Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περασα απο για ενα γαμισι και εκανα παρτουζα σημερα το απογευμα μπηκα στον οικο και η υπηρεσια μου δειχνει την Ολγα Ρωσιδα μελαγχρινη με μεγαλα βυζια 3 νουμερο και μου ειπε οτι ειναι καινουρια, ειπα να την δοκιμασω αλλα την εκοψα οτι δεν μηλαει ελληνικα τοτε βγηκε απο το δωματιο η Νικολ μια ρωσιδα 20 χρονων ξανθια με εμφανιση μοντελου τοτε μου καρφωνετε η ιδεα να παρω παρτουζα και τις 2 αφου εχω διαβασει οτι μηλαει λιγα ελληνικα οποτε θα υπαρχει μεταφραστρια
Ετσι και εγινε τις πηρα παρτουζα και και το καταευχαριστηθηκα
μπηκαν και οι δυο στο δωματιο γδυθηκαν και εγινε χαμος ξεκινησαν να με φιλανε και να με γλυφουν στο στηθος και κατεβαιναν πρωτα αρχισε την ακαποτη πιπα η Ολγα που ηταν παρα πολυ καλη και εμπειρη χωρις χερι ενω εγω εγλυφα τα βυζια της νικολ και την χαμουρευα μετα κατεβηκε η Νικολ και μου πηρε πιπα πολυ καλη που δεν περιμενα να ειχε τετοια τεχνη στην πιπα λογο νεαρου της ηλικιας της, εκει αρχισα το χαμουρεμα με την ολγα και τα γλωσοφιλα και μετα λεω στην Νικολ να με γλυψουν μαζι της το λεει στην Ολγα στα ρωσικα και αρχιζουν και μου τον γλυφουν και οι δυο η Νικολ παει στα αρχιδια και γλυφει και η Ολγα με πιπωνει λεω στην Νικολ να γυρισει 69 να την γλυψω και το κανει και κει που την γλυφω καταλαβαινω πως μου κανει αυτη πιπα και η Ολγα μου γλυφει τα αρχιδια τις σταματαω και τις λεω για σεξ η Νικολ μου περναει καποτα και της λεω να ανεβει στον πουτσο μου καβαλαει αυτη και αρχιζει την ιππασια χτυπιωταν αγρια πανω στην πουτσα μου ενω γλωσσοφιλαγα την Ολγα και χαιδευα το μουσκεμενο μουνι της οπου και εκει ηρθε το τελος
Συνοψίζοντας περασα φανταστικα και συστήνω ανεπιφύλακτα την Ολγα και την Νικολ ειτε παρτουζα ειτε και μονες τους αξιζουν και με το παραπανω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νικόλ
ANDREIOS
Μέγας
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.678
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, drunos, mkavlos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού