Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Βασικά πηγαίνω μέρα παρα μέρα σε διαφορετικά στανταράκια μου, σε πολλά μπουρδέλα, και ήξερα οτι σήμερα το μεταμεσονύκτιο 12 με 12 την αλλη μέρα, δουλεύει η Ολγα σε αυτό στον όροφο, την οποία είχα πάρει μια φορά πιο παλιά και ήταν ένα καλό μίλφ, δεδομένου οτι σε αυτό το σπίτι τελευταία έχω πάρει την ψηλή Νατάσα (Ναταλία) στη 2η βάρδια 3-4 φορές και βαρέθηκα διότι στην τελευταία φορά βιάστηκε πολύ να με τελειώσει ίσως επειδή ήμουν ο τελευταίος πελάτης της....Αυτό έπρεπε να με είχε προειδοποιήσει...Συνήθως δεν γράφω εδω, παρά μόνο αμα είναι πολύ καλή για να πάτε, η πολύ κακή περίπτωση για να σας προφυλάξω.
Το κακό είναι οτι μένω και 10 λεπτά με τα πόδια απο εκεί και λεω ας παω να περάσω λίγο καλά, τις προάλες γύριζα φυλής όπου πήρα την εξαιρετική Σόνια, και προχθές την Ναταλί την πολύ αδύνατη στο Ιάσωνος η οποία μου αρέσει.
Μπαίνω μέσα 12μιση βράδυ, έξω ψυχή δεν κυκλοφορεί ούτε Κολωνού ούτε Ιάσωνος, κάτι ταξί αραγμένα, 2-3 τύποι σε μια γωνία και καμιά γάτα..
Με το που ανεβαίνω τα σκαλιά η κοντή υπηρεσία μπροστά μου με κάτι μαύρα και γκριζωπό μαλί, με χαιρετάει και της λεω γειά είμαι πελάτης συνήθως παίρνω τη Νατάσα, μου λεει ποιά Νατάσα ! τέλως πάντων παρουσιάζει την Ολγα, με τα στάνταρ γαλάζια εσώρουχα, και μια άλλη καινούργια αρκετά αδύνατη καλούτσικη με μακρί μαύρο μαλί, λεω καλές είναι και βγάζω το πορτοφόλι, μου λεει πάρτες και τις δυο, οχι λέω και δίνω το 10ρικο την Ολγα, και θα ρθω αμα είναι αύριο για την άλλη. Μου λεει αφού δεν έρχεσαι κάθε μέρα ! Λες και της χρώσταγα 20 !
Τέλως πάντων ψυχή στο σαλόνι, πάω να μπω σε εκείνο το δωμάτιο, και λεει όχι έλα απο εδω στο απέναντι απο τις σκάλες, γιατί λεει θα σε ενοχλούν ! μετά απο δυο λεπτά έρχεται η Ολγα, τώρα να περιγράψω ακριβώς το χρόνο πως πέρασε καθότι έχω μάθει να τον μετράω καλά, έχω κάνει και καταδύσεις και μετράω και δευτερόλεπτα με ακρίβεια χωρίς ρολόι χίλια ένα, χίλια δυο κλπ. Κάπου μισό λεπτό όρθιος φιλιά στο στόμα, και μετά με παροτρύνει να ξαπλώσω, 1 λεπτό παιχνίδι με αυτή απο πάνω μου να δίνει λίγα φιλάκια, τη γυρίζω 69 ακάπωτο, μέτρια πίπα όπου στο 1 λεπτό ακόμα σηκώνεται και λεει εντάξει ?
λεω πισωκολητό, παει να βάλει τζελ απο το κομωδίνο το βλέπω φρικάρω, λεω ΟΧΙ, μου λεει λίγο και βάζει...2 λεπτά κανονικό πισωκολητό που παω να σηκωθώ στο τέλος να τη καρφώσω απο πάνω, και ξαπλώνει μπρούμητα. άλλο ένα λεπτό εκει σφυροκόπημα, κάνει φωνές και με το χέρι πίσω κάνει οτι πονάει η μέση της, και βγαίνω πριν χύσω.. γυρίζει και μου λεει πίπα, λεω όχι και κάνει να ξαπλώσει, οπότε λεω οχι έτσι, πισωκολητό έλα κανονικά, έρχεται κάνω 20 δευτερόλεπτα και απο έξω ακριβώς απο τη πόρτα φωνάζει η τσατσά Ολγα, εκεί κόβομαι σταματάω και τη διώχνω... πρίν φύγει μου δείχνει το χέρι το ρολόι και καλά,Κεφάλι σε τοίχο! μου δίνει φιλάκι και βγαίνει...
Ντύνομαι φεύγω ψυχή στο σαλόνι...ευχαριστώ λεει η τσατσά...συνολικά 5 λεπτά και 60 δευτερόλεπτα μάγκες.
Παω στο φούρνο απέναντι το bread factory, κάθομαι να τσιμπήσω κάτι και για ένα κατούρημα, μετά απο ένα 20λεπτο αποφασίζω να ξαναπάω εκεί να πάρω την άλλη τη λεπτή για να χύσω μπάς και ήταν τυχαίο το γεγονός, και για να πω στην τσατσά (εδω δεν θα πω υπηρεσία γιατί παει πολύ σε αυτό το ζωο) οτι να μην τη φωνάξει πάλι δεδομένου ότι δεν υπάρχει και ψυχή στο σαλόνι, ανεβαίνω και της λεω ευγενικά θα πάρω την άλλη τώρα, πρίν δεν έχυσα γιατί με έκοψες αλλά τώρα μην φωνάξεις, μου λεει είναι 10 ευρώ 10 λεπτά όχι μισή ώρα, ποιά μισή ώρα της λεω τι λες, και μου λεει έχεις δει κανένα μπουρδέλο πάνω απο 10 λεπτά ?? της λεω και 15 ναι, ενω είμαι έτοιμος να πληρώσω για την άλλη, ε μου λεει να πας εκεί, καλά της λεω γειά και φεύγω !
Αυτή η κωλόγρια πρέπει να παίρνει ναρκωτικά δεν εξηγείται αλοιώς....βέβαια πέρασα στο απέναντι και έχυσα με κάποια Αλβανή την Bona που λεει οτι είναι απο τη Λειβαδειά, οχι σπουδαία πράγματα, δεν είχα όρεξη όμως για τσάρκα και είμουν καυλωμένος, μεγάλη προσοχή παιδιά, αυτή η τσατσά η μεταμεσονύχτια εκεί κάτι έχει, και γενικά βλέπω οτι παει να γίνει γραμή σε αυτό το μπουρδέλο, ότι καλές υπηρεσίες και να χουνε αυτό δεν δικαιολογείται με τίποτα, εγω έχασα 10 Ευρώ, συν 10 ακόμα για πλάκα να χύσω, και χάλασα τη καρδιά μου, θα μπορούσα να χα παει φυλής....Μαύρο και ξανά μαύρο.Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, stakaman21, professorx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2018
Μαυρο και στην μελαχρινη τσατσα δευτερης βαρδιας που παρακαμπτει την σειρα για τους δικους της λογους, και σε αφηνει στην αναμονη δωματιου για μιση ωρα.
P
pokerFace
08 Φεβρουαρίου, 2018
παλι καλα που δεν εδωσες 20 κ για τις 2...
08 Φεβρουαρίου, 2018
Στο απέναντι που πήγες μετά τηρήθηκε το 10λεπτο ή και εκεί οι ίδιες μαλακίες;
08 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ίδιες είναι, οι κωλόγριες με το στρογυλό κεφάλι, αγέλαστες συνέχεια, λες και τους χρωστάς που τις πληρώνεις κι όλας ! πολύ αηδία πρέπει να βρούμε κάποια στιγμή τους ιδιοκτήτες γιατί είμαι σίγουρος οτι δεν ξέρουν τι γίνεται....
09 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σύντροφε το σκεφτόμουν μετά, ο Θεός με βοήθησε, σκέψου λεει και να βγαινα άχυστος με τις 2..!!
09 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι αγαπητέ το απέναντι ήταν μια χαρά απο χρόνο, κανείς δεν ενόχλησε, ούτε βιάστηκε η ίδια, άσε που τσατσά δεν είδα, καθόταν στο κουζινάκι, η ίδια η κοπέλα με έμπασε, σε αυτή πλήρωσα...
12 Φεβρουαρίου, 2018
Δε έχω λόγους να μη πιστέψω τα συμβάντα....όμως σκοπεύω να γράψω κριτική(να δούμε πότε)μιας κ μουχει δημιουργηθει εντελώς αντίθετη άποψη..
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7