Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΕξαγριωμενοςΘυμός
Ναι,ετσι μονο μπορω να με χαρακτηρισωMoney Mouth
Για κωλοτρυπιδιΘυμός
Κατεβηκα απο το Μετρο στο Μεταξι αποφασισμενος να γαμησω σουφρα αλλιως να μην γυρισω σπιτιMoney Mouth
Την εξαλλη πορεια μου ανεκοψε προς στιγμην ο γνωστος Μυστης του χωρου ΕπιρρεπηςΠροσκύνημα με τον οποιο βρεθηκα στον φουρνο στη γωνια.

Καθισαμε και ηπιαμε ενα καφε στο ιδιο τραπεζι που ειχε πιει καφε ο Πικερ με την Δωρα 2 ημερες πριν εγειροντας σοβαρα ερωτηματα για το ειδος της συνατησηςΝαι!Ναι!
Τα ειπαμε και συνεχισα.

Ηδη απο προηγουμενες τσαρκες ειχε σταμπαριστει η Αντριαννα απο Ιασωνος 46Β,το μεσαιο δηλαδη,με τον μακρυ διαδρομο που ξεκινα απο την εισοδο και καταληγει στο σαλονι.
Εκει ηταν ηδη η τσατσα η οποια την παρουσιασε.
Προκειται για μια ψηλη,με μαυρο μαλλι και ασπρο δερμα νταρντανα.Ωραια δεν την λες,ουτε ασχημη ομως.Πιστευω πριν 10 χρονια θα μπορουσε να ηταν και ωραιο νιμου.Εχει χορταστικες μεγαλες βυζαρες,πιασιματα και το κυριοτερο διαθετει κωλαντερο στο σεβαστο ποσοΝαι! των 10 ευρωΓερο-μύστης
Εχει στην μαπα μια απροσδιοριστη παιδικοτητα,που σε συνδυασμο με τον ανοιχτο χαρακτηρα της σε προδιαθετει θετικα.
Εκτος απο σουφριδιΝαι!ανακοινωθηκε ελευθερο μπουκι-μονο για ΕλληνεςΕμμμμ-και χυσιμο για οποιον θελει στα μασταρια της.
Με δελεασε να πω αληθεια η ιδεα να της σοβατισω τα βυζια με φλοκια αλλα το ζυγισα και κατεληξα να ξεφορτωσω γκροβερακιΝαι!

-να μπω,οκ,αλλα να ξερεις,φολα εγω δεν τρωωωΘυμός
-τι ειναι φολα;
-να μην γαμησω καλα,να αρχισεις τις μαλακιες μεσα,ξερειςMoney Mouth
-οχι,τι μαλακιες,καλα θα γαμησεις
-οκ,και εδωσα δεκα ευρω στην τσατσα
-θελω 5 λεπτα για να ετοιμαστω,οχι λιγοτερο
-οκ,συμφωνησε η ευγενικη υπηρεσια

Διαλεξα το δωματιο που ειναι οχι στο σαλονι η εισοδος του αλλα ανεβαινεις λιγα σκαλια αριστερα και στο καπακι στριβεις δεξια.Ηρεμο,απομωνομενο, και αρκετα καθαρο σε σχεση με τα περισσοτερα στην περιοχη που βρωμαν και ζεχνουνΘυμός
Τακτοποιηθηκα με την ησυχια μου.
-να ερθω;εισαι ετοιμος;φωναξε πριν μπει η Αντριαννα,σημαδι οτι δεν βιαζεται
της ειπα να μπει.φορουσε ενα κοκκινο baby doll για να κρυψει τις ατελειες στην κοιλια που ξερει και η ιδια οτι εχει.Το εβγαλε και καθισε στο κρεβατι.

Ηταν αρκετα χαλαρη.Εγω ημουν ηδη βεβαια με την τσαπου εξω η οποια και θεριευε στην θεα απο τα βυζομπαλα της.
Μιλησαμε περιπου κανα 5λεπτο το οποιο δεν προσμετρησε στον χρονο-εννοειται- σε καλο κλιμα.Μιλουσαμε και γω χουφτωνα ταυτοχρονα με λαιμαργια τα βυζια τηςΝαι!
Φορτωμενος οπως ημουν της ειπα να μου παρει τσιμπουκι.
-πως θες;
-βαλε καποτα
Εβαλε σε πληρως τεντωμενη ψωλη και αρχισεΚαπέλο
Πολυ καλο τσιμπουκιΝαι!Ναι!Μπραβο ΑντριανναΚαπέλοΝαι!Ναι!
Με την μια σχεδον τον εξαφανισε και το πουτσοκεφαλο επιασε αμυγδαληΝαι!Ναι!Ναι!Χωρις ιχνος χρησης δοντιουΝαι!ενω το ενα της χερι το εβαλε απλα στην βαση του πουτσουΘυμός
Της το απομακρυνα αμεσαΝαι!και την επιασα απο τον μικρο κοτσο που εχει δεμενα τα μαλλια της,πιεζωντας το κεφαλι τηςΝαι! και ανεβοκατεβαζοντας το ρυθμικα σαν να επαιζα γιο-γιοΝαι!Ναι!
Δεν παραπονεθηκε καθολου για το head fuck στο οποιο πρωταγωνιστουσε και εκει ανετα θα μπορουσα με τις καυλες που ειχα να της τα αδειαζα ολα στο στομα,εντος καποτας ομως,αν και δεν ανακοινωνεται κατι τετοιοΚαπέλο

ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ

Για αλλο λογο ομως ειχα παει εκει και δεν ηταν αλλος απο το να παρω κωλαντεροΝαι!
-κατσε να σε γαμησω και λιγο ρε Αντριαννα
-ναι,πως θες;
-κατσε στα 4.επελεξα κατευειαν αυτη την σταση αφου δεν ειχα σκοπο να γαμησω και πολυ μουνιΓερο-μύστης
Πηρε καλη σταση με το κεφαλι στο κρεβατι και μου πλασαρε την κωλαρα της φορα παρτιδα.
Μπηκα μουνοτρυπιδι με χαρακτηριστικη ανεση.Εδω να πω οτι η κοπελα εχει και πολλες ελιες,οχι κατι αντιαισθητικο,ισα ισα,και ενα σημαδι στη πλατη αριστερα,απο τη γεννα,ομοιως οχι κατι ασχημο.
Καθως την γαμουσα συνεχισαμε την κουβεντα που ειχαμε αφησει στην μεση αφου λιγο πριν δεν μπορουσε να μιλησει οντας μπουκωμενη με καυλιΝαι!

Δεν ενοιωθε να καταλαβαινει τιποταMoney Mouthαφου μιλαγαμε λες και ειχαμε παει για καφεΝαι!οχι οτι με ενοιαζε κιολας,αλλα λεμε τωρα.
-'λεω να γαμησω κωλο τωρα'
-'να γαμησεις και κωλο',εβαλε τζελ στην κωλοτρυπιδα της και στον πουτσο μου και οδηγησε το καυλι μου προς τα μεσα.
-σιγα-σιγα,ετσι;ζητησε
της το εβαλα ηρεμα στον κωλο και αρχισα να γαμαω διστακτικα.
Δεν εδειξε να ζοριζεται και ιδιαιτερα Money Mouth
Οταν ομως αρχισα να επιταχυνω την ακουσε λεγοντας διαφορα στην γλωσσα της,Μολδαβικα δηλαδη.οχι βριζωντας εμενα αλλα κατι σαν 'γαμωτο' και τετοια.
Τι να κανω και γω ρε κοπελιαΚαπέλο
Να πω επισης οτι στην κεφαλη του κρεβατιου υπαρχει οριζοντιος καθρεπτης που κανει καλη δουλεια καθως εχεις πρωτη μουρη την κωλοτρυπιδα της γεματη με το καυλι σου και κοντρα την μαπα της και τις γκριματσες που κανει καθως το πουτσοκεφαλο σκαβει τα εγκατα του πατου τηςΝαι!Ναι!
Την επιασα απο τα βυζια,γραπωθηκα γερα απο εκει και την γαμουσα σαν σκυλι.
Στιγμη δεν παραπονεθηκε,ουτε οταν με μανια και εχοντας πεσει ολος πανω της αρχισα να μουγγριζω αδειαζοντας στο βαθος του κωλαντερου της μια γενναια ποσοτητα απο φλοκιαΝαι!
Καθισε μεχρι να στραγγιξω εντελως.Μονος μου τραβηχτηκα απολαμβανοντας το θεαμα της ανοιγμενης σουφρας τηςΓερο-μύστης

Μιλησαμε καμποσο ακομη.Μου εβγαλε μια συμπαθεια σαν χαρακτηρας αλλα αυτο ειναι και καθαρα προσωπικο.Δεν βιαστηκε να φυγει.
Καλο ξεκωλιασμα, δεν μπορω να εχω παραπονο σε τιποτα.Και βαθυ λαρρυγι,και βυζαρες, και τιμιο κωλαντεροΚαπέλο
Ολα αυτα βεβαια ειναι υποκειμενικα.Θα ξαναπηγαινα ανετα.Μαλλον μονο για κωλο,καθολου μουνιΝαι!

Στο φευγα πετυχα παλι τον ΕπιρρεπηΚαπέλοσυμφωνησαμε οτι θα καταληξουμε 100 χρονων και θα τριγυρναμε παλι στο Μεταξι και πηγε ο καθενας σπιτι τουΝαι!

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, 968 και 57 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2018
Έχω μπει κι εγώ πολλες φορές στον πειρασμό να την σοδομίσω .....ειδικά όταν σαλονάρει με τις ροζ παντόφλες της....μου βγάζει μια καύλα συζυγικού ξεκωλιάσματος αν και είναι έξω καρδιά η εν λόγω Αλβανίδα...
Μετά τις διαπιστεύσεις του τιτανομέγιστου Νάσου , ότι δηλ.πρόκειται περί τίμιου κωλάντερου.....θα επιληφθώ πάραυτα μάλλον το Σ.Κ....
01 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mυστη kolobara ευχομαι καλο ξεκωλιασμαΝαι!Ναι!
και γω νομιζα αρχικα οτι ειναι Αλβανη αλλα τελικα ειναι ΜολδαβηΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
01 Φεβρουαρίου, 2018
Τυπε Νασο μεταξοσκωληκα, ριχνεις κ κανα κωλοσκαμπιλο- πουστριλικι η προτιμας να κρατας επιπεδο;
02 Φεβρουαρίου, 2018
ΚαπέλοΚαπέλο
03 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε dodinos και να θες να κρατησεις επιπεδο εκει περα δεν μπορειςΚαπέλοΝαι!Ναι!
03 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μυστη krangΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
05 Φεβρουαρίου, 2018
Respect συνάδελφε...
05 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ανταποδιδω mounakiaΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8