Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα είναι μια Ρουμανα 20 ετων, στην Ελλαδα εχει ερθει προσφατα και δεν γνωριζει σχεδόν καθολου ελληνικα.
Ειναι περιπου 1,70 υψος εχει ενα ωραιο κορμι με ομορφο κωλο και αρκετα ομορφο προσωπο, εμενα προσωπικα
μου αρεσε και η οδοντοστοιχεια της καθως εχει ομορφα λευκα περιποιημενα δοντια.Το μαλλι της μαυρο μακρυ σπαστο.
Το στηθος μεσαιο στητο.Πληρωμη και αναμονη της κορασιδας στο δωματιο που βλεπει στο δρομο.Ειναι πολυ καθαρο μαγαζι και ολα ειναι καινουρια εκει μεσα μιας και ο οικος ειναι νεος στη λειτουργια.Σε λιγο ηρθε η Αννα η οποια οπως και στο σαλονι ειναι χαρωπη και ευδιαθετη.Με βρηκε ξαπλωμενο και ηρθε διπλα μου οπου δε μου εκανε καποια προκαταρκτικα απλα μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος.
Η πιπα της με λιγο γρηγορο ρυθμο και με ολιγον χερι, δεν τον εβαζε ολο μεσα στο στομα της και δεν περναει απο μπαλες.
Μου εδωσε την εντυπωση οτι σιχαινοταν την πιπα ακομα και με την καποτα.Το μουνακι της ομορφο αλλα κριμα που δεν δεχεται 69.
Την εστησα στα τεσσερα οπου καμπουριαζει παρα πολυ και τραβιεται μπροστα με το παραμικρο.Δεν θα την τελειωνα ποτε ετσι οποτε την εβαλα σε κανονικη σταση και χωθηκα αναμεσα στα μακρια ποδια της χουφτωσα το νεανικο κωλαρι της και αρχισα να την γαμω με χαλαρο ρυθμο για να κοψω αντιδρασεις, η Αννα δεν εδειχνε να πονα και το ειχε σε αυτη τη σταση, εκανα κινηση να την φιλησω και δεχτηκε φιλακια πεταχτα στο στομα, της ειπα να βαλει και λιγο γλωσσα οπου και ανταποκριθηκε, τα γλωσσοφιλα της ομως δεν ειχαν μεγαλη διαρκεια καθως τα εκοβε. Με χαλαρο ρυθμο στο γαμησι αλλα με βαθια μπασιματα και μικρα γλωσσοφιλακια ηρθε το τελος μεσα στο μουνακι της κορασιδας.Δυστυχως βιαστηκε πολυ να με βγαλει απο μεσα της σχεδον ακομα εχυνα οταν ηθελε να τραβηχτει απο κατω μου αλλα της ειπα με καπως αυταρχικο τροπο να περιμενει να χυσω .Η κοπελια ντυθηκε αστραπιαια και την εκανε για το επομενο δωματιο.


Συμπερασματικα η Αννα ειναι μια αρκετα εμφανισημη κοπελα που ναι μεν δεν βιαζεται πανω στο γαμησι αλλα βιαζεται πολυ στο να το αρχισει και εχει και καποιο φοβο με το χυσιμο του πελατη στο μουνι της.Ισως φοβαται καποιο σπασιμο καποτας.
Απο σοσιαλ μηδεν και συμμετοχη τιποτα.Απλα καθεται να γαμηθει.Τα γλωσσοφιλα που μου εδωσε τελειως αγγαρεια και ψευτικα πλαστικα
χωρις κανενα αισθησιασμο. Ειναι μια κοπελα που της λειπει ο αισθησιαμος.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου με την Αννα, ελπιζω να περασετε καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2018
Δεν ειναι πολυ δουλεμενη για αυτο Κατσικογάμης Γερο-μύστης .Σπευσατε συναγωνιστες ωστε να παρει μπρος και να αρχισει να αποδιδει τα δεοντα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1