Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά τις καλές κριτικές που διάβασα αποφάσισα να επισκεφτώ την Lilya. Κανόνισα 1.5ώρα για να έχω περισσότερο χρόνο να περιποιηθώ το κορίτσι. Με υποδέχτηκε χαμογελαστή, συστηθήκαμε και τις έδωσα ένα φιλί στο μάγουλο. Μέχρι εδώ καλά.
Ζήτησε το δωράκι της προκαταβολικά και με έστειλε για ντους. Βγαίνοντας άρχισα να την περιποιούμαι με φιλιά και χάδια στο σώμα της, παντού λέμε, και άρχισα να την γδύνω σιγά σιγά. Έδειξε να το απολαμβάνει. Κατέβηκα σιγά σιγά και προς το μουνάκι της όπου αφιέρωσα ουκ ολίγο χρόνο με γλύψιμο και στην συνέχεια έντονο δαχτύλιασμα όπου είχε ικανοποιητική ανταπόκριση. Ανεβαίνοντας προς τα πάνω διαπίστωσα μια συστολή να την αγγίζω στο πρόσωπο και στα μαλλιά. Για φιλιά στο στόμα δεν έδειξε καμία διάθεση. Συνεχίσαμε με πίπα όπου θα την χαρακτήριζα μέτρια με καραμέλωμα μεν αλλά και με αρκετό χέρι. Της έδωσα να μου φορέσει το προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω μου. Εδώ τα πήγε καλύτερα, έδειξε να το απολαμβάνει και κουνήθηκε αρκετά ενώ άντεξε και την δική μου έντονη διείσδυση. Αλλαγή στάσης όπου ξάπλωσε με δική της πρωτοβουλία μπρούμητα με κλειστά πόδια. Παρόλη την σχετικά δύσκολη για μένα στάση έφτασα οριακά σε σημείο να χύσω. Διέκοψε όμως την στάση, γύρισε και αφού με σκούπισε με 2~3 χαρτομάντιλα άρχισε να μου την παίζει για να τελειώσω. Δεν το κατάφερε γιατί είχα ξενερώσει από την αυθαίρετη επιλογή της. Στις προσπάθειες να την αγγίξω στο πρόσωπο αρνιότανε και τραβιότανε με άγαρμπο τρόπο ("your hands are dirty" είπε). Όταν μετά από πολύ ώρα αποτυχημένης προσπάθειας από μέρους της για να χύσω άρχισα να την παίζω εγώ με πρόθεση να χύσω στο σώμα της, αρνήθηκε, οπότε έχυσα στον αέρα Μαλακία. Με σκούπισε και πήγα για ντους. Στην επιστροφή προσπάθησα να ξαναζεστάνω το κλίμα και όντας φρέσκος από το ντούς υπέθεσα ότι θα έχει καλύτερη συμπεριφορά. Ουδόλως όμως, αρνιόταν να την πλησιάζω και να την αγγίζω στο πρόσωπο, για φιλιά στο στόμα ούτε λόγος φυσικά (σε κάποια φάση του 2ου γύρου μάλιστα μου είπε στα ίσα "don't touch my face"). Της ζήτησα να μου πάρει πίπα γιατί από την ξενέρα δεν είχα επαρκή στύση. Της ζήτησα να μου βάλει προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω μου πάλι για μερικά λεπτά. Στην συνέχεια στήθηκε στα τέσσερα όπου την σφυροκόπησα για λίγο. Και πάλι όμως σε κάποια "πάυση" της πράξης βρήκε την ευκαιρία να σταματήσεις το σεξ, έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να μου παίρνει πίπα και να μου κάνει μαλάξεις με το χέρι. Στην συνέχεια της ζήτησα να μου φορέσει καινούργιο προφυλακτικό και συνεχίσαμε με στάση στα τέσσερα όπου παρόλο που ήμουν εκνευρισμένος από την όλη φάση έχυσα μέσα της μετά από γερό σφυροκόπημα.

Στο τέλος με κέρασε ένα red bull αλλά τι να το κάνεις αφού με είχε κεράσει προηγουμένως πίκρα.

Συμπερασματικά:
Στο σέξ ανταποκρίνεται καλά και αντέχει ενώ φαίνεται να το απολαμβάνει (το αναφέρω συχνά γιατί έχει σημασία για εμένα να συμμετέχει ενεργά η κοπέλα ώστε να διατηρείται το "ηθικό" μου ακμαίο).
Το πρόβλημα ήταν στα υπόλοιπα στοιχεία της συνεύρεσης. Έκανε πολλά φάουλ μαζεμένα όπως να αποφεύγει τα φιλιά εντελώς, να μην με αφήνει να την αγγίξω στο πρόσωπο, να μην αφήνει να την χύσω στο σώμα, να σταματά αυθαίρετα το σεξ και να ξεκινά πίπα. Και να μην ξεχάσω ότι ζήτησε το δώρο προκαταβολικά! Εξου και η κόκκινη κάρτα.
Στις υπηρεσίες της κοπέλας αναγράφει gfe, french kiss, cum on body αλλά δεν τηρήθηκε κανένα από αυτά.
Γενικώς με τις στάσεις σεξ που επέλεγε και την συμπεριφορά της έδειξε να θέλει να αποφύγει την face to face επαφή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
241
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 parpar, doc_lin, napoleonV1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2018
Να διαβάζεις όλες τις κριτικές για να αποφεύγεις τέτοιες αρχιφόλες Γερο-μύστης....ΜΑΚΡΙΑ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1