Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας


.................... Φίλοι μου είχα άποφασίσει ότι όι κριτικές πλέον ήντουσαν > άνώφελες ....... άλλά παρεσύρθην & άφιερώνω τήν τελευταία μου κριτική έντός τού bou...... στήν κυρία !!
Τόσα διάβασα δια τήν κυρία ....... ήθελα νά άπαλαγώ άπο τα τετριμένα & νά δώ τήν συνάντηση μέ άλλο πρίσμα.......... ΤΥΧΑΙΟ..
Τόκ -τόκ , στήν μισάνοιχτη πόρτα ... παρακαλώ περάστε..... ΣΙΩΠΗ.......Μόνο δύο βλέματα άντικριστά πού μέσα στήν άπόλυτη σιωπή ψάχνανε σημείο προσεγγισης.... Εγώ καθισμένος δίπλα στό ήλιόλουστο παράθυρο μέ άνεβασμένους καρδιακούς παλμούς προσπαθούσα σέ δευτερόλεπτα νά συντονίσω τήν σκέψη μου...... μάταια όμως , ή κυρία άπό τήν πρώτη στιγμη είχε καταλάβει τί ΘΕΛΩ.... ήρθε κοντά μου , άνασήκωσε λίγο τό φόρεμα όσο έπρεπε γιά νά φανεί μέρος τής μαυρης ζαρντιέρας & καθησε έπάνω μου ...... τά χείλια μος κολημένα πλέον ψελίζανε μιά τρεμμμμμμάμενη καλημέρα...... Θά μέ περιμένεις λίγο ?? δευτερόλεπτα πολύ λίγα δευτερόλεπτα ....... δέν μίλησα άπλά κοίταξα έξω άπό τό παράθυρο ...... ήρθε κοντά μου ξανά ντυμένη ..... ήθελε αύτό πού ήθελα & έγώ ..... γονάτισε μπροστά μου & τά χέρια της ώσαν τής θεάς Κάλι έψαχναν παντού...... Ένοιωσα ένα φίδι να ξετυλίγετε μέσα στα χέρια της & ένα ρίγος να διαπερνά το σώμα μου....... Τα μάτια της ταξίδεψαν στο πρόσωπό μου και άνοιγόκλεισαν με σαφές νόημα. ...................Μάτια, βαθιά, σπινθηροβόλα. Παράλληλα με το πετάρισμα τών βλεφάρων της, πρόβαλε έλάχιστα τη ροδαλή της γλώσσα στο πλάι των χειλιών της, σα να τής είχε ξεφύγει μια σταγόνα πολύτιμη που έπρεπε να τήν μαζέψει......... γιά νά δώ ΄έπιτέλους αύτό πού θέλω ψέλισε....... μού ξεκουμπώνει τό παντελόνι & άρχιζει νά μού τόν παίζει σιγά - σιγά...... πέφτει στά γόνατα & άρχίζει συνεχώς νά τόν παίρνει όλο μά όλο μέσα άργά - άργά & συγχρόνως νά τόν παίζει & νά μέ κοιτάει........ άρχίζει νά μού γλειφει τά άρχίδια άπαλά νά τά ρουφάει & νά μού τόν παίζει........ είχα σκάσει δέν ήξερα πόσο άκόμα θά κρατιόμουν πραγματικά.... άστο νά χύσει , έδώ βαθειά στό λαρύγκι μου.....άρχισα νά χύνω & νά μήν σταματάω ...... έχω κλείσει τά μάτια & έχω χαθεί......
....... Οποιοδήποτε άρωμα σέ διεγείρει κάνε το σύμμαχο σου..amjik !!
Άπό μιά τέτοια γυναίκα δέν έπιστρέφεις.... μένεις έκεί ταγμένος ψυχή & σώμα ........ είναι όαση σέ έναν κόσμο πού διψά...... ή παρουσία της είναι άνάσα, ή άπουσια της καημός.....είναιτό ταξίδι & ό προορισμός μαζί....& άπό έκεί δέν έπιστρέφεις !!
Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!
Y.Γ. Είναι φίλοι μου ή τελευταία μου κριτική...... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.260
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Elganador, Jenos και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2018
Με τετοια πενα ..σας παρακαλω εκ μερους των παππούληδων Γερο-μύστηςΓερο-μύστης να συνεχισετε
Η κυρια Ελενα κανει καλο στο "πεσμένο" ηθικό μας

Keep walking
E
Excalibur
30 Ιανουαρίου, 2018
Ευχαριστω κοκορικο μου Έρωτας Έρωτας

Οταν το ραντεβου με ενα call girl, περιεχει και αλλα αλληλεπιδρουντα συστατικα ,εκτος του σεξ, αυτα ειναι τα αποτελεσματα ...
Και αυτο λεγεται ΣΥΝΟΔΕΙΑ . Μια λεξη ψιλοαγνωστη για την Ελλαδα.......
30 Ιανουαρίου, 2018
Τελευταια κριτικη? Γιατι ρε μαν? Αποφασισες να κοψεις το αθλημα μηπως..?
02 Φεβρουαρίου, 2018
Ανέβασε εσύ ρε γίδι ( AlexEasyRider) που πετάγεσαι όλη την ώρα για μένα.....
Μιλάς λες και ξέρεις το παρασκήνιο.....
Τώρα ανεβάσει δεν ανεβάσει κριτικές η ψωλή του κόκκορα, σιγά μην βάψουν τα κορίτσια το μουνί τους μαύρο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4