Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για να δούμε με την πιπινα που μου έκανε τόση εντύπωση ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα ή και αυτή αποτελεί μια κακή ανάμνηση.
Πρώτη εντύπωση της κοπέλας πολύ θετική, μια όμορφη και χαμογελαστή κουκλίτσα, από τις φωτογραφίες του γραφείου φαίνεται πιο νεαρή, ύψος 1.75 περίπου, μακριά μαύρα μαλλιά, ηλικία θα την έκανα πάνω κάτω στα 25. Φόραγε και ενα πολύ ελκυστικό μίνι με ένα εφαρμοστο  μαύρο καλσόν που κάλυπτε τα ωραία της τα πόδια και  με ένα κοντό μπλουζάκι που ξεχειλιζαν τα στήθη της, ωραίο ντύσιμο για την περίσταση. Καθίσαμε να πιούμε τα ποτά μας, η κοπέλα δεν ξέρει γρι από Αγγλικά ή Ελληνικά οπότε η συνεννόηση έγινε με σήματα Μορς Google translate. Εδώ να πω όμως ενώ η κοπέλα είναι  πολύ όμορφη όπως ειπα πιο πάνω από κοντά έχει κάποια μικρά σημάδια ακμής που στερούν πόντους ομορφιάς. Την πλησιάζω, είναι ντροπαλή και επιφυλακτική  την καταλαβαίνω στον τρόπο που μου φέρεται, με αγκαλιάζει διστακτικά όπως διστακτικο είναι το φιλί της αν και έχει ωραία χείλη, κακός οιωνός είπα από μέσα μου. Γδύνεται σιγά σιγά, μένει με το κορδόνι, πολύ καυλα το μωρό, σώμα μοντελε με λευκή επιδερμίδα και  τριάρια που περιμένουν να τα αγγίξω. Την φέρνω κοντά μου είναι πιο ζεστή, λέω λύθηκε το μωρό. Πράγματι με φιλάει πιο αισθησιακά δείχνει να γουστάρει, γονατίζει, πολύ καλό στοματικό με καλή τεχνική και αξιοποίηση της γλώσσας της φθάνοντας με στα ύψη. Την ξαπλώνω και την γδυνω έχει πολύ όμορφα στήθη φτιαχτα με πολύ καλή υφή,  θα έλεγα από τα καλύτερα που εχω δει και πιάσει με θηλές που σκληραίνουν με κάθε άγγιγμα μου. Της βγάζω το εσώρουχο έχει πολύ όμορφο και περιποιημένο  αιδοίο. Της σηκώνω και ακουμπάω τα πόδια της στον ώμο μου για να έχω πλήρη διείσδυση και να την βλέπω να γουστάρω. Εκεί λοιπον θα ήταν ένα ωραίο happy ending αλλά η συνέχεια θα έχει σκαμπανεβάσματα στην απόδοσή της αλλά και στην συμμετοχή της κοιτάζοντας αλλού  φτιάχνοντας τα μαλλιά της, και ενίοτε να προσγειώνεται στην πραγματικότητα.
Πρόκειται λοιπόν για amature περίπτωση με πολύ καλή εμφάνιση που αυτό μόνο δεν αρκεί, έχοντας κυρίως παθητικό ρόλο στην συνουσία και συμμετοχή από μηδενική μέχρι αρκετά καλή. Τώρα αν θα την συναντούσα μεταξύ ίσως και όχι καλύτερα όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.452
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, mad_max και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2018
Με ωραιο μωρό 'επαιξες' παλι...δεν αλαζεις συνήθειες.
05 Φεβρουαρίου, 2018
Μόνο και μόνο για την τέταρτη κατά σειρά φωτογραφία, που είναι με το χέρι σηκωμένο θα τιμηθεί λίαν συντόμως Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2