Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή άφιξη η chloe το μεσημέρι και οι φωτογραφίες της ήταν σούπερ για να αναστατωθώ...Έστειλα μηνυματάκι στο γραφείο για τη διαθεσιμότητα της και έκλεισα ραντεβού το βραδάκι...

Μόλις έφτασα δεν ήταν έτοιμη και έτσι περίμενα λίγο στο σαλόνι του ξενοδοχείου...Μετά από λίγο έλαβα το δωμάτιο της και ανέβηκα προς τα πάνω...
Με υποδέχτηκε με ένα μαύρο φόρεμα μίνι...Ψηλοτάκουνες γόβες,ελαφρύ μακιγιάζ και ένα σετ εσωρούχων σε μαύρη απόχρωση...Τα μαλλιά της τα είχε όπως στη φώτο με το κόκκινο εσώρουχο πάνω στο κρεβάτι...Πολύ ωραίο σώμα,αψεγάδιαστο,μύριζε όμορφα και ήταν αρκετά περιποιημένη...Πρόσωπο όμορφο με ωραία μάτια και συγχρόνως έκφυλο που υπόσχεται πολλά...!

Μου έπιασε το χέρι και χορέψαμε σύντομα στο τραγούδι που είχε βάλει στο κινητό της...Γνωριστήκαμε και όπως γελούσαμε αμήχανα έπεσαν τα πρώτα φιλιά...Στην αρχή πεταχτά αλλά μετά γλωσσόφιλα ρουφηχτά...!Άρχισε να αφαιρεί το φόρεμα της,έμεινε μόνο με το σουτιέν και το στριγκάκι...Με πήρε απ΄το χέρι και πήγαμε στο μπάνιο...Κάναμε ντουζάκι μαζί,καύλα το σκηνικό αυτό αρκετά ερεθιστικό...!Άρχισε να τρίβετε πάνω μου με εξαιρετική τεχνική...Θύμιζε κάτι από strip club στο πριβέ αλλά συγχρόνως έπεφταν και τα νερά επάνω μας...!
Βγήκαμε,σκούπισε ο ένας τον άλλον και κατευθυνθήκαμε προς το κρεβάτι...Συνέχεια τώρα εδώ των "βασανιστικών" προκαταρκτικών με άψογο στοματικό με καραμέλωμα στα @@@κια...!Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!
Πρώτα με την Chloe από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς...Αλλαγή για λίγο στα πλάγια και μετά σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς,άψογη συμμετοχή από μέρους της με αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...!
Κάθισα δίπλα της και μιλήσαμε χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της.Να τονίσω πως μιλά αρκετά καλά αγγλικά ,οπότε η συνεννόηση μαζί της είναι πιο εύκολη...
Έκανα το ντουζάκι μου,ήρθε ξανά να με περιποιηθεί σκουπίζοντας τα απόνερα,και με τη βοήθεια της ντύθηκα καθώς είχε πάρει τα ρούχα μου και μου τα έδινε ένα ένα...
Αφού ετοιμάστηκα την αποχαιρέτησα με ένα πεταχτό φιλί ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...!

Η Chloe παρόλο ότι δεν την ήξερα,παρόλο που ήρθε σήμερα πρώτη μέρα στην Αθήνα αποδείχτηκε πολύ καλή επαγγελματίας και σούπερ παρτενερ...Συγκαταλέγεται λοιπόν στις πολύ όμορφες γνωριμίες μου και την προτίνω σε όποιον του κάνουν "κλικ" οι φωτογραφίες της να μην διστάσει να την επισκεφτεί...!

Αυτά για την chloe,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν "αντίθετη" άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2018
Βρε Βασίλη θηλυκή γάτα δεν αφήνεις!!! Εϋγε...
Στην κολυμπήθρα χωρέσατε και οι Δυο? ΧαμόγελοΧαμόγελο
02 Φεβρουαρίου, 2018
Ευγε!Ναι!Προσκύνημα
02 Φεβρουαρίου, 2018
Συγχαρητήρια για το ντους μαζί, εγώ ούτε μόνος μου δεν χωράω σε μπάνιο 1χ1 με σκάφη για μπανιέρα.
το ίδιο και για την αναμονή στο"Σαλόνι" του ξενοδοχείου.
πολύ possitive thinkig... Σε ζηλεύω.
Καπέλο
02 Φεβρουαρίου, 2018
Το δωματιο οπου διαμενει η Χλοη εχει οβαλ μπανιερα....!
06 Φεβρουαρίου, 2018
γιατί τα τρομπάρουν έτσι τα χείλη... αντιαισθητικο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5