Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδη ετυχε και περναγα απο την περιοχη και ειδα ανοιχτο το φως του οικου το πορνοενστικτο μου ελεγε οτι θα βρω τη γιανναΠροσκύνημα Πρεπει να αναφερω οτι το τροφωνιου 11 κατω ειναι ανακαινισμενο και οπως μου ειπε η γιαννα θα αλλαχτουν και τα κρεβατια ειναι φρεσκοβαμμενο κτλ χρειαζονταν γιατι εδω που τα λεμε ειναι ερειπια αυτα στην περιοχη.Μπαινοντας στο σαλλονι την ειδα και εβγαλα αυτοματα το 20 ρικο.Πρεπει να πω οτι ειμαι πελατης της απο το 2012 απο τοτε που δεν ειχε σιλικονη στα βυζια και ηταν ξανθια.Οφειλω να πω οτι στο γαμησι παραμενει σταθερη αξια ολα αυτα τα χρονια.Δεν ειχε πελατη πριν και η κοπελα ηρθε σε λιγα λεπτα αφου χαιρετηθηκαμε περασε καποτα και ξεκινησε την πιπα χωρις καθολου χρηση χεριου και προσπαθεια για deepthroat.Ορχεολειχια δεν εκανε παρολο που ημουν ξυρισμενος.Γενικα δεν κανει προκαταρκτικα πολλα και θελει να περναει κατευθειαν στο ψητο παλαιοτερα ηταν καλυτερη σε αυτον τον τομεα...Η Κοπελα με προετρεψε για γαμησι στα 4 να πω επισης οτι εχει κανει ενα γαματο τατουαζ πανω απο την κολαρα της.ο κολος της ειναι τελειος για τα δικα μου γουστα αρκετα μεγαλος και αφρατος το στηθος της ειναι σιλικονη καλης ποιοτητας και στο προσωπο ειναι οκ οχι κατι το ιδιαιτερο μελαχρινη με μπουκλε μαλλι...Με προετεπε να τη σκιζο στα 4 με ολη μου τη δυναμη πραγμα που επραξαΝαι! μετα απο λιγη ωρα και επειδη ημουν κατακαυλωμενος με κολοκασμπιλά να της ριχνω κτλ και αυτη να με προτρεπει για ακομα πιο δυνατο γαμησι ηρθε το τελος.Γενικα δε ξερω με αυτη τη κοπελα χυνω σχετικα γρηγορα..Συνοψιζοντας η κοπελα ειναι χρονια στο κουρμπετι και αξιζει δοκιμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stavr0s, cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
το καλύτερο κωλαράκι στη γύρα for Sure!!!Κατσικογάμης
D
Deftones
27 Φεβρουαρίου, 2018
Εχει μεγαλώσει γενιες και γενιες Προσκύνημα
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πωσα ατομα εβαλεσ μεσα ροτα την πρωτα
17 Οκτωβρίου, 2020
kwnos4693 μη λες μαλακιες.
18 Νοεμβρίου, 2021
Πανο, μηπως ξερεις αν δουλευει ακομα.
Εχω παει αρκετες φορες και δεν την βρισκω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5