Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119198
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα απ το μαγαζι πριν λιγο καιρο για να τσεκαρω την μαυρουλα Μπελα και καμοια αλλη νεα λαδοκορη καθως ειχε νεες αφηξεις το εν λογω ιδρυμα , μια χαρα η Μπελα με φατσαρα εκφυλη μαυρης καλλονης , βυζαρες μεγαλες φυσικες , και κωλαρα τουμπανιασμενη σοκολατι για πολλα μπατσακια , παρελασαν επισης η Νικη η πολυ γλυκια και σεξυ ασιατισα που ειναι τοπ και σε μασσαζ και στην κλινοπαλη , Καρολινα η ψηλη εκφυλη Ουκρανιδα , Ευα η ξανθια καυλα που κι αυτη θα τιμηθει καποια στιγμη διοτι ειναι φοβερη παρουσια κι εχω μαθει απο φιλο οτι ειναι και σουπερ μεσα στο δωματιο , και κανα 2-3ις ακομη που δεν μου καναν και πολυ κλικ , για να μην το πολυ πλατιαζω επειδη δεν ειδα και πολυ ζωηρη την μαυρουλα , ζητησα να παρω Ευα αλλα μου ειπε η σεριφισσα οτι μολις μπαινει σε δωματιο και θα επρεπε να περιμενω , ετσι επελεξα Καρολινα την μελαχρινη Ουκρανιδα διοτι με καυλωνε αρκετα οπτικα και θυμομουν επισης και κατι καλα λογια που ειχε ποσταρει ο συναθλητης Zero τον οποιο ακουω κι εμπιστευομαι .


Μπαινω στο δωματιο , κανω το ντουζακι μου και περιμενω στον καναπεδακο του δωματιου την μελαχρινη καυλιαρα να ερθει , τσουπ ανοιγει η πορτα μετα απο λιγο και νατο σκαει το μωρο , αφου ειπαμε 2-3ις κουβεντες να σπασει ο παγος οσο μπορεσαμε κιολας διοτι δεν ξερει και πολλα Αγγλικα , ετσι λοιπον ξεκινησαμε μια αλλη μορφη επικοινωνιας με καποια διακριτικα γλωσσοφιλα τα οποια στο 2λεπτο εγιναν ακομα πιο παθιασμενα και στο 3λεπτο ακομα πιο λυσσασμενα ΜατάκιΜατάκι πραγματικα η τυπισσα γλωσσοφιλιαζει απιστευτα και με πολυ καυλα , οσο ρουφιομασταν εγω ειχα περασει το χερι μου μεσα απ το εσωρουχο της και της δαχτυλιαζα ελαφρα το μουνακι της που εκει με μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωσα οτι ειχε γινει μουσκεμα η μιλφαρα και ειχε κατεβασει αρκετα μουνοζουμα τα οποια μετα απο λιγο κατεβηκα και γευτηκα ΓλώσσαΓλώσσα
Μασσαζ δεν επιδιωξα διοτι δεν ειχα παει γι αυτο και οταν ειδε η Καρολινα τις καυλες που μου ειχε προκαλεσει κατεβηκε χαμηλα και πηρε τον πουτσο στο στομα της κι αρχισε το υγρο της τσιμπουκι , μια χαρα ηταν η τσιμπουκαρα της με αρκετο σαλιο κι επισης εκανε και αρκετα περασματα και στα διδυμα , μπορω να πω οτι την ειχα πανω απο 10λεπτο στο κλαρινο χωρις να μου πει κατι , αφου την περασα κι εγω μια πινελαδα για λιγο στην μουναρα της βαλαμε σκουφακι και ανεβηκε απο πανω μου και τον εβαλε μεσα της , στην αρχη ανεβοκατεβαινε με χαλαρο τεμπο ... αλλα οσο περναγαν τα λεπτα και καυλωνε ανεβαζε και τον ρυθμο κοπανηματος , μεχρι που μετα την ειχα γραπωσει εγω πλεον απ τα σφιχτα της κωλομερια και την ανεβοκατεβαζα με δυναμη πανω στην πουτσα μου και η τυπισσα εκτος οτι ειχε γινει μουσκεμα και κατεβαζε φουλ ζουμια δεν ξεκολλησε δευτερολεπτο την γλωσσαρα της απ το στομα μου , πραγματικα μου εδωσε απιστευτες σκηνες καυλας η Καρολ και με καυλωνε ακομα περισσοτερο οταν εβλεπα στο βλεμμα της και στην ανασα της οτι το γουσταρε κι αυτη πολυ το ολο σκηνικο που ζουσαμε την χρονικη εκεινη στιγμη , επομενη σταση αυτη να εχει σκυψει μπρουμυτα το κορμι της στο μασσαζοκρεβατο κι εγω απο πισω να την καρφωνω με μανια , μετα καθισα παλι στον καναπεδακο και την εβαλα να κρατιεται απο το μασσαζοκρεβατο και να ανεβοκατεβαινει στον πουτσο μου με ωραια καθισματα , και τελος την εφερα στον καναπε και γαμηθηκαμε πισωκολλητα με πολλα σκαμπιλια στην κωλαρα της και για φιναλε αφαιρεσα το καποτιδιο και της ειπα να ξεκινησει παλι την τσιμπουκαρα της οπου μετα απο 2-3ις ρουφηξιες αρχισα να της τα ριχνω στο στομα τα οποια τα περισσοτερα τα πηρε στο στομα και αλλα τα αφησε και ετρεξαν στο ωραια της βυζακια Ναι!Ναι!Ναι!

Ανακεφαλαιωνοντας λοιπον η Καρολινα ειναι ενα φουλ καυλωτικο μιλφ , το ζει στο φουλ το ραντεβου που κανει , και αν της φερθεις ωραια και με ωραιο τροπο θα εισπραξεις πολυ καλες υπηρεσιες καθοτι ειναι τιμια κορασιδα και τιμα μια χαρα τα χρηματα που περνει , ελπιζω να συνεχισει να εχει καλες επιδοσεις και να παραμεινει σεξυ και καυλερη ... αν και θα ξανατσεκαριστει συντομα να δω παλι αν εχει διατηρισει τις καλες της επιδοσεις , αυτα τα ολιγα για την κορασιδα και Καλα γαμησια σε ολους μεσα στο 2018 ΜατάκιΜατάκιΚουλ
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.324
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Dirty69, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού