Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175205
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
3.0
Ποιότητα προβολής
 
2.0
Πηγα κατα τις 11 το πρωι.
Στον κατω χωρο δεν υπηρχε κινηση παρα μονο 3 θαμωνες που περιφερονταν ασκοπα.
Ανεβηκα στον εξωστη και καθησα ορθιος με κολλημενη την πλατη στον τοιχο ωστε να παρατηρω οσους περναγαν απο μπροστα μου.
Περνουσαν, κοντοστεκονταν, κοιταζομασταν και συνεχιζαν το ψαξιμο ερωτικου συντροφου.
Καποια στιγμη ηρθε και καθησε διπλα μου ενας κυριος 65αρης.Απλωσε το χερι του και με χουφτωσε πανω απο το παντελονι χαιδευεοντας τον κωλο μου.
Το αλλο του χερι μου επιασε την ρωγα και την τσιμπησε τοσο δυνατα που φωναξα. Με ρωτησε αν μου αρεσει αυτο και τον παρακαλεσα να τσιμπαει πιο απαλα.Αυτος μου επιασε και τις 2 ρογες τοτε. Τις τραβηξε τοσο δυνατα που δαγκωθηκα για να μην ουρλιαξω απο τον πονο.
Μου επισημανε οτι του αρεσει πολυ αυτο και οτι θα κανει και πιο δυνατα. Επισης μου ειπε οτι καλα θα κανω να σκασω για να μην μαζευτουν διαφοροι ματακηδες.
Του απαντησα καταφατικα πονωντας....Τοτε εβγαλε ενα γαντι εξετασεων, το φορεσε και μου ειπε να κατεβασω το παντελονι μου, ετσι στα ορθια στον εξωστη.
Του ειπα καλυτερα να παμε στην τουαλετα πιο απομερα αλλα μου αστραψε ενα χαστουκι που ειδα αστρακια!!!!!
Καταλαβα πως πλεον ειμουν υποχρεωμενος να υπακουω στις σαδιστικες ορεξεις του....
Κατεβασα το παντελονι.Εβαλε το χερι του μπροστα μου και ζητησε να το αλειψω με μια κρεμα ΚΥ που ειχε...
Αρχισε να βαζει το χερι του γυρω απο την τρυπα μου και να κανει κυκλικες κινησεις για να μου χαλαρωσει την τρυπα....

Ειχα αρχισει να τρελαινομαι απο καυλα. Μου τραβουσε τις ρωγες με απιστευτη δυναμη και αγριοτητα!!!!!
Τα χαστουκια επεφταν βροχη επισημαινοντας μου οτι ειμαι καλη πουτανα και τελεια πουσταρα!!!
Ηδη ειχε χωσει τα 4 δαχτυλα του μεσα μου με βαρβαρη διαθεση.

Ειχα ηδη παραδωθει οταν αντιληφθηκα οτι γυρω μου υπηρχαν 4 καυλια ματακηδων, ετοιμα να μπουν οποσδηποτε μεσα μου!
Ο κυριος μου μου ειπε οτι πρεπει να βοηθησω τα φιλαρακια του να ευχαριστηθουν απο το στομα μου και μονο απο αυτο! Ηθελε τον κωλο μου για παρτυ του μονο .....
Τους ζητησα να φορεσουν καποτες ολοι και ξαφνικα βρεθηκα με 4 καυλια στο στομα και στα χερια μου!!! δεν ηξερα ποιο να πρωτομπουκωθω!!!!
Τα ρουφαγα αχορταγα ενω ο κυρος μου κατεβασε το παντελονι του και αφου με εδειρε στον κωλο μου καρφωσε μια κι εξω το τεραστιο καυλι του!
Με γαμουσε δυνατα ενω που αναφερε οτι τον λενε Αντωνη, χαιδευτικα να τον φωναζω Αντωνακη οσο με ξεκωλιαζε και οτι θα θυμαμαι για ολη μου την ζωη το καυλι του!

Πραγματικα ηταν πολυ χοντρο!!!!!

Οι τυποι που τους επαιρνα τσιμπουκι σιγα σιγα εχυναν μεσα στο στομα(με καποτα) αφηνοντας με να χαλαρωσω επιτελους!

Ο επιβητορας κυριος Αντωνακης αφου με γαμησε ενα 20λεπτο στα ορθια, με επιασε απο τα μαλλια και με κατεβασε στο καυλι του ωστε να χυσει στο στομα μου με πιπα (φορουσε καποτα κι αυτος φυσικα).

Τον ρουφηξα μεχρι την ριζα συνεχως,ενω μου ετριβε τα αρχιδια του στο προσωπο και στα ματια που και που !!!!!!
Τελικα αδειασε το καυτο του σπερμα κι αυτος προσφεροντας μου απολυτη ικανοποιηση ως πουστρακι του.

Μετα ντυθηκαμε,μου ζητησε καποια λεφτα γιατι δεν ειχε ουτε συνταξη. Του εδωσα 6 ευρω σε κερματα που ειχα και κλεισαμε ραντεβου παλι στο Αβερωφ στονν εξωστη, την επομενη βδομαδα.

Ειμαι ανυπομονος πολυ να τον ξανασυναντησω!
Εχουν περασει 3 μερες και ακομα οι ρωγες μου πονανε απιστευτα!!!! Μα το ιδιο και ο κωλος μου!!!!!!!

Πραγματικα ειναι η πιο ακραια εμπειρια που ειχα ποτε, 5 καυλια σε δημοσιο χωρο,μπολικες σφαλιαρες και απιστευτη καυλα!!!!!!!!!!!!!!!
....και πληρωσα κι απο πανω ....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Panos999, pablo michel, artemhss και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2018
Εισαι σιγουρη μωρη πως εγιναν ολα αυτα που λες? Η μηπως τα φανταστηκες? Αν εγιναν ετσι, σε ζηλευω μωρη που τα περασες τοσο ωραια! Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1