Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο προγραμμα τιποτα καλητερο εκτος της Ραισας, την εχω πληρωσει 2 φορες στο παρελθον στις βιλες που δουλευε και τωρα εδω, στο 30αρι στο απλο, 40 χαλαρο ή γλυφομουνι, 50 ή 60 το γυμνο. Πηρα 40αρι χαλαρο.!! Κεφάλι σε τοίχο! δεν ηθελα να την γλυψω, αν και εχει ωραιο μουνακι. Η Ραισα μεσα σε λευκο συνολακι, σκουρα βαμενα χειλια, και ελαφρο μεικαπ, φανταζει ο απολυτος πουτσομεζες.!!
Το δωματιο, απλο, νυπτηρας σαπουνι, χαρτι, αυτα, αντε και ο καλογερος για τα ρουχα. Η Ραισα μπηκε μεσα και ειχαμε απευθειας μπαλαμουτι στα ορθια, συνεχεια στο κρεβατι, ελαχιστα προκαταρτικα μεχρι να σκισει το σακουλακι και να αρχισει το εργο, χερια στο μουνι της αφησε μονο εξωτερικα και αρνηθηκε ευγενικα. 1η σταση απο επανω να χτυπιετε ωραια και τα μικρα στητα βυζακια της στο στομα μου. Αλλαγη απο κατω να βλεπω το ομορφο προσωπακι της, χερι στο μουνι της να παιζει με αυτο, καυλοτικο, και ολα τα καλα τελειωνουν εδω...ζηταω αλλαγη στα 4αρα και περνω μια ξυνιλα, μουρμουρα, λες και της ζητησα τιποτα τρελο, με ξαφνιασε η σταση της γιατι μεχρι εδω τα πηγαιναμε καλα, τι ηθελε σε 2 στασεις να γαμηθει το βουρλο.?? ή μηπως να χυσω βλεποντας την μονο.?? το τζοκαρο στηνεται στα 4αρα με ρυθμους χελωνας και φυσικα με ολη αυτη την σταση το λουκανικο γινετε κεφτες, μπενω μεσα της και μεσα στο μουνι της προσπαθω να αναπτερωθω, βλεπω και κανα 2 σπυρακια πανω στα κωλομερια της τα οποια τα ψιλαφιζα και λεω, εδω ειμαστε, τα κονομησαμε.!!...εκει κανει και την κινηση της στιγμης, και μου τραβαει και τα αρχιδια αντι να μου τα χαιδεψει...το πως κρατηθηκα να εκραγω εδω, απορω, αυτο να σου τραβανε τα αρχιδια λες και ποιανουν το κουδουνι της στασης στο λεωφορειο... γαμω την πουτανα μου.!! ...αρχιζει να μου πεφτει, βγενει απο το μουνι της, αντε να ξαναμπει ο σαρμας μεσα, εκει αρχισει το πρεκι την μουρμουρα, την γκρινια, και εγω σαν μαλακας να προσπαθω να συνενοηθω με το τουβλο, οτι δεν μιλαει καλα και ηταν ακρως αντικαυλωτικη και που ειναι 1 χρονο στην Ελλαδα και ισως παραπανω και να μην ξερει γρι Ελληνικα, ακομα και στα Αγγλικα μου απαντουσε οτι δεν ξερει Ελληνικα και οτι πρεπει να μαθω Ρουμανικα για να συννενοηθουμε.!!!! Χμμμ; Τι.????? εεεεε εκει εκανα μπαμ και αρχισα να ριχνω τα γαμοσταβριδια μου, αυτο το πραμα δεν χαμπαριασε μια, μιας και δεν καταλαβαινε τι της ελεγα, καθησε ντυθηκε παρα να παρει τα βρακια της και να φυγει αρων αρων, χωρις ομως να ξεστομιζει κατι στην γλωσσα της που απορω πως δεν το εκανε...αποχωρησε με τουπε και καλα αντε φυγε πανε σπιτι σου τωρα και καλα, που να ηξερε τα καντυλια που της εριχνα σε ποσα χρονια θα ξεπλυθουνε...Βγηκα ακουσε και η τσατσα ενα-δυο ευαγγελια και δρομο....
Ραισα λοιπον, οσο καλη ηταν στις βιλες του 40ευρου, αλλο τοσο χαλια ειναι εδω στο 30αρι το απλο, που ουτε 30 για αυτο το ντουβαρι δεν αξιζουν 10€ στην φυλης να την γαμανε τα πακια να στρωσει σβερκο. Της πονεσε φενεται η υποβιβαση απο τα σαλονια στα κατεργα του μπουρδελου. Μακρια απο την κλουβα την Ραισα...που ηθελε να μαθουμε και Ρουμανικα στην χωρα μας το σουργελο.!! ...περαστικα μου.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, hook19, mpouxos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
ρε την γαμιωλα.....ΘυμόςΘυμόςΘυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1