Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θεσσαλονίκη, η πόλη του έρωτα, η πόλη της διασκέδασης, η πόλη που δεν κοιμάται ποτέ...Η πόλη της μπουγάτσας, του πατσά, του πιτόγυρου, του μπαοκ, του αρούλη και του Ηρακλή. Η πόλη του τσουβαλογαμιά, του βαρελομπήχτη, η πόλη που και το κάθε μπάζο έρχεται και φεύγει με μια μικρή περιουσία στην αποσκευή της.
Κοιτάζοντας τις φανερές επιλογές μας από την αρχή του έτους και μετά πρέπει να προβληματιστείς βαθιά για το που θα επενδύσεις τον οβολό σου για να διασκεδάσεις όπως αξίζει σε κάποιον που γαμιέται μια ολόκληρη εβδομάδα και θέλει κάτι καλό για να ξεσκάσει.
Δεν ξέρω τί γίνεται, έκαναν όλα τα γραφεία καμμία τηλεφωνική έρευνα και τους απάντησαν ότι θέλουμε σαραντάρες και κώλους μισό στρέμμα στα call girls της πόλης;Κεφάλι σε τοίχο!
Αν τις δείτε τώρα που γράφω, οι μισές έχουν κώλο "ακίνητο" που πρέπει να τις φορολογήσει το κράτος με ΕΝΦΙΑ και οι άλλες μισές ήρθαν εδώ αντί να κάτσουν σπίτι τους να ψήσουν καμμία πίτα για τα παιδιά τους ή τα εγγόνια τους...Money MouthMoney MouthMoney Mouth Και δε μπορεί, πρέπει να έχουν και δουλειά, είναι αρκετές μέρες εδώ, οπότε ορισμένοι γουστάρουν...Για να μην παρεξηγηθώ, δε βγάζω και την αφεντιά μου απ'έξω, έχω μπαζώσει τόσο άσχημα στο παρελθόν, επι πληρωμής μάλιστα, που αν ο Αντισθένης τις έβλεπε όχι τιμημένος δεν θα γινόμουν, θα με διέγραφε κιόλας.Κεφάλι σε τοίχο!
Αλλά αυτά last year πλέον, τουλάχιστον για μένα. Βαρέθηκα να βλέπω στο instagram τους νταβατζούληδες που ψωνίζω να μοστράρουν τη νεα mercedes που πήραν γιατί τους τα έσταζα και εγώ χοντρά. Πλέον η όποια φαιά ουσία που έχω για εγκέφαλο έχει γυρίσει ανάποδες στροφές και κοπήκαν όλα αυτά.
Αφού λοιπόν πήρα απόφαση ότι θα περάσω άλλο ένα σ/κ με το άσμα του Πάριου "Πιο καλή η μοναξιά"...Μαλακία έσκασε μύτη και ο γκλάμουρας με ανακοίνωση.
Δεν με ενδιαφέρει αν ήρθε για τους αγρότες, αν ήρθε για αρπαχτή, αν ήρθε για σ/κ, αν ήρθε για να μείνει(με ενδιαφέρει).
Με ενδιαφέρει ότι ήρθε και ήρθε με αυτό ακριβώς που ζητούσα εδώ και μια εβδομάδα. Με ένα ΠΙΠΙΝΙ.

Σιγά ρε μαλάκα πως κάνεις έτσι, θα μου πείτε οι Αθηναίοι και θα έχετε και δίκιο, αλλά ξαναλέω μπείτε και δείτε τις υπόλοιπες που είναι εδώ σήμερα...

Δεν ξέρω αν πρέπει να την περιγράψω και εγώ αφού έχει αρκετές κριτικές, θα πω μόνο πως οι φωτογραφίες της είναι ακριβέστατες, η μόνη αλλαγή πάνω της το χτένισμα στο κοντό μαλλάκι της το οποίο της πάει πολύ.

Θα εστιάσω κυρίως στον γαμάτο χαρακτήρα της, στην καλή διάθεση και στην όρεξη που έχει να περάσει και αυτή καλά.
Όταν η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει φαίνεται από την αρχή, από τη στιγμή που θα ανοίξει η πόρτα και θα σου χαμογελάσει.
Και η μικρή το γουστάρει, τουλάχιστον αυτό έδειξε σε μένα.
Οφείλω να επισημάνω τις ικανότητές της στην πίπα. Είχα αρκετό καιρό να νιώσω λαρύγγι να αγκαλιάζει το πέος μου. Μιλάμε για μαστόρισσα στο deep throat, όσο έχεις θα το εξαφανήσει. Είμαι ανατομικά δύσκολος λόγω σχήματος, δεν το παίζω ψωλαράς και ούτε και είμαι, αλλά η μικρή πρέπει έβαλε στοίχημα με τον εαυτό της ότι θα τον πάρει όλο και το κέρδισε.
Το μόνο μείον στο αψεγάδιαστο κορμάκι της το λίγο στεγνό μουνάκι της όπου δεν έμπαινα με τίποτα χωρίς λιπαντικό.
Δύο γύροι όχι και πολύ δυνατού σεξ αλλά όσο χρειάζεται για να το ευχαριστηθείς και να χαρείς πραγματικά το πιπίνι που έχεις στην αγκαλιά σου.
Δεν θέλω να περιγράψω τίποτα παραπάνω, παρά μόνο να πω πως η προηγούμενη κριτική του Virginios_Richter και τα όσα γράφει είναι αυτά που ακριβώς περνάνε από το μυαλό μου αυτή τη στιγμή....
Αν θα την ξαναδώ δεν ξέρω. Είμαι σίγουρος πως οι κανίβαλοι Θεσσαλονικείς θα το κατασπαράξουν το τρυφερούδι και θα κάψει φλάτζα όπως τόσες και τόσες που έχουν έρθει στην πιο σεξουαλικά καταπιεσμένη γωνιά του πλανήτη, έκαναν μερικές μέρες καλά ραντεβού, αλλά επειδή οι υπόλοιπες είναι κάμπιες και σαύρες, δεν μπόρεσαν να σηκώσουν το φόρτο εργασίας που τους έπεσε.
Αν ψάχνετε πορνοσταρηλίκια κοιτάξτε αλλού, το κορίτσι έιναι για αγκαλίτσες και γούτσου γούτσου, χωρίς να αποκλείω και τίποτα. Αν ψάχνετε τσουβάλια, το μισό χοτέλι είναι γεμάτο με δαύτες, το ίδιο και το διπλανό....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Το γραφείο άψογο σε συνεννόηση και συμπεριφορά. 2η φορά που παίρνω από εδώ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Το -10 ευρώ για χρήση whatsapp έξυπνο και να το κοιτάξουν και οι άλλοι.
Αλλά κυρίως να κοιτάξουν τις επιλογές που μας προσφέρουν.

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, LITHOS 77, doc_lin και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2018
Η μπαζοκατάσταση Θεσσαλονίκης θα έπρεπε να λέγεται το θρεντ μας Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Άντε κατάλαβα καλά αποφάσισες κι εσύ να πηγαίνεις όταν βλέπεις κάτι που πραγματικά γουστάρεις όπως κάνω κι εγώ εδώ και καιρό ε; Κουλ
05 Φεβρουαρίου, 2018
ΑψογοςΝαι! και εγω μεχρι στιγμης απο τα καλυτερα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2