Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από ένα εξαντλητικό σερί στη δουλειά αποφάσισα να κανω δώρα ενα καυλακι με κωλαρα στο ευατο μου για χαλάρωση πριν τον υπνο! Τα ραντεβού κλείστηκε πολυ εύκολα με 2 SMS στον Πρίαμο. Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της φορώντας οτι είχα ζητήσει! Κολλαν, τις κοκκινες γόβες και τα κόκκινα εσώρουχα της φωτογράφισης και ενα μικροσκοπικο μπλουζάκι! Πρόσωπο ιδιαίτερο θα έλεγα, μένα άρεσε γιατι μου θύμιζε μια συμφοιτήτρια που ήθελα να ξεμουνιασω αλλα δεν έκατσε ποτε... Σώμα όμως...Προσκύνημα Ωραίο βυζακι και μια κωλαρα απίστευτη... Κοντοπουτανο με τα ολα του... Μονο αρνητικό οτι ζήτησε το δωράκι μπροστά αλλα λέω δε γαμιεται αφου θα γαμησω... Κατάλαβε με τη μια οτι είχα φτιαχτεί πολυ άσχημα με το ντύσιμο της και μου γδύθηκε αργά και αισθησιακά κκναοντας παιχνίδια με τον καυλωμενο πουτσο μου και δείχνοντας ποσο ταλαντούχα χείλη εχει... Λεω εδω είμαστε... Έπεσε στα γόνατα και ξεκίνησε ενα πολυ δυνατό τρομπόνι με πνίξιμο και deep throat. Μαστορισσα στην εξαφάνιση του εργαλείο στο λαρύγγι η κύρια. Πέρασμα προφυλακτικού με τσιμπουκι και ιεραποστολικό σκίσιμο βαθύ και αγριο φορώντας μονο το κοκκινο στριγκακι και βγάζοντας κραυγουλες ηδονής πολυ αληθοφανής. Στήσιμο στα 4 σωστό χωρίς να κλέβει, σαν να θέλει να φάει μέχρι και το τελευταίο εκατοστό πουτσου στη μήτρα της. Αγριο σκίσιμο και εδώ με δακτυλοσκοπηση πισω τρυπας με αντίχειρα αλλα οχι για πολύ γιατι έχυσα απο καυλα! Ντουζακι και σοσιαλ... Ελληνικά μέτρια και η κουβέντα έγινε στα αγγλικά που τα μιλάει σε ικανοποιητικό επίπεδο. Εκει είδα και την άλλη πλευρά της. Εκει έγινε ενα γλυκό καθημερινο κορίτσι με πολυ διάθεση για κουβέντα. Πολυ καλη ακροάτρια, χωρίς να προσποιείται ενδιαφέρον. Αξίζει αν αφιερώσεις χρόνο να επικοινωνήσεις μαζι της γιατι ο δεύτερος γύρος σε ανταμείβει.... Την έστησα μπρούμυτα στο κρεβάτι και την έσκισα με σαν τρελος μέχρι να αδειάσω και την τελευταία σταγόνα σπέρμα απο τα αρχιδια μου και το μουνι της να εχει κάνει τα σεντόνια μούσκεμα! Ντουζακι στα γρήγορα γιατι είχε περάσει και η ώρα και ανανεώσει του ραντεβού μας το συντομότερο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πρωκτικό
Όχι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού