Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βράδυ Παρασκευής και είπα να περάσω να δω την καινούργια κοπέλα την Όλγα και αν μου άρεσε να πέρναγα, έτσι και έγινε.Αφου την είδα έδωσα το 20€ο στην υπηρεσία και πήγα δωμάτιο.Η Ολγα είναι μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα με αφράτο σώμα και μεγάλα βυζιά καθώς και συμπαθητικό πρόσωπο έτσι έρχεται η Όλγα στο δωμάτιο και χωρίς πολλές κουβέντες αφού Ελληνικά καθόλου και αγγλικά ελάχιστα ξαμπλωνει πέφτει επάνω μου με τις βυζάρες της
και μετά από λίγα δευτερόλεπτα ανοίγει την Καποτά ωχ λέω εκεί κατάλαβα πως η κοπέλα δεν έχει διάθεση για πολλά μου την περνάει και αρχίζει ένα μέτριο άτεχνο γρήγορο τσιμπούκι από τα πλέον βαρετά που μου έχουν κάνει ποτέ έβγαλε δηλαδή μεγάλη απειρία,και ενώ αρχικά είχα φτιαχτεί έπεφτα όσο συνέχιζε ρε γαμωτο λέω μην πάει χαμένο το 20€ και όπως αυτή προσπαθούσε χουφτωνω τα ωραία βυζιά της τότε μου κάνει ισπανικό και αρχίζω να ανεβαίνω έλα τώρα κούκλα μου της λέω που φτιαχτηκα έτσι τη γυρίζω ιεραποστολικά και εκεί έρχεται το δεύτερο ξενερωμα είχε βάλει τόσο πολύ λάδι στο μουνι της που στην κυριολεξία ήταν σαν να το χώνω σε κουβά με βαλβολινη castrol 80/90 με τα πολλά και αφού το πάλεψα τελείωσα.
Γενικά η Όλγα είναι μια νεαρή κοπέλα νταρντανα με ζουμερο αφράτο σώμα καλό για ωραία γαμησια αλλά δυστυχώς είναι άπειρη και γενικότερα δεν έχει διάθεση προφανώς και δεν γουστάρει μάλλον αυτή τη δουλειά.Στι δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά ή τσατσά δεν ενόχλησε σίγουρα δεν θα ξαναδοκιμάσω μαζί της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, putaniaris89, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού