Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228438
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Τρίτης μετά από θέατρο, με χαλαρή διάθεση και αφού είχα κανονίσει μετά ραντεβού με την Άντζελα Έρωτας
Η συνεννόηση έγινε το απόγευμα μέσω viber και η ανταπόκριση της κοπέλας ήταν άμεση. Η παράσταση είχε καθηστέρηση οπότε ενημέρωσα την κοπέλα ότι έπρεπε να το πάμε μησή ώρα αργότερα όπως και έγινε.
Ξενοδοχείο, μπανάκι και μόλις βγω από το ντους να σου την.
Λίγο πριν ξεκινήσει ο αγώνας με παίρνει τηλέφωνο μια καβάτζα για να έρθω σπίτι της. Της λέω ότι είμαι σε ένα τραπέζι και θα αργήσω, τέτοια ώρα τέτοια λόγια (23:30)
Κλείνοντας το τηλέφωνο ο πούτσος μου έγινε γλύκισμα στα χείλη της Άντζελας. Η Άντζελα δε φιλάει ρουφάει...
Αριστοτεχνική έντονη πίπα με επιμονή και λύσσα να στον γλείφει και να λιώνεις... αλλά κι εγώ δεν έκατσα άπραγος τα δάχτυλα μου έτριβαν επίμονα την κλειτορίδα της και άνοιγαν την κωλοτρυπίδα και το αιδοίο της. Η επιμονή της ήταν τόση που κατάλαβα ότι ήθελε να τελειώσω με πίπα δε της χάλασα το χαρτίρι της πάτησα ένα χύσημο στη μάπα όλο δικό της. Μπορεί τον πρώτο γύρο να μην γάμησα αλλά στο δεύτερο θα γινόταν της Πόπης.
Είχε πάει ήδη 12 και είχαμε πιάσει κουβεντούλα πριν αρχίσει ο δεύτερος γύρος. Ρουφάει και δυο τζούρες από το ηλεκτρονικό τσιγάρο και ξεκινάει ο αγώνας της πίπας. Η ανόρθωση ήρθε αργά αλλά σταθερά κι όταν έννοιωσα έτοιμος έδωσα σήμα για διείσδηση στα 4. Ξεκίνησα αργά και όταν βρήκα ρυθμό το πήγα πέτσα. Η Άντζελα δε κάνει έρωτα θέλει μόνο σκληρό σεξ κι εγώ ήθελα να την τιμωρήσω όσο πιό πολύ μπορούσα. Η γκόμενα πραγματικά γονάτισε και μετά από έντονο σφυρί γυρνάει και μου παίρνει πίπα για να τελειώσω. Αμ δε θα γλυτώσεις έτσι της λέω πάμε και κώλο και σαν πιστή σκλάβα στήνετε σε dogy style. Αυτό ήταν υποταγή και βαθιά διείσδηση δεν άφησα εκατοστό να πάει χαμένο. Κοιτούσα την Άντζελα από τον καθρέφτη και το πρόσωπο της τα έλεγε όλα πονούσε αλλά το γούσταρε. Αφού πέρασε αρκετή ώρα σταματάει και γυρίζει για πίπα είχε καταιδρώσει αλλά ήθελα ένα τελευταίο μέρος να γαμήσω και αυτά ήταν τα βυζιά της. Βυζομαλακία λοιπόν εγώ από πάνω και η Άντζελα να λυγίζει το σώμα της πάνω στο προσκέφαλο του κρεβατιού. Πίπα, τρυψήματα, γλύψημο παντού και πολύ σάλιο τα πάντα έκανε για να με ικανοποιήσει. Τέλος μετά από αρκετή προσπάθεια της έχυσα πάλι το πρώσοπο αλλά αυτή τη φορά έβαλε το χέρι της για να μην πάει στα μάτια.
Αυτά τα ολίγα από μένα μέχρη την επόμενη κρητική να περνάτε καλά και να μαμάτε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alfreewind, chris1955, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2018
αν έγραφες και σωστά τη λέξη κριτική θα ήσουν άρχοντας...Σπασίκλας
08 Φεβρουαρίου, 2018
ετσι παιχταρα μου μας καυλωσες πρωι πρωι! γαματε γιατι χανομαστε!
08 Φεβρουαρίου, 2018
Ποτέ δε γράφω νωρίς και νιφαλιος Γλώσσα
09 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μέχρη Χμμμ; την επόμενη κρητική Κεφάλι σε τοίχο!
I
ILIAS1339
01 Μαρτίου, 2018
Εγω προσπαθησα να την χυσω στο προσωπο και δεν με αφηνε. Κωλο μου δινει μονο μια φορα; Της γαμησα τον κωλο, ηθελα δευτερη φορα και μου πε οχι αλλο. Παντως η πιπατης ειναι αλλο πραγμα. Θα λεγα καλυτερα γαμας στομα. Ειχε δακρυσει το κοριτσι, καλη.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5