Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κριτική για την Γκαλίνα, την οποία τίμησα στο Ιάσωνος 46 όροφο. Είναι από τη Ρωσία και μιλάει μόνο ρωσικά και κάτι ελάχιστα αγγλικά. Μαζί της δούλευε και μια άλλη κορασίδα, της οποίας το όνομα δε συγκράτησα ούτε και είδα μιας και ήταν στο δωμάτιο.

Εμφάνιση: Μελαχρινή, με μακρύ μαλλί, μέτριο βυζί και σώμα με πιασίματα. Δεν είναι χοντρή, αλλά το σώμα της είναι ατσούμπαλο, έχει κάπως μονοκόμματη μέση νομίζω. Στο πρόσωπο επίσης έχει ιδιαίτερα χαρακτηριστικά, μου θύμισε πολύ μια πρώην μου από το Ιζέβσκ για αυτό και πέρασα μαζί της, δεν είναι όμορφη αλλά ξεχωρίζουν τα μάτια της που βγάζουν μεγάλη ζωντάνια. Ηλικιακά πρέπει να είναι γύρω στα 33-35.

Γαμήσι: Πολύ δυνατή η συμμετοχή της στο δωμάτιο, ο μόνος λόγος που δεν της έβαλα 8 στη βαθμολογία είναι λόγω της μέτριας πίπας. Με το που μπήκε στο δωμάτιο αφαίρεσε το βρακάκι της και μετά από σύντομο social αρχίσαμε τα επιθετικά γλωσσόφιλα. Πολύ γλωσσόφιλο τύποι. Ξάπλωσα και την άφησα να ασχοληθεί με τον παργάλατσο. Όπως ανέφερα και προηγουμένως, η πίπα της δε μου άρεσε, δεν περιποιήθηκε αρχίδια, μόνο κορμό, και με πολύ χέρι, ήταν άγρια πίπα σαν αυτές που βλέπουμε στις τσόντες κάτι που εμένα προσωπικά δε με αρέσει. Μόλις της είπα να περάσουμε στο γαμήσι φόρεσε καπότα και ανέβηκε από πάνω. Ήταν πολύ καλή σε αυτήν τη στάση, τον έπαιρνε με δύναμη και σε όλο το μήκος του, με κοίταγε στα μάτια, με φίλαγε στο λαιμό, γλωσσόφιλα, χαμός. Αισθανόμενος πως κοντεύω να τελειώσω αποφάσισα να αλλάξω σε ιεραποστολικό, όπου της άνοιξα τα πόδια καλά και έμπαινα μέσα τις βαθιά με δυνατές πιστονιές μέχρι που κατέθεσα το σπέρμα μου.

Συνοψίζοντας, η Γκαλίνα είναι καλή περίπτωση στο δεκάρικο από θέμα υπηρεσιών, αν σας κάνει εμφανισιακά προτείνεται για ένα test drive. Προσωπικά θα την ξανατιμήσω, μάλλον σε παρτούζα με κάποια άλλη κοπέλα του οίκου.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού