Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη χθες το βράδυ, στο δεξί από τα δύο μπουρδέλα της Κολωνού 15. Πολύ εύκολο πάρκινγκ στην περιοχή, ίσως και λόγω του αυριανού συλλαλητηρίου. Καλή συμπεριφορά της τσατσάς. Η κοπέλα λέγεται Μαρία, όμορφη, μέτριου αναστήματος, ξανθιά με μακρύ μαλλί, μεγάλα χιπστεροειδή γυαλιά, μικρό βυζάκι και όμορφο μικρό κώλο. Πλήρωσα 15 ευρώ και μπήκα. Ο χώρος πολύ καλός για τα δεδομένα της περιοχής, εκτός μιας ελαφριάς άσχημης μυρωδιάς.

Πολύ αδιάφορη συμπεριφορά και ύφος. Προκαταρκτικά μηδέν και με πολύ ξεπέτα διάθεση (μου ζήτησε να τον κρατήσω όρθιο για να φορέσει το προφυλακτικό!). Παίξιμο μόνο με το χέρι και άγρια, καμία πίπα. Μισοπεσμένος, της ζήτησα να έρθει από πάνω μου, αλλά αρνήθηκε και πρότεινε στα 4. Καλή θέα, αλλά ντεκαβλέ κράτημά της έξω με το χέρι της όλη την ώρα. Γύρισμα σε ιεραποστολικό, όμορφη θέα μεν αλλά αδιάφορη όπως πάντα δε. Τράβηγμα έξω και παίξιμο άγρια ντεκαβλέ με το χέρι, μέχρι που κτύπησε η τσατσά και έφυγε. Ούτε 6 λεπτά δεν πρέπει να πέρασαν. Άχυστος.

Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη στην όψη αλλά το ακυρώνει τελείως η συμμετοχή της. Μπορεί η δική σας εμπειρία να διαφέρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Giorgos_Papadopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
819
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, DeanCorso, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2018
Πιο χαλια συμμετοχη δε γινεται δηλ.! Κριμα γιατι ετσι οπως την εχω δει κ εγω εμφανισιακα λεει.
05 Φεβρουαρίου, 2018
Εχει αερα ξεπετουαρ, φαινεται απ'το σαλονι..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2