκλοφορεί στην πιάτσα, αλλά βάσει εμφάνισης-δηλαδή κώλου- θα ξαναπήγαινα με κλειστά τα μάτια…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντόρα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lemourios

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2018
επιτελους....περναγαν οι μερες διχως να βλεπω κριτικη για αυτην την γκομενα.......απιστευτη κωλαρα πρεπει να εχει...εχω τρελαθει απο τις φωτο και μονο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1