Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119197
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Διάβασα τα σχόλια συναγωνιστή που δεν ήταν κολακευτικά για το εν λόγω κορίτσι, αλλά πραγματικά για τα πρότυπά μου η Ξένια είναι από τα πιο όμορφα πιπίνια που έχω δει γι αυτό και πήρα την απόφαση να περάσω μαζί της με γνώση ότι θα φάω πακέτο. Νεαρή μολδαβή πολύ αδύνατη με μικρό στήθος πανέμορφα μάτια, μίνι φόρεμα με μαύρο καλσόν ως τα μπούτια και ωραία παπούτσια.
Το δωμάτιο απλό με ντουζιέρα και πετσέτες μιας χρήσης αλλά χωρίς μουσική και ζεστό περιβάλλον.
Μπήκα στην ντουζιέρα και μετά από λίγο μπήκε η Ξένια η οποία μου είπε "άι γκο ντους". Μετά από λίγο ήρθε πάλι και αρχίσαμε τη νοηματική. Ξάπλωσα για μασαζ το οποίο δεν το έχει καθόλου και όχι μόνο αυτό αλλά κατά διαστήματα έβαζε τα γέλια σε φάση τι κάνω τώρα εδώ... Αν την άφηνα θα εξαντλούσε όλο το χρόνο έτσι, αμίλητη. Οπότε αποφάσισα να γυρίσω. Με κοίταζε απαθώς και χωρίς καμία πρωτοβουλία, οπότε την έγδυσα, άρχισα να τη χαϊδεύω και μιας και δεν έκανε καμία κίνηση είπα να της ρίξω ένα πινέλο μπας και ξυπνήσει από το λήθαργο. Ωραίο μουνάκι ξυρισμένο και μυρωδάτο. Αλλά καμία αντίδραση πάλι. Είχε αράξει στον καναπέ και κοίταγε. Της έκανα νόημα να ανέβει στο μασαζοκρέβατο, ανέβηκε και άνοιξε τα πόδια, εκεί και μόνο από το θέαμα πήγα να τελειώσω. Η στάση της και ο σωματότυπος δεν βοηθούσε όμως να μπώ οπότε μου έκανε νόημα να έρθει από πάνω. Προσπαθήσαμε μάταια, εν τω μεταξύ ούτε αγγίγματα ούτε φιλάκια ούτε πίπα ούτε τίποτα. Στεναχωρήθηκα και σταμάτησα, ντύθηκα και απήλθα. Το μόνο που μου έμεινε ήταν η τέλεια ομορφιά της.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ξένια
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2018
Μια εμπειρια ακομα!δε πειραζει παμε παρακατω!τη συγκεκριμενη δε τη βλεπω να στρωνει με τιποτα ας το ξερουν οσοι ενδιαφερονται γιατι στις μερες μας το χρημα δε περισσευει για χασουρες!
30 Ιανουαρίου, 2018
Η Ξενια ειναι για αρρώστους πιπινακηδες οι οποίοι καυλωνουμε με τέτοια συμπεριφορά άγνοιας και ντροπής. Με πρόλαβες με την κριτική σου ..θελει υπομονή και ξεκλείδωμα και κάπως,συμμετέχει....μην ξεχνάμε ειναι είκοσι....και άπειρη..το μουτράκι θεϊκό με πράσινο μάτι γατήσιο και καλο σώμα με μικρό κωλαρακι και ωραίο βυζακι...πρέπει να την αποπλανήσει κανείς για να,περάσει καλα...μονο για,αρρώστους,του είδους...το είπα...οι άλλοι ξεχάστε,το....
31 Ιανουαρίου, 2018
Μάλλον δεν θα την ξαναδούμε, πήγε σε γραφείο. Στο μασαζ ήταν μόνο για στρώσιμο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3