Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λίλη είναι ένα πρασινομάτικο Τσεχάκι με ωραίο κορμί και συμπαθητικό σλαβικό πρόσωπο. Το κατάστημα ηπταν το τελευταίο που επισκέφθηκα και είχα ήδη απογοητευτεί από τη γύρα που έκανα. Τόσο περισσότερες κοπέλες δε θα τις πηδούσα ούτε τσάμπα. Τι χάλια είναι αυτά ρε παιδιά;
Στο θέμα μας. Μπήκα με 40 € κι έγλειψα την υπέροχης ροζ μουνάρα της. Μου πήρε βαθειά πίπα αλλά σύντομη, μου πέρασε την καπότα σαν κάλτσα και ξεκινήσαμε με αυτήν να με καβαλάει. Το προσπαθεί το πορνοσταριλίκι αλλά οι κραυγές είναι κάπως ψεύτικες. Δεν αφήνει τίποτα στα πλαστικά βυζιά της αλλά δέχεται κωλοδάχτυλο και... ανταποδίδει με δική της πρωτοβουλία Κουλ Μετά από λίγο την έστησα στα τέσσερα και άρχισε το σφυροκόπημα. Δεν άντεξε και μετά από λίγο μου ζήτησε να το πάω πιο αργά γιατί την πονούσα Κουλ κάναμε άλλα πέντε λεπτά ιεραποστολικό με ψευτοφιλάμια και γλυκό γαμησάμι, έχυσα και χαιρετηθήκαμε.

Τίμιο χύσιμο, πεντακάθαρο μουνάκι, γκόμενα που θα της την επεφτα έξω και θα γούσταρα πολύ να τη γαμήσω.

Δεν τα έκλαψα αλλά δεν ήταν το απόλυτο value for money. Τίμιο 7αράκι στο σεξ και 7-8 στην εμφάνιση για τους λάτρες του τσεχικού έθνους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλη
BOUGA
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
55
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 madrach

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2018
"Δεν αφήνει τίποτα στα πλαστικά βυζιά της" δηλαδη ουτε να τα πιασεις???
08 Φεβρουαρίου, 2018
απο πότε η Σόφια ειναι στην τσεχια???Χμμμ;
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από τότε που μιλούσε τσέχικα και όχι βουλγάρικα. Κάτι λίγα γνωρίζουμε κύριε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3