Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πρωινές κάβλες και μιας και θα πέρναγα κοντά στη Φυλής είπα να κάνω μια παράκαμψη στη μοντελοαλυσίδα τη διαβόητη.Στο 66 δεξιά ήταν η Τατιάνα,την οποία δεν έχω δοκιμάσει αλλά είπα να δω και παρακάτω.Στο 56 ήταν η Καμέλια και δε μου άρεσε.Στο ισόγειο 54 βρίσκω μια ωραία βυζαρού κοπέλα και την τσατσά να μου τα λέει όλα ρόδινα.Έδωσα τα 20 ευρώ και μπήκα σε δωμάτιο.Μετά από λίγη αναμονή ήρθε και μικρά.Ωραίο γκομενάκι και πάω να πιάσω βυζιά...Απομακρύνεται.Πάω να της πιάσω τον κώλο,στρέφει και δεν πιάνω τίποτα...Μου λέει ξάπλωσε.Ξαπλώνω,πάει σε θέση να μην μπορώ να πιάσω και βάζει την καπότα άγαρμπα...Ξεκινάει μια άθλια πίπα με δόντι...Κάποια στιγμή της λέω να ανέβει επάνω μου.Ανεβαίνει,και τι κάνει το μαλακιστήρι;Χώνει τα νύχια της στο θώρακα.Αποτέλεσμα να μου κάνει εκδορά.Μου ήρθε να της χώσω μπουνιά αλλά κρατήθηκα.Κάποια στιγμή της λέω να γυρίσει στα 4.Μου λέει όκι ακόμα.Τώρα της λέω...Τα νύχια της στο θώρακα κανονικά...Τη γυρίζω και τη σφυροκοπώ...Άρχισε να λέει,μάλλον να βριζει,στα Ρώσικα.Τελείωσα και εξαφανίστηκε χωρίς γεια.Α,οι τρίχες στα πόδια και στην πλάτη που είχε όταν την είχα πρωτογνωρίσει-γαμίσει στο 66 δεξιά δεν υπάρχουν.Μάλλον έκανε laser.Αλλα πλέον έχει μαγκέψει και δε θα πάει καλά.Μαύρο κατάμαυρο και σε αυτή και στην τσατσά που δεν έλεγε από την αρχή το όνομα.Ποτέ ξανά σε αυτή αλυσίδα μπουρδέλων.Σεβαστείτε τους πελάτες ρε ζώα...Αυτοί σας ταΐζουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.900
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kinkey, professorx, Επιρρεπής και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2018
Συναγωνιστή, πολύ καλή και ακριβοδίκαιη κριτική.
Να προσθέσω μόνο ότι χθές που την τίμησα εμένα με γρατσούνισε στην δεξιά πλευρά της πλάτης μου. Μάλλον το έχει σύστημα.Προσοχή συναγωνιστές, ειδικά οι παντρεμένοι!
Οταν παραβλέπεις την ξυνίλα του σαλοναρίσματος καταλήγεις να φας την φόλα στα ενδότερα. Με τις υγειές μας και ας προσέχαμε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1