Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131365
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας κλεισει ραντεβου με μια κοπελα του χωρου για τις οχτω το απογευμα πηρα το αμαξι και κατευθηνθηκα προς το κεντρο.Να πω οτι το συγκεκριμενο ξενοδοχειο το ειχα βαλει στο ματι καθως ειχα περασει απειρες φορες απεξω.Παρκαρα το αμαξι μου οχι στο παρκιγκ αλλα λιγο παρακατω και κατευθηνθηκα οχι απο την κυρια εισοδο αλλα απο την διακριτικι προς το ξενοδοχειο.Μπαινοντας μεσα ειπα πως θελω ενα δωματιο στον πεμπτο καθως ειχα ακουσει καλα λογια η μελαχρινη μουναρα ρεσεψιονιστ μου ειπε να περιμενω καθως δεν υπηρχε διαθεσιμο δωματιο.Περιμενα στο σαλονακι κανα τεταρτο γιατι μαλλον ειχα ερθει σε ωρα αιχμης και δεν υπηρχε τιποτα.Παρολα αυτα ομως το ραντεβου μου σε λιγο θα εσκαγε μυτη.τελικα η κοπελα μου δωσε το δωματιο του 503 μαζι με τηλεκοντρολ και χειριστηριο του κλιματιστικου που ηταν διαθεσιμο.Μπαινοντας στο δωματιο μου αρεσε το στυλ του ειχε ενα μικρο καναπεδακι μεγαλο ωραιο κρεβατι και Κρυφο φωτισμο.Σφραγισμενες πετσετες και παντοφλες και βουρ για ντουζακι.Το μπανιο νορμαλ σε διαστασεις με ντουζιερα και περιμετρικα γυαλι για να μη φευγουν τα νερα επισης ειχε σφραγισμενα σαπουνακια.Βγαινοντας στο κομοδινο ειχε νερο εμφιαλομενο και μπισκοτακια παπαδοπουλου.Τσοντα ειχε στην τηλεοραση για προθερμανση.Οσμες η κατι αλλο περιεργο απο τσιγαριλα κτλ το δωματιο δεν ειχε.ο κλιματισμος δουλευε μια χαρα. Κοστος 22 η 23 ευρω αν θυμαμαι καλα.Συστηνεται ανεπιφυλακτα
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.639
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, cupracing, thesaint και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού