Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα από καιρο, ειπα ετσι για ποικιλια, να μην αδειασω το σπερμα μου μεσα στο στομα καποιας πορνης, αλλα σε προσωπο Ναι!Ναι! Οπότε, μια από τις λιγες επιλογες ηταν η Λυδια στην πρωινη βάρδια, πριν λιγες ημερες. Παρολο που μου φανηκε ότι πηρε λιγα κιλακια από την τελευταια φορα που την ειχα επισκευτει, παραμενει αρκετα καυλιαρα, και είναι αυτό που λεμε 'γυναικα με τα πιασιματα της'!! Με το που ηρθε στο κρεβατι, αρχισαμε βαθεια και παθιασμένα γλωσσοφιλα, τα οποια επιζητουσε κατά τη διαρκεια ολης της συνεύρεσης ΚουλΚουλ. Προσφερε απλοχερα φιλια σε αυτια, λαιμο, στηθος, κοιλια, και στη συνεχεια πηρε τον πουτσο μου στο στομα της.
Το τσιμπουκι της είναι πολύ καλο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα, παρολο που οι προσπάθειες της για deepthroat δεν είναι και τοσο επιτυχημένες. Γλυφει τον πουτσο ωραια και από το πλάι, ενώ και το καραμελωμα στις μπαλλες γινεται με αγαπη και στοργη Ναι!Καπέλο
Για να μην εχουμε προωρο τελος, την σταματησα, της ειπα να ξαπλωσει, και χιμηξα στις ζουμερες βυζαρες της, ενώ συχρονως της ειχα βαλει 2 δαχτυλα στη μουναρα της. Αυτή αρχισε να αναστεναζει και να βγαζει επιφωνήματα καυλας, ενώ το μουνι της πραγματικα εσταζε ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Πραγματικα, από ότι θυμαμαι και από τις προηγούμενες συνευρέσεις μου μαζι της, το μουνι της κατεβαζει πολλα υγρα, και μαλιστα χωρις ιδιαιτερο κοπο. Σε καποια φαση της εβαλα και τριτο δαχτυλο μεσα, και αυτή αρχισε να κανει σαν δαιμονισμενη Ναι!Ναι! Καθως παρακολουθουσα τις εκφρασεις και τους μορφασμούς του προσωπου της, με αρπαξε και αρχισε να με γλωσσοφιλιαζει παλι με παθος, χωνοντας τη γλωσσα της οσο πιο βαθεια μπορουσε μεσα στο στομα μου.
Επειδή όμως η ωρα περνουσε, πηγα κι εκατσα από πανω της, και της εβαλα την πουτσα μου πανω στη μαπα της. Αυτή αμεσως αρχισε παλι την πιπα, ενώ εκανε και καποια διαλειματα για καραμελωμα στις μπαλλες Καπέλο. Σε καποια φαση πηγα να την τεσταρω, μηπως και εβαλε και γλειφοκωλαδα στο μενου της, αλλα τζιφος Money MouthMoney Mouth Εβαλα τον κωλο μου ακριβως πανω στη μαπα της, αλλα αυτή τραβηχτηκε λιγο πιο πανω και συνεχισε να μου καραμελωνει τις μπαλλες με ζηλο. Σε καποια φαση η τσατσα χτυπησε την πορτα, οποτε ξαναεβαλα παλι την πουτσα μου μεσα στο στομα της, για συνεχεια της πιπας. Ακριβως τη στιγμη που ερχοταν το τελος, την εβγαλα από το στομα της, και την ψεκασα με σπερμα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα , το οποιο δεχτηκε αδιαμαρτηρητα, εχοντας βαλει απλα το χερι της μπροστα από τα ματια της, για να προφυλαχθεί Σπασίκλας Περιμενε υπομονετικα να αδειασω και την τελευταια σταλα πανω στη μυτη, στα μαγουλα και στα χειλη της, και μονο αφου τραβηχτηκα από πανω της, σηκωθηκε και πηγε στο νιπτυρα να πλυθει ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Δεν είναι πιπινι, ουτε μοντελο, και δυστυχως δεν εχει προσθεσει γλειφοκωλαδα στο μενου της. Είναι όμως πολύ καυλιαρα, με πολύ καλα προκαταρκτικα, καλη πιπα και καραμελωμα, και είναι σιγουρα από τις καλυτερες λυσεις για χυσιμο στη μαπα Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Λυδία
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού