Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 12 10
Call-Girls 16773
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Βίκυ την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ, (Μιας και επέστρεψε σκέφτηκα πως μια κριτική ακόμα θα ήταν χρήσιμη).

Λοιπόν η Βίκυ είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα, πρόσχαρη και φιλότιμη. Με τα Αγγλικά δεν το έχει βέβαια, οπότε η επικοινωνία είναι αρκετά περιορισμένη.

Όσον αφορά την εμφάνιση, το πρόσωπο είναι αυτό που βλέπετε και στις φωτογραφίες - γλυκό, όμορφο και με ματάρες.
Στο σώμα, δυστυχώς, χάνει... Και αυτό οφείλεται στο ότι είναι "κρεμασμένο", κάτι που είναι πιο έντονο στην περιοχή της κοιλιάς και στο στήθος. Σαν να είχε παχύνει αρκετά και να έχασε απότομα βάρος ένα πράγμα. Κάτι που βρήκα αρκετά αντιαισθητικό. Και στον κώλο πάνω-κάτω το ίδιο ισχύει.
Γενικά στις φωτογραφίες της έγινε αρκετή δουλειά με photoshop σε αυτό το θέμα. Ή είναι αρκετά παλιότερες. Όπως και να'χει, είναι παραπλανητικές. Κεφάλι σε τοίχο!
Κάτι άλλο που με χάλασε ήταν πως, παρόλο που ήταν καθαρή, το εφηβαίο της δεν ήταν ξυρισμένο - σε βαθμό να υπάρχουν κανονικά τρίχες σε όλη την περιοχή.

Στα του αγώνα, με το που "με είδε" έδειξε εντυπωσιασμένη απ'το πόσο "μεγάλος" ήμουν (δεν θα το έλεγα βέβαια, αλλά οκ) με τρόπο ώστε να καταλάβω και πως, και να ήθελα anal, δεν θα γινόταν. (Στην περιγραφή έλεγε depends on size, οπότε οκ)
Πέρα από αυτό είχε πολύ καλή συμμετοχή και ήταν εμφανές πως την ενδιέφερε να το ευχαριστηθώ.
Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε πως, καθώς έγινε προσπάθεια για συζήτηση με τη βοήθεια μέχρι και google translate που "έφαγε" αρκετό χρόνο, παρόλο που είχε μείνει πολύ λίγος χρόνος για τον 2ο γύρο η ίδια πρότεινε να προσπαθήσουμε.
Και ακόμα και όταν χτύπησε το τηλέφωνο απ'τον οδηγό το αγνόησε και μου είπε να χαλαρώσε και να μην με νοιάζει. Ώσπου, με εκείνη να μου μιλάει πρόστυχα στα ρώσικα (που με έφτιαχνε αρκετά αν και άνετα θα μπορούσε να μου λέει και τη λίστα του super market και να μην έχω πάρει χαμπάρι Γλώσσα) , να τελειώσω μέσα της. Προσκύνημα
Στη συνέχεια έκανε μπάνιο και ετοιμάστηκε να φύγει χωρίς να μου μεταδώσει ίχνος βιασύνης - πάλι πολύ θετικό.

Γενικά ο χαρακτήρας της και η συμπεριφορά της, μαζί με το πρόσωπό της, είναι τα δυνατά σημεία της και τα τιμάει τα λεφτά της - αλλά δυστυχώς υστερεί στο σώμα.

Υ.Γ. Η έκπτωση, παρόλο που έκλεισα μέσω what's app, δεν έγινε. Ίσως να μην την είχαν ενημερώσει και δεν είχα όρεξη να κάνω θέμα εκείνη την ώρα για 10 ευρώ, οπότε το άφησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, chris1955, Jim25jim και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού