Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Φωτεινή είναι άλλη μια μεγαλοκοπέλα που τέσταρα πρόσφατα, όπως έγραψα και στην ημερήσια ενημέρωση έχει γεμίσει το Μετάξι με χυσορουφήχτρες γιαγιάδες. Εμφανίστηκε στο σαλόνι με κάτι μάλλινα καλτσομποτάκια, σε συνδυασμό με την προχωρημένη ηλικία της έκανε το όλο σκηνικό άκρως καλτ και σκληροπυρηνικό, οπότε αποφάσισα να περάσω.

Εμφάνιση: Ξανθιά, με μαλλί μέχρι λίγο πιο κάτω από τους ώμους, λεπτή, μικρό βυζί με ευκολοκαύλωτη ρώγα, χαλαρό κώλο, γενικά το σώμα της είναι χαλαρό αλλά καλό για την ηλικία της. Τα χαρακτηριστικά του προσώπου της δείχνουν πως στα νιάτα της ήταν όμορφη γυναίκα, απλά τώρα έχει μεγαλώσει. Ηλικιακά πρέπει να είναι πάνω από 50-55.

Γαμήσι: Με το που ήρθε η Φωτεινή στο δωμάτιο ξεκινήσαμε το χαμούρεμα στα όρθια, με πολλά γλωσσόφιλα και έντονα χουφτώματα. Να πω εδώ πως έχει χνούδι στο στόμα και το ένιωθα στα βαθιά γλωσσόφιλα που ανταλλάζαμε (καααλτ). Ξάπλωσα στο κρεβάτι, όπου τα γλωσσόφιλα συνεχίστηκαν και σε λίγο ξεκίνησε αυτή να κατεβαίνει προς τα χαμηλά, φιλώντας την κοιλιά μου αρχικά και στη συνέχεια παίρνοντας τον πούτσο μου στο στόμα της. Ωραία πίπα, με περιποίηση αρχιδιών. Μου τον τρόμπαρε για αρκετή ώρα και μου είχε γίνει σαν μπετόβεργα, οπότε την σταματώ και την ξεκινώ πάλι στα γλωσσόφιλα και την βάζω να κάτσει ανάσκελα για γλυφομούνι. Σε αντίθεση με το συναγωνιστή Perperikis εμένα το γεροντίσιο μουνάκι της μου άρεσε, είναι γενικά μικρό σε σχήμα και θεωρώ πως έχει όμορφα μουνόχειλα. Της το πιπίλαγα για κάμποσο και έδειχνε να της αρέσει, ενώ προς το τέλος άρχισε να τινάζεται και έκανε να με σπρώξει, αλλά όσο με έδιωχνε εγώ τόσο την κράταγα σφιχτά και έγλυφα. Μετά από ένα καλό τίναγμά της, την τραβάω προς τα κάτω, την γυρνάω με τον κώλο ψηλά και της τον χώνω όλο μέσα. Την γάμαγα με δύναμη, ενώ αυτή έβγαζε αναστεναγμούς και βογγητά. Για το τέλος την γύρισα ιεραποστολικά, οπού ξαναέπεσαν ρομαντικά γλωσσόφιλα. Ενώ είχα καυλώσει πολύ από την υπερένταση δεν μπορούσα να χύσω με τίποτα, και αλλάξαμε πάλι στάση με τη Φωτεινή να ανεβαίνει από πάνω αυτήν τη φορά. Μετά από κάποιες κινήσεις της αποφάσισα να πάρω πάλι εγώ τα ηνία, ξαπλώνοντας την στο στήθος μου και πιστονιάζοντάς την δυνατά μέχρι που έχυσα.

Συνοψίζοντας, πρόκειται για άκρως καυλιάρα και ρομαντική πόρνη, που φαίνεται να γουστάρει τον πούτσο. Αν σας αρέσουν οι σιτεμένες θα περάσετε καλά, αν σας αρέσουν τα πιπίνια μην περάσετε ούτε απέξω.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2018
Εχω περασει και εγω με τη συγκεκριμρνη, και η αποψη μου είναι θετική. Πρόσωπο σπασμενο, αλλα σώμα πολύ καλο για την ηλικά της. Θετική διάθεση, και φευγεις ικανοποιημένος και με χαμόγελο.
08 Φεβρουαρίου, 2018
μεχρι 2 φορες καλη ειναι..απο κει κ περα γινεται εναλακτικη λυση σε μεταξωτή φολα για μενα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2