Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρία αποτέλεσε την τρίτη μου επιλογή μετά από δύο άκυρα που έφαγα από δύο άλλες κοπέλες. Κανονίσαμε νωρίς το μεσημέρι μιας καθημερινής στο γνωστό γαμηστρώνα της πλατείας Καραισκάκη. Επικοινωνία με sms πολύ εύκολη και άμεση. Πήγα στο ξενοδοχείο μια ώρα νωρίτερα να ετοιμαστώ και σχεδόν στην ώρα της έφτασε και η Μαρία. Πρώτη εντύπωση μάλλον μέτρια δεν της λες και άσχημη αλλά δεν θα καρφωνόμουν να την κοιτάω στο δρόμο, βασικό μείον για μένα το μακρύ μαλλί που μάλλον την μεγαλώνει, νομίζω ότι εάν το κόνταινε θα της πήγαινε καλύτερα. Από σώμα καλό αλλά ένα κλικ πιο αδύνατο από αυτό που θα μου άρεσε. Επειδή ήμουν το πρώτο ραντεβού μου ζήτησε να μην κάνει μπάνιο και ξεκινήσαμε άμεσα τον αγώνα. Δυστυχώς όσο και εάν προσπάθησα τα φιλιά η Μαρία τα αποφεύγει ως ο διάβολος το λιβάνι και πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω αφού κάνει ακάποτο, CIM και την πειράζουν τα γλωσσόφιλα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ' Στα του αγώνα τώρα πολύ καλό στοματικό με τέντωσε σε χρόνο μηδέν και μετά από δική μου παρότρυνση μου έκανε ένα πολύ καλό επίσης ισπανικό με τα σιλικονούχα 2,5αρια στήθη της. Ακολούθως περάσαμε σε Κατσικογάμης όπου η αίσθηση του πέους μου στο σχετικά στενό μουνάκι της ήταν τέλεια. Μετά από λίγο τη γυρίζω σε ιεραποστολικό όπου μετά από έντονο χτύπημα και μερικές πιστευτές κραυγούλες τελείωσα. Δεύτερος γύρος παρόλο που προσπάθησε μέχρι το 50λεπτο δεν έπαιξε, της έδωσα το δωράκι και χαιρετηθήκαμε με ένα φιλάκι. Overall δεν τρελάθηκα γλυκιά κοπελίτσα αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλίες και λειτουργεί περισσότερο by the book ενώ το ότι δεν δίνει φιλιά με χάλασε ιδιαίτερα, δεν νομίζω να την ξανασυναντήσω στο μέλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
424
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, sweeper, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2018
Εμεις παλι φιλε τη γουσταρουμε με μακρυ μαλλι. Και μια χαρα γλωσσοφιλα δινει το κοριτσι. Εμενα με ρουφηξε κανονικα να πουμε!!!
K
koutalianos
01 Φεβρουαρίου, 2018
Πολύ μουναρος με ωραία παθιασμένα φιλιά στο στόμα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
P
Posidonas35
01 Φεβρουαρίου, 2018
Σκέτη καύλα το μωρό ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
01 Φεβρουαρίου, 2018
Τσιμπουκαρα Γερο-μύστης
01 Φεβρουαρίου, 2018
Πολύ μουναρος!!! Κουλκαι δεινει πολύ ωραία φιλιά βαθύ με γλώσσα Καπέλο
P
Posidonas35
01 Φεβρουαρίου, 2018
Δεν σχολιάζω συνήθως σε κριτικές αλλά η Μαρία είναι πολύ καλή και δίνει βαθιά φιλιά. Αξίζει σίγουρα.
B
Badwolf035
01 Φεβρουαρίου, 2018
Το κορίτσι είναι αστέρι
S
sugar@Daddy
01 Φεβρουαρίου, 2018
Τι να πω ρε μάγκες εμένα φιλιά δεν. Ίσα ίσα που ακούμπαγε τη γλώσσα της στα χείλη μου και να πω ότι δεν ήμουν καθαρός μισό listerin είχα κατεβάσει.
11 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί να μην γουστάρει την εμφάνιση σου το σκεφτικες αυτό?
N
Nik455
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό που γράφεις είναι τελείως άκυρο, για να μην πω τίποτε χειρότερο. Η κάθε κοπέλα πληρώνετε για συγκεκριμένες υπηρεσίες τις οποίες πρέπει να προσφέρει ανεξάρτητα εάν της αρέσει ο πελάτης ή όχι, αρκεί βέβαια και ο ίδιος να είναι καθαρός, ευγενικός και να συμπεριφέρεται με σεβασμό στην επαγγελματία.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2