Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113934
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την κοπέλα λίγες μέρες πριν φύγει και το μόνο μου παράπονο είναι γιατί ρε Adelina; Γιατί από τώρα; Τώρα που σε βρήκα δεν γινόταν να κάτσεις κι άλλο; 93 κριτικές λοιπόν έχει το μωρό (μόνο σ'αυτό το προφίλ) και οι περισσότερες είναι και θετικές οπότε λίγα πράγματα μπορώ να προσθέσω (ή και τίποτα εκτός από επιβεβαίωση από ακόμα ένα ευχαριστημένο μέλος). Μιλάμε για μια γυναίκα κοντή και μικροκαμωμένη με πρόσωπο κατά τη γνώμη μου όμορφο που σου βγάζει μια πουτανιά και σε καυλώνει ακόμα περισσότερο και σώμα που σίγουρα έχει γυμναστεί στο παρελθόν με φτιαγμένα μεγάλα βυζιά (θετικό για μένα) και έναν πολύ καλό κώλο. Βέβαια η εμφάνιση προφανώς δεν εξασφαλίζει την επιτυχία του ραντεβού. Παίζουν μεγάλο ρόλο οι ικανότητες της κοπέλας, η χημεία και η διάθεση. Πραγματικά δεν ξέρω πως το κάνει αν είναι έτσι στους περισσότερους, αλλά διάθεση είχε τρομερή και με ανέβασε και μένα αρκετά. Η χημεία βρέθηκε στην πορεία και οι ικανότητες της κοπέλας είναι κάτι περισσότερο από επαρκείς για να περάσεις αρκετά όμορφα (μιλώντας όσο πιο αντικειμενικά γίνεται). Λίγες φορές μου χουν κάνει τέτοιο στοματικό. Νιώθεις ότι η κοπέλα το απολαμβάνει πραγματικά. Όσον αφορά το σεξ, στα 4 και από πάνω δοκιμάστηκε και εκτός από την ενεργή συμμετοχή της και το ωραίο στήσιμο, φάνηκε να το απολαμβάνει κιόλας. Στην προηγούμενη κριτική μου είχα αναφέρει ότι δεν μου αρέσει να έχω "στανταράκια" αλλά σε όλα (σχεδόν) τα πράγματα υπάρχει και η εξαίρεση υποθέτω. Γι'αυτό και ο τίτλος από ρεφρέν γνωστού τραγουδιού. Adelina μην αργήσεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού