Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με την μικρουλα προ μηνων...
επικοινωνια ευκολη με μηνυματακια κ κανονιστηκε αμεσα το ραντεβου.
Η κοπελα,που πλεον κυκλοφορει με αλλο ονομα σαν ανεξαρτητη,ειναι ευγενικη κ πολυ φιλικη.Petite κορμακι με μικρο στητο βυζακι,κ πολυ ωραιο κωλαρακι.
Δεν συνισταται σε οσους θελουν νταρντανες,αλλα για παιχνιδακια ειναι αρκετα καλη..
στα παρακατω...καθαρη,εκανε το ντουζακι της κ ξεκινησε με πιπα αρκετα καλη κ υγρη.Τον παιρνει ολο βαθια κ γουσταρει να της γαμας το στομα...
αφου εβλεπα πως δεν θα κρατιομουν,προφυλακτικο κ καβαλαει πανω το μικρο σε reverse cowgirl κ ξεκινησε να γαμιεται μια χαρα...αφου κοπανιοταν κ εγω εβλεπα το σφιχτο κωλαρακι της,αρχισε να φωναζει κ μαλλον εχει φετιχ με τα ποδαρακια γιατι ξεκινησε να μου γλυφει τα δαχτυλα οπως γαμιοταν..
δεν της το ειχα ζητησει κ ομολογω οτι σαστισα,αλλα δεν με επηρεασε..ετσι κ ηρθε το τελος,μεσα της.
παλι ντουζακι,το απαραιτητο social(ειναι αρκετα καλη) κ βουρ για round 2!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
ξεκινησε παλι με πιπα ικανοποιητικη κ γλυψιμο ολης της περιοχης.αφου σκληρυνα την γυρισα στα 4 που ειναι αρκετα καλη οπτικη γωνια για την κοπελα!
αντεχε το κοπανημα για αρκετη ωρα(εγω δεν αντεχαΓερο-μύστης),λιγα μπατσακια γιατι στο βγαζει κ οπως ελεγε χυσε μωρο τελειωσα κ εγω την ιστορια αγαπης μας..
το κοριτσακι ειναι καλη φαση για gfe κ δεν περασα ασχημα.το ισως που εγραψα αν θα την ξαναεβλεπα οφειλεται στο οτι το κοστος ειναι υψηλο γιατι χρεωνει εξτρα το cim κ φυσικα το anal οποτε ξεφευγει η τιμουλα...
αυτα απο μενα,καλα να γαμαμε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.176
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ntountaras, ser2000 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2018
Ή Ναόμι δεν είναι σε στούντιο τώρα?
29 Ιανουαρίου, 2018
απο βυζια δε λεει τιποτα να φανταστω οτι βλεπουμε στις φωτο;
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ειναι κ σε στουντιο
30 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι οτι βλεπεις,μικρακια..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4