Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 12 10
Call-Girls 16774
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την άκρως επιτυχημένη συνάντηση μου με την Chloe σειρά είχε η Βίκυ...Για να είμαι ειλικρινείς ήταν πρώτη στη σειρά απλά λόγω των φωτογραφιών της Chloe έγινε μία μικρή παράκαμψη...

Μήνυμα στο γραφείο και διαθέσιμη η Βίκυ μετά τα μεσάνυχτα.Έφτασα στο ξενοδοχείο λίγο πριν το ραντεβού,έστειλα μήνυμα και ανέβηκα στο δωμάτιο της Βίκυ...Χτύπησα την πόρτα και με υποδέχτηκε με χαμόγελο...!Η Βίκυ είναι μία ρωσσίδα,ώριμη με ωραίο σώμα,γλυκό πρόσωπο με όμορφο χρώμα ματιών,απαλή επιδερμίδα και γενικά ότι βλέπετε στις φώτογραφίες θα το δείτε κι από κοντά...
Φορούσε ένα νυχτικό σε χρώμα μπλε κι από μέσα ένα μαύρο σετ εσωρούχων αρκετά ελκυστικό...Η Βίκυ έχει καθημερινή ομορφιά και απλότητα και όχι το "έκφυλο" πορνοσταριλίκι που αρκετές κοπέλες έχουν ταυτιστεί...

Συζήτηση λίγο στα όρθια και μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι...Σειρά είχαν τα προκαταρκτικά τα οποία ξεκίνησαν με πεταχτά φιλιά που μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα και δυνατά τριψίματα στα σώματά μας...Η Βίκυ κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε τη στοματική περιποίηση...Άψογη σε αυτό με καραμέλωμα πρώτα της ευρύτερης περιοχής,φτυσίματα στα @@@κια και βαθύ στοματικό....Αλλαγή για ανταπόκριση και από την πλευρά μου στο πεντακάθαρο "γατάκι" της...Έδειχνε να το απολαμβάνει με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της αλλά και με αναστεναγμούς ευχαρίστησης...

Μετά από αυτό τον κύκλο των προκαταρκτικών,τοποθέτηση του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Μία στάση σημάδεψε την πρώτη κατάθεση,με ιεραποστολικό λοιπόν,συνεχόμενα γλωσσόφιλα και με δυνατές διεισδύσεις είχαμε το τέλος του πρώτου γύρου...
Καθίσαμε ξαπλωμένοι για λίγο και μιλήσαμε σε ήρεμο κλίμα για το tour της στη χώρα μας...Κάναμε μπανάκι και οι δύο και ξανά στο κρεβάτι...Μου πρότεινε να μου βάλει στη τηλεόραση του δωματίου "εκπαιδευτικό πρόγραμμα",της απάντησα πως δεν έχουμε ανάγκη από τέτοια μίας και είναι αυτή εκεί που καλύπτει "πλήρως" τις ανάγκες κάποιου στο να φτιαχτεί....
Έτσι από μία τέτοια "πικάντικη" συζήτηση ξεκίνησαν τα πρώτα πειράγματα για το δεύτερο γύρο...
Στοματική περιποίηση και πάλι,επιτυχημένη όπως και στο πρώτο γύρο,βέβαια εδώ αύξησε λίγο την ταχύτητα και έβαλε όπου χρειαζόταν το χεράκι της με αποτέλεσμα σε κάποια φάση να έχουμε ατύχημα...
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με τη Βίκυ από πάνω αυτή τη φορά....Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και μετά στα τέσσερα όπου στήνεται πάρα πολύ καλά...Αφαίρεσα το προφυλακτικό και με ένα "κοκτέιλ" στοματικού έγινε και η δεύτερη κατάθεση στο σώμα της....

Μαζευτήκαμε,κάναμε και πάλι ντουζάκι και είχε απομείνει λίγος χρόνος όπου συζητήσαμε πάλι ήρεμα χωρίς ίχνος βιασύνης...Σε κάποια φάση κοίταξα το ρολόι και είχαμε φτάσει στη λήξη του ραντεβού αλλά η Βίκυ δεν έδειξε και πάλι βιαστική ίσα ίσα αντιθέτως πολύ ομιλητική...
Με ένα φιλί στο στόμα την αποχαιρέτησα με ευχαρίστηση για την πολύ περιποιητική ώρα που πέρασα κοντά της....

Συμπερασματικά η Βίκυ αξίζει την επίσκεψη σε όποιον του αρέσουν τέτοιου είδους γυναίκες.Όπως ανέφερα δεν είναι το "τούμπανο" άλλωστε αυτό μπορεί να το διακρίνει κάποιος και από τις φωτογραφίες της,αλλά έχει μία καθημερινή,συντηρητική ομορφιά που μπορεί κάποιον να τον τραβήξει...

Αυτά για την γνωριμία μου με τη Βίκυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, james034 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
Η κοπελα φαινεται ο ορισμος του gfe.Tι προσωπαρα ειναι αυτη!Ναι!
06 Φεβρουαρίου, 2018
Εχει γραφτει και απο αλλους συναγωνιστες για gfe....!Το αναφερω αλλωστε πως δεν ειναι για εκφυλα πορνοσταριλικια...!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2