Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκανα τσαρκα στο Μεταξι.Υπηρχαν αρκετες ωραιες νεαρες πουτανες , που ομως συμφωνα με τις κριτικες και τα γραφομενα των συναγωνιστων προσφερουν απλο , τυπικο και αποστειρωμενο σεξ.Οποτε αποφασισα να τιμησω μια εμπειρη μιλφαρα που να ξερει να κανει καλη πιπα και καραμελωμα! Ειχα διαβασει και την κριτικη του Νασου Αθανασιαδη οποτε κατευθυνηθηκα στο Ιασωνος 46 ισογειο μεσαιο.Η Αντριαννα ειναι μια Ρωσιδα η Μολβαδη μιλφαρα , δεν ξερω , ιεροδουλη με αδιαφορο σε ομορφια προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μεγαλα πεσμενα φυσικα βυζια , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα και σωμα με αρκετα πιασηματα αλλα δεν την λες χοντρη.Εχει δουλεψει παλαιοτερα Φωκαιας 27,24,Βεργας 2 κτλ. Γενικα ειχε κακες κριτικες στο 20ρικο που την περιεγραφαν ως φολα και ηταν γυρολογος ωσπου κατεληξε στο Μεταξι.Η τσατσα ανακοινωσε φουλ προγραμμα.Μαζι της δουλευε και η Σαρα , πρωην Στελλα απο Φυλης 86α,Κολωνου 11α , η οποια ανακοινωσε απλο προγραμμα και δεν μπορουσε να σταυρωσει πελατη καθως οι περισσοτεροι διαλεγαν την Αντριαννα! Και εγω διαλεξα την Αντριαννα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο που ηταν καθαρο παρολο που το σαλονι του εν λογω οικου δεν ειναι και τοσο καθαρο και δεν σε προιδεαζει οτι τα δωματια θα ειναι καθαρα.Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Αντριαννα.Η κοπελα μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τις βυζαρες της.Υστερα η κοπελα ξαπλωσε απεναντι μου και αφου μου εφαρμοσε το προφυλακτικο ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Με πιπωνε βαθια και με κοιτουσε μεσα στα ματια ετσι οπως ηταν μπουκωμενη! Ωραιο θεαμα! Εγω της πατουσα το κεφαλι και αυτη προεβη μερικες φορες σε πολυ βαθια πιπα σχεδον ντιπφροατ! Δεν ακουμπουσε ομως λαρυγγι! Δεν ηταν δηλαδη τοσο βαθια πιπα οσο της Μαριας απο τον διπλανο οικο , οπου ακουγονται τα γλουπ γλουπ! Η κοπελα μου εγλυφε και μου ρουφουσε προθυμα τα αρχιδια μου.Απλως το καραμελωμα της ηταν λιγο αγαρμπο.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Ξαπλωσα την κοπελα και της εχωσα την μεγαλη μου πουτσα στο ξυρισμενο της μουνακι.Η κοπελα εδειχνε να γουσταρει και εβγαζε επιφωνηματα καυλας με το που της τον εχωσα.Δεν ελειπαν και τα διθυραμβικα σχολια της για το καυλι μου....χαχα...Την γαμουσα και πεσανε μερικα πεταχτα γλωσσοφιλα.Ανεβασα ρυθμο και την γαμησα δυνατα για λιγο απο μουνι.Ηθελα ομως να παρω και το κωλι της.Αυτη με ρωτησε πως θελω.Δεν εκανε παντως καμια κινηση να αποφυγει το πρωκτικο.Την εστησα στα τεσσερα με το προσωπο της γυρισμενο στον καθρεπτη.Αυτη εβαλε τζελ στην κωλοτρυπιδα της και την πουτσα μου.Της τον εχωσα σιγα σιγα στο κωλαρακι της.Εχει σφιχτο κωλαρακι.Την γαμουσα σιγα σιγα και αυτη αναστεναζε βαθια.Εβλεπα και τις εκφρασεις πονου της απο τον καθρεπτη.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο και την εχυσα στις βυζαρες της.Παντως απο οτι καταλαβα η κοπελα δεχεται και τελειωτικο πανω στον κωλο της.Η κοπελα με χαιρετησε και εφυγε να κανει ντουζακι.

Συνοψιζοντας , η Αντριαννα ειναι μια μιλφαρα μετριας εμφανισης.Προσεφερει ομως πολυ καλες υπηρεσιες.Τουλαχιστον με μενα ηταν πολυ καλη.Γιατι παλια ειχε κακες κριτικες στο 20ρικο.Δεν ξερω αν εβαλε μυαλο και απο φολα εγινε κατι σαν VFM?!!! Δεν κανει προκαταρκτικα αλλα η πιπα της ειναι καλη , βαθια και μεγαλης διαρκειας.Κανει καραμελωμα και στα μπαλακια.Αυτο το βαζω στα θετικα.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Κανει και σοσιαλ ταιμ.Το γραφω για τους αγαπουληδες...χαχα...Γενικα μου φανηκε οτι ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που θελει να σε κανει να περασεις καλα.Δινει τον κωλο της χωρις υπεκφυγες και δεχεται τελειωτικο στα βυζια της και τον κωλο της.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Η κοπελα δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Billy7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού