Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μυρτω ηταν σε αλλο γραφειο πιο παλια, στο οποιο ειχα στειλει και ειχα ρωτησει αν κανει προγραμμα με στραπον. Μου ειχαν απαντησει αρνητικα και δεν την ειχα συναντησει.
Τωρα που αλλαξε γραφειο ειδα οτι προσφερει το προγραμμα συμφωνα με την σελιδα τους, οποτε εστειλα και ρωτησα αν ισχυει. Μου απαντησαν θετικα και τη δευτερη κιολας μερα που δουλευε εκει βρεθηκαμε.
Εκλεισα μια σουιτα με τζακουζι και ηρθε και σαμπανια με νερα και ξηροκαρπια δωρο. Ακριβως στην ωρα της, χτυπησε την πορτα. Κυρια. Ανοιγω και βλεπω μια Κυρια που ειχε ντυθει ακριβως οπως ζητησα, ευγενικη και φιλικη. Μπαινει και υστερα απο μικρη κουβεντα παει για μπανακι (εγω ειχα ηδη κανει). Οταν βγηκε ηπιαμε λιγη σαμπανια και συζητησαμε το προγραμμα, της ειπα κιολας οτι ηθελα να την δω απο πιο παλια αλλα μου ειχαν ριξει πορτα απ'το γραφειο. Δεν το σχολιασε, ειπαμε, Κυρια. Της εξηγησα οτι θα ριξω μια πιστολια, οποτε ημασταν πολυ χαλαροι στην προετοιμασια. Ξεκινησαμε με εμενα να της γλυφω το κορμι. ΤΟ ΚΟΡΜΙ! Γυμνασμενη παντου, χερια, κοιλιακοι, πλατη, κορυφαια ποδια! Με φλεβες στο πελμα, στις γαμπες, οι γαμπες παρα πολυ γραμμωμενες και καλοσχηματισμενες, φοραγε και γοβες τις οποιες δεν αποχωριστηκε η καυλα. Εγλυψα ποδαρες, γαμπες, μασχαλες, χερια, τα παντα, μιλαμε για κορμαρα η κυρια. Μετα επεσαν καποια φιλια οπου ειδα οτι η γλωσσα της ειναι πολυ λειτουργικη, θα τη χαρακτηριζα εντονη. Οποτε μετα το γυρισαμε σε απιστευτο γλυψιμο και δαχτυλιασμα του κωλου μου. Αυτο γινοταν για περιπου 10-15 λεπτα σε διαφορες στασεις και σε διαφορα μερη του δωματιου... Μετα εβαλε το στραπ και περνωντας πρωτα ενα γυρο απο τις ποδαρες της επεσα να με γαμησει. Καναμε μερικες στασεις, στην αρχη με πηρε με εναν μικρο δονητη και οταν ανοιξα εβαλε εναν μεγαλυτερο. Φιναλε σε ενα ανανκληντρο που εχει το δωματιο, εγω ξαπλα με τον κωλο μου ψηλα και η Κυρια απο πανω να με πηδαει με τους κοιλιακους και τις βυζαρες της απο πανω μου....
Αριστη συναντηση, θα επιδιωξω επαναληπτικη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, anthotypos, kotsos81 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2018
A ok εφοσον σου αρεσουν τα στραπ ον ειναι λογικο να σου αρεσει και η Μυρτω η οποια μοιαζει με τον Μασιστα , τον Κοναν τον βαρβαρο κτλ ... δεν ξερω ρε παιδες εγω οταν ειχα ανοιξει την πορτα στην τυπισα ειχα παθει ενα σοκ , ΠΑΡΑ ειναι πρησμενη απο τα γυμναστηρια και μοιαζει με τραβεστι... επισης ηταν πολυ τσιγκουνα στις υπηρεσιες της , ειχα γραωει και μια κριτηκη αλλα δεν ανεβηκε ποτε...
03 Φεβρουαρίου, 2018
αυτο το τουμπανο,ρε,να το γαμισω θελω οχι να με γαμισει.προκειται περι πολυ καυλερης,οπως φαινεται ,μιλφομουναρας.
04 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να τη ξαναγραψεις κ να τη στειλεις παικτη
06 Φεβρουαρίου, 2018
Η γυναίκαρα για όσους αρέσει το γυμνασμένο κορμί φαίνεται πολύ δυνατό χαρτί, αλλά θα ήθελα να διαβάσω πως συμπεριφέρεται σαν θηλυκό και όχι σαν αρσενικό.
06 Ιανουαρίου, 2019
Όταν σε πηδούσε φίλε βογγουσε; Αξίζει στραπον ή και σκληρό σεξ μαζί της;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5