Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησα απο Ιωαννινων 5. Διαβασα οτι η Ναταλυ κανει καλη πιπα.
Μπορει να κανει καλη πιπα αλλα μοιαζει με γιαγια. Εφυγα χαιρετωντας ευγενικα.
Πηγα να δω το νεο αιμα στο Κωνσταντινουπολεως 166Β. Μου λεει η τσατσα "κλεισαμε"
Πηγα στη περιοχη Βεργας και Λιοσιων χωρις πολλες ελπιδες για να ειμαι ειλικρινης.
Αρχισα απο το τριπλο της Βεργας. Στο ισογειο η Μαρια, ψηλη, καλλιγραμμη, βυζι 1,5αρι στητο αλλα μου φανηκε ψυχρη.
Ανεβηκα στον οροφο οπου με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη:ΓλώσσαΣπασίκλας το μωρακι η Μαργκω που τοχα ξαναπαρει και μουχαν πει οτι σταματησε.
Αγκαλιστηκαμε στο σαλονι, μπροστα στη τσα2 και την αλλη κοπελα. Χουφτωσα το κολλαρακι της και της ειπα οτι θα περασω.
Εδωσα το 20αρικο και περασα στο δεξι δωματιο
Μια συντομη περιγραφη του μωρου
Ειναι μετριου αναστηματος με πολυ αρμονικες αναλογιες. Φατσουλα αθωα και σεξυ ταυτοχρονα με πολυ ωραια ματια και στοματακι.
Βυζακι 1,5 αλλα στητο με ωραια ρωγα. Κωλλαρακι θεσπεσιο. Γαμπες & μπουτια αψογα. Επιδερμιδα απαλη στο χρωμα ασπρου κρινου.
Ο χωρος πολυ καλος για ρδελο καλα αερισμενος και με σωστη θερμοκρασια. 1 καθρεπτης στο δωματιο. Ντουζιερα, πετσετα στο κομοδινο.
Πλυθηκα στο νιπτηρα (το νερο χλιαρο προς το ζεστο)
Την υποδεχτηκα ορθιος και αρχισα το μπαλαμουτι με φιλια (οχι στομα) και χουφτωματα χωρις μη και μου.
Βεβαια την αντιμετωπισα ως GF και οχι σαν κουγκαρ.
Καυλωσα 100% σε χρονο dt.
Την ξαπλωσα και εκανα ενα απο τα καλυτερα γλυφομουνια. Ανταποκριθηκε με βογκητα, τρεμουλιασμα της λεκανης της, χαδια στα μαλια μου πιεζοντας το κεφαλι μου στο νινι της το μοσχομυριστο. Με χαιδευε με χερια αλλα και με τις πατουσες της στη πλατη.
Το καλυτερο γλυφομουνι εδω και καιρο, πραγματικο gfΈρωτας
Σταματησα οταν πιαστηκε το σβερκο μου. Τοτε επεσε πανω μου και με φιλαγε στο λαιμο, στηθος με παθος. Περασε ποτα με το στομα αριστοτεχνικα και ξεκινησε φοβερη βαθεια και αισθησιακη πιπα. Της ανταπεδωσα με 69 αλλα το σταματησα γιατι αποσυντονιζονταν στο τσιμπουκι, μαλλον γιατι ειχε παρακαυλωση. Περιοριστικα στο να φιλαω τα κωλομερια της
Ανεβηκε πανω μου και αρχισε μια τρομερη ιππασια. Στην αρχη πιστωναριστη και μετα σπρωχτη τριβοντας το εφηβαιο της πανω μου. Που και που την εγερνα πανω μου για να ρουφηξω τις ρωγες της και να φιλησω το λαιμο της. Η συμμετοχη της φοβερη.
Στο ιεραποστολικο τα ιδια και καλυτερα σε σταση κρινου και ξαπλωτα. Το ξαπλωτα το σταματησα γιατι αρχισε να με ψιλοδαγκωνει στους ωμους.
Στο μεταξυ ειχε αναμαλλιαστει, το κοτσιδακι της ειχε λυθει και η κορδελα ηταν στο στρωμα. Απο τη καυλα και για να μη με γρατζουνισει ειχε πιασει το σεντονι και το τραβαγε.
Αφου απολαυσα την αγκαλια της το γυρισα στο στο πισωκολλητο. Πριν της τον χωσω, εγλυψα την μυρωδατη κωλοτρυπιδα της.
Φαινεται δουλεμενη αλλα δεν την δινει. Μια και δεν γινονταν να χωσω τον φουτσο μου, εχωσα τη γλωσσα μου οσο πιο βαθεια γινονταν.
Αφου σφυροκοπησα λιγο με θεα το κορμακι της και τα ματακια της στο καθρεπτη, σταματησα να παρω ανασα μια και εχω τα χρονακια μου. Τοτε η Μαργκω συνεχισε να πιστωναρεται μανιωδως στο φουτσο μου (εγω ακινητος) και να φωναζει δεν ξερω τι στα ουκρανεζικα ενω ταυτοχρονα βογκουσε.
Την τελειωσα σε doggy style πισωκολλητο.
Σηκωθηκε με κοπο, εψαξε το λαστιχακι των μαλλιων, μαζεψε τα εσωρουχα της, με φιλησε, με ευχαριστησε καιεφυγε. Ειχαν περασει 20 λεπτα.
Θα ξαναπαω με τα 1000 με την βελουδομεταξενια κουκλιτσα μου.
Οι πιπινολατρες θα ξετρελαθειτεΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, kosamf, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού