Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άφιξη λίγο μετά τις 11:00 στο Μεταξουργείο με στόχο τη Ναταλία. Μπήκα στο υπόγειο της Κολωνού 23β και με καλημέρισε η τσατσόγρια. Μου λέει είναι η Ναταλία, με πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό, 69, ελεύθερα πιασίματα, τελειωτικό στο στόμα. Είχε δωμάτιο κι επειδή μπήκε ένας άλλος μεσήλικας συναγωνιστής, έδωσα το 10€ και μπήκα στο τελευταίο μέσα αριστερά δωμάτιο. Ευρύχωρο και καθαρό, μου φάνηκε. Σε 3-4 λεπτά μπήκε η Ναταλία. Κοντούλα χωρίς τα πορνοπάπουτσα, μακρύ καστανόξανθο μαλλί, πιασμένο αλογοουρά, όμορφα βαμμένα μάτια, αλλά και ατσούμπαλο κορμί, με κοιλούμπα, βυζάρες μεγάλες πεσμένες και πολλά πιασίματα. Μετά από λίγα χαδάκια, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, καθάρισε το όργανο με υγρομάντηλο και άρχισε μία όμορφη βαθιά πίπα, υγρή, χωρίς χέρι, με πολλές εναλλαγές. Το κατέχει το θέμα άψογα. Παλλάλληλα, άφηνε να της χουφτώνω τη μουνάρα της! Μου πήρε πίπα για πολύ ώρα, μετά μου φόρεσε προφυλακτικό, την πήρα λίγο ιεραποστολικά, όπου δέχεται το σφυροκόπημα. Αλλά, σε λίγο "αναζήτησα" πάλι το στόμα της, όπου και τελείωσα. Συμπερασματικά, αξίζει για ένα ωραίο ξαλάφρωμα με πίπα, κατά την άποψή μου. Τίμια, ευγενική και χαμογελαστή. Η τσατσά, ευγενική κι ούτε ενόχλησε καθόλου. Πάρκινγκ εύκολο λίγο πιο μακριά με το αυτοκίνητο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.723
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, brujeria69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού