Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τριγυρνωντας το πρωι στο Μεταξι ειχα στο μυαλο μου 2-3 κορασιδες υποψην για να δωσω το 10ρικο, κατευθυνθηκα για να μαθω νεα για την Ντορινα στο κολ 15 δεξια
η οποια ειναι ακομα στην πατριδα της Θυμός .Καθως ανεβαινα την Κολωνου αντιληφθηκα να κατεβαινει την κεραμεικου ενα πιπινακι με ξανθο-χαλκινο χρωμα στο μαλλι
και ωραιο κορμακι οπως διαγραφοταν μεσα απο το κολαν της.Το κωλαρακι της πεταχτο το προσωπακι της ομορφο κοριτσιστικο.Βεβαια εκανε μπαμ απο μακρια οτι δεν ηταν
ελληνιδα αλλα αλλοδαπη.Αχχ λεω...σε ενα τετοιο πιτσιρικομουνακι θελω να χωθω πρωι πρωι...Αναμεσα σε αυτα τα ποδαρακια θελω να τριφτω !! Γλώσσα
Περιμενα διακριτικα σε ενα σημειο για να δω που θα παει και την ειδα να πηγαινει δειλα δειλα στον εν λογω οικο. Περιμενα απεξω απο τον οικο και μολις ανοιξε
το φωτακι μπουκαρα μεσα... Στο σαλονι ξεπροβαλε η πιτσιρικα Ειρηνη οπου βαμμενη και πανω στα πορνοτακουνα ηταν ακομα πιο σεξυ... ειναι 23 χρονων
αλλα φιανεται για 18. Εδωσα το 10ρικο και περιμενα με την πουτσα μου καγκελο να περιποιηθω το μωρο. Η Ειρηνη ηρθε στο δωματιο και εκατσε διπλα μου, της χουφτωσα τα μπουτακια
τα οποια ειναι τρυφερα και απαλα και οταν της ανοιξα τα ποδια αντικρισα ενα ομορφο ψιλοαξυριστο μουνακι που μου φωναζε γλειψε με !!!
Να πω οτι η κοπελα μιλα ελαχιστα ελληνικα και προτιμα την αγγλικη η τα ρουμανικα αν ξερετε. Την εβαλα να ξαπλωσει με τα ποδια ανοιχτα και επεσα με τα μουτρα μεσα στο μουνακι της
το οποιο εχει ωραια παχια μουνοχειλα και ειναι αρκετα σκουρα στο χρωμα σε σχεση με την υπολοιπη περιοχη. Η κορασιδα ειχε παρει ενα χαμογελο ευτυχιας και εβγαζε επιφωνηματα ηδονης.
Την ρωτησα αμα της αρεσει οπως την εγλειφα και μου ειπε οτι της αρεσει οπως και οτι ειναι ωραιο να την γλειφουν απο κατω οταν ξυπναει. Προσκύνημα
Μετα το πενταλεπτο γλειφομουνι της ειπα να μου βαλει καποτα και οτι δε θελω πιπα γιατι ειχα φαει ηδη αρκετα απο το χρονο μου.Η Ειρηνη μου περασε καποτα εβαλε μια γενναια
ποσοτητα κρεμας στο μουνι και μπηκα μεσα φουριοζος. Την γαμησα σε μια και μοναδικη σταση την κανονικη γιατι μου αρεσε να χουφτωνω τα μπουτια της και να βλεπω τις εκφρασεις στο
προσωπο της οταν της τον εμπηγα βαθια, η κορασιδα σε αυτη τη σταση δεν εκλεβε αλλα εδειχνε απο τις εκφρασεις στο προσωπο της οτι εσκιζα το μουνι.
Προσπαθησα να την φιλησω αλλ δεν αφηνει σε καμμια περιπτωση, δεν δεχτηκε ουτε φιλακι στο μαγουλο κατα την αποχωρηση της... Λύπη
Η κρεμα ηταν αρκετη και ειχα χαλαρη αισθηση. Μπορω να πω οτι χαρη στην κρεμα γλιστρουσα τοσο βαθια στο μουνι της που στο βαθος ηταν πιο σφιχτο αποτι πιο εξω... η Ειρηνη συνεχιζε να τονε τρωει και να ξεφυσαει οταν η τσατσα την φωναξε...ειχαν περασει ηδη 10 λεπτα... τωρα μωρο μου σε λιγο σε χυνω της λεω.Η ιδια μου απαντησε με ενα please finish...
Tην εχυσα βαθια ωστοσο η κορασιδα ηθελε να φυγει απο κατω μου οσο εχυνα... ενταξει σε φωναξε η τσατσα πως κανεις ετσι δε θα πληρωσεις κανα προστιμο δεσποινις μου !! Γερο-μύστης
Ευτυχως ειχα χυσει τα πολλα πολλα και ετσι δεν την κρατησα με το ζορι.


Συμπερασματικα η Ειρηνη ειναι μια ομορφη πιπινοκορασιδα με καλο κορμακι.Εδειξε να πανικοβαλεται οταν την φωναξε η τσατσα.
Δεν εκανε καποια προκαταρκτικα αν και δεν της εδωσα καποιο περιθωριο μιας και της επεσα κατευθειαν για γλειφομουνι.
Ωραιες εκφρασεις στο προσωπο της οταν τον τρωει βαθια στο μουνι αλλα χωρις καμμια αλλη συμμετοχη.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την Ειρηνη ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.959
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2018
Πρωινη βαρδια δουλευει η κοπελα φιλε;
Εσυ τι ωρα την πετυχες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1