Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Call-Girls 21767
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οι επιλογες σ'αυτη την πολη ειναι ελαχιστες,οποτε οι περισσοτεροι απο τα μεγαλα ονοματα εδω μεσα κανουμε τους κασκαντερ και τα υπολοιπα λαμογια μας διαβαζουν και ψωνιζουν εκ του ασφαλους,υπαρχουν και οι ντεμεκ γαμιαδες που διαβαζουν κριτικες και γραφουν κι αυτοι οτι πηγαν για να νομισουμε οτι ειναι γαμιαδες και ξοδευουν λεφτα!!!
Εκλεισα για μια ωρα αλλα ειχα μεγαλη περιεργια,ανοιγει η πορτα και τζα...
Ειναι κρυμμενη πισω απο την πορτα,το εχω γραψει και σάλλη κριτικη οτι δεν θα την ξαναπατησω και καθομαι και περιμενω μεχρι να εμφανιστει,βγαινει μιση απο την πορτα και λεω ωραιο προσωπο(οπως τις φωτογραφιες)ας περασω,η πορτα κλεινει,γυρναω και βλεπω ενα κωλο οπου πρωτη φορα στη ζωη μου εχω δει τοσο μεγαλο Εμμμμ
Ασυμμετρο σε σχεση με το υπολοιπο σωμα,αλλα λεω εγραψε καποιος στο θρεντ οτι περασε καλα και οτι ειναι καλη και και και και και......
Παθιασμενα φιλια που νομιζα οτι ημουν με την πρωην μου(το πουτανακι δεν ερχεται να τον φαει,εγινε κι αυτη ντιβα,την εχει δει,αχ αυτος ο Νωντας με το μπουρι του σας εχει χαζεψει ολες Μεγάλο χαμόγελο )σε καποια στιγμη λεω του πουστη δεν θα πεσει κατω να παρει πιπα?
Ωραια συμμετοχη στα φιλια,το ζει αλλα πρεπει να εχει βαλει υαλουρονικο στα χειλη και μοιαζει με παπια Εμμμμ (οχι πεκινου Μεγάλο χαμόγελο )
Ξαπλωσα μπας και παρει μπρος,αλλα η κουφαλα οση ωρα ηταν ορθια και καναμε τα σαλιαρισματα μας,ειχε παρει ενα απο τα πολλα προφυλακτικα που ειχε στο κομοδινο και το ειχε ανα χειρας,φυσικα το πηρα χαμπαρι και ειχα περιεργια τι θα κανει...
Εκανε ενα περασμα απο τα μπαλακια μου με τη γλωσσα της,τον εβαλε σε ολο το προσωπο της και δεν καταλαβε το μοσχαρι οτι ειχα κανει μπανιο πριν απο 15 λεπτα? Κεφάλι σε τοίχο!
Παει να περασει το προφυλακτικο για να κανει πιπα,της λεω τι κανεις,150ε ζητας για πιπα με καποτα?
Μου λεει πανε για μπανιο,λεω εκανα μπανιο πριν ερθω,δεν το εχεις καταλαβει,μου λεει ξαναπανε.
Λεω οκ και παω,δεν ξερω αν το καταλαβατε αλλα μεχρι τωρα δεν εχουμε ανταλλαξει κουβεντα,η πρωτη ομιλια μας ηταν οταν πηγε να κανει πιπα!!! Money Mouth
Επιστρεφω απο το μπανιο και εκει καταλαβα οτι τελικα δεν ηταν μουγγη,μου λεει ενας πηγε για μπανιο και μετα το μπανιο πηγε και κατουρησε και μετα ηθελε να το βαλω στο στομα μου,ιστοριες που ακουμε απο καθε πουτανα ρε πουστη μου...Αμα γραψω βιβλιο θα εχεις μια σελιδα κοπελια,το νου σου Ματάκι
Η σταση απο πανω ειναι ολα τα λεφτα μ'αυτη την κωλαρα που εχει(το γραφουν και στο αλλο σαιτ),εφαγε και κατι σφαλιαρες Έρωτας αλλα τα κουνηματα που κανει σε τελειωνουν στο λεπτο!!!
Και ετσι εγινε και με μενα,μπανιο και ξαπλα στο κρεβατι οπου ειχε μασαζ(απο καπου το κατεχει,κατι μου λεει οτι στην Αθηνα εκανε τη μασατζου αλλα οι Αθηναιοι δεν μιλανε!!!)
Ξεκινησε το δευτερο γυρο με πιπα(ωραια,βαθια με σαλιο)και μ'εκανε τουρμπο παλι,φυσικα η επομενη σταση θα ηταν στα 4 για να δω την κωλαρα της και να φαει τις σφαλιαρες της παλι Γλώσσα
Το ξενερωμα ηταν οταν την εβαλα απο κατω και σηκωσα τα ποδια της στους ωμους μου,γιατι οι ζαρες στην κοιλια αλλα και το μουνι πηγαδι μου τον εριξαν με τη μια,μαζι και το γεγονος οτι ηρθε ενας λακαμας και χτυπησε την πορτα Χμμμ;
Σε γενικες γραμμες περασα καλα αλλα οχι το κατι σουπερ ουα που θα επρεπε για να δικαιολογει τα 150ε καπου στα 70-80ε θα ηταν μια χαρα τιμη και θα ξαναπηγαινα Καπέλο

Υ.γ το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι γραφει γκρικλις στα μηνυματα του κινητου και απο κοντα σου μιλαει Αγγλικα Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.146
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, manolatsi, mad_max και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2018
για το γεγονος οτι ειναι χοντροκολα το διαβασα καπου εδω στο site, τιμημενος μελος, μαλλον σε διεφυγε
31 Ιανουαρίου, 2018
αλλα πρεπει να εχει βαλει υαλουρονικο στα χειλη και μοιαζει με παπια Eyeroll (οχι πεκινου SmileBig )ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
31 Ιανουαρίου, 2018
προφανώς απαντάει άλλος στα μηνύματα .....
31 Ιανουαρίου, 2018
Καπέλο προσεξε αυτα που γραφεις τα διαβαζει και ο Φακίρης και θα σε πει Τσουβαλο-γαμιά
01 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο Φακιρης φίλε ασχολείται μόνο με τρανσφορμερ,που και που και με καμία γυναίκα,οπότε ότι και να πει έχει σύνδεση με καιρο..Μεγάλο χαμόγελο Ματάκι Γαμήσου
01 Φεβρουαρίου, 2018
Καθε φορα που ανεβαζει αυτος ο τυπος κριτικη ,πανηγυριζω κρυφα, και δεν το λεω ειρωνικα... απολαυστικοτατος
11 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σε καλα φιλε μου,προσπαθω να κανω τους υπολοιπους να γελανε(γενικα και στην καθημερινοτητα μου)αυτο ειναι το νοημα της ζωης μας Ματάκι
29 Αυγούστου, 2022
Παιδιά χρειάζομαι απεγνωσμένα τον αριθμό της Εύας!!!
Σας παρακαλώ βοηθήστε με!
29 Αυγούστου, 2022
Ρε αμιγκος με ολο το συμπαθειο τι να το κανεις το τηλεφωνο της Ευας; Μιλαμε για τοφαλο, την ειχα παρει και η ιδρωτιλα της κολλαγε επανω μου, ο στομας της εβγαζε μυρωδια απο το τελευταιο παστιτσιο που ειχε καταβροχθισει και γενικα σιχαθηκα τον εαυτο το μου που πηρε ενα τετοιο γιουβαρλακος για εσκορτ. Ηταν απο τις βιζιτες μαζι με καποιες αλλες που με εκαναν να προσεχω πλεον παρα πολυ τις φοτο που μας πλασαρουν τα "γραφεια". Αν ειχα το τηλεφωνο της θα στο εδινα οπως και τη διευθυνση της να εισαι σιγουρος ..... αν μου ζηταγες τηλεφωνο της Valeria Ind δεν θα στο εδινα ποτε. Δεν ρωτα στη Βαρβακειο αγορα .... καπου εκει θα τριγυριζει!!!

υγ: δεν σε ξερω και ουτε θελω να τσακωθουμε .... κατανοητα ολα τα γουστα και σεβαστα .... αλλα στο μπου.κομ που ολοι ψαχνουμε να γαμησουμε μουναρες να αναζητειται τηλεφωνο της ματσολας Ευας και καθε ματσολας ..... ΕΛΕΟΣ!!!!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9