Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199311
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Παιδιά ελπίζω να είναι η τελευταία κριτική στη ζωή μου για τα στούντιο. Θα σας εξηγήσω πιο κάτω.

Ημερομηνία ενδεικτική. Ήμουν πολύ καυλωμένος και επειδή έχω να πάω με κανονική γυναίκα για μήνες και επειδή είχα να τη παίξω 1 βδομάδα. Είχα πει να πάω σε κανα μπουρδέλο να δώσω 20 ευρώ και να μου φύγει η καύλα. Έλα όμως που ο δρόμος μου παιρνούσε από Βριλησσού και αποφάσισα από περιέργεια να δω τι παίζει μέσα. Η καύλα δε λογαριάζει τίποτα…

Μπαίνω μέσα, ένας ευγενέστατος κύριος με χαιρετά κ με πάει στο σαλόνι. Σε λίγο έρχεται δυναμικά μια Ντανιέλλα και κάθεται δίπλα μου. Ύψος 1,68 χωρίς τακούνι, γύρω στα 24, ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολλά περιττά κιλά χωρίς να λέγεται χοντρή αλλά αγύμναστη, ωραίο πρόσωπο για τα επίπεδα των στούντιο, μεγάλο στήθος, μάτια ψιλοβαριεστημένα κ μια βαριά βαλκανική προφορά. Τατουάζ μεγάλο στη πλάτη και μικρά στους καρπούς της.

Μου άρεσε σαν πρόσωπο γιατί είναι απ τα καλύτερα που έχω δει σε στούντιο (αν και στο δρόμο δε θα τη πρόσεχα) και μπήκα μέσα. Έρχεται αμέσως ξυπόλητη και αυτή είναι η συζήτηση που έγινε:
-Μπορείς να πλύνεις τα πατουσάκια σου?
-ΓΙΑΤΙ???
- Γιατί μου αρέσουν?
-Τα έπλυνα…
-Αφού μπήκες ξυπόλητη…!
-Ε και?
-Πλύν’τα ρε κούκλα, δεν είναι κόπος!
- Καλά πάω… (βαριεστημένα)
-Πλύν τα εδώ στου ντους.
- ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ! (Με απίστευτα αηδιασμένο ύφος)
Και φεύγει. Και σκέφτομαι: ‘Δε τα πλένουν… Μάλιστα...’ Και τώρα θα μου πουν κάποιοι έξυπνοι ‘Σιγά ρε φίλε! Δε το περίμενες?’ Και απαντάω: Φυσικά και το περίμενα. Αλλά άλλο να το λέμε στη θεωρία και άλλο να μου το λέει μια ιερόδουλη που δέχεται να τη πιάνει, τη γλύφει, τη φιλάει ο κάθε βρωμιάρης αλλά σιχαίνεται να πλύνει τα πόδια σ ένα ντους.’
Και φυσικά παίρνω σαν δεδομένο πως τα κατωσέντονα δεν αλλάζουν ποτέ, τα πράγματα δεν απολυμαίνονται και δε θέλω να σκέφτομαι τι άλλο. Ε τότε τι σκατά πληρώνω τα 50 ευρώ????? Γιατί είμαι μπιπ μπιπ!!!
Τέσπα, έρχεται η Ντανιέλα με παντοφλακια, και αμέσως αρχίζει τη πίπα. Τίποτα το ιδιαίτερο γι αυτό και ξαπλώνω να έρθει από πάνω. Με καβαλάει και την ώρα που το κάναμε κοιτούσε τον τοίχο γύρω γύρω. Δικό μου λάθος! Έπρεπε να τη γυρίσω ανάποδα να κοιτάει τη τηλεόραση να μη βαριέται! (Εδώ γελάμε! Χα χα χα χα)

Τη γυρνάω σε ιεραποστολικό, όχι επειδή έτσι μου καύλωσε αλλά επειδή βαρέθηκα να τη κοιτάω να βαριέται. Κλειστά τα μάτια της συνέχεια. Να πω πως είμαι νέος, γυμνασμένος και εμφανίσιμος. Όχι πως αν ήμουν κάτι άλλο θα το δεχόμουν… Μπορεί φαντάζομαι κάποια που τη πληρώνουμε κατά μέσο όρο 5 ευρώ το λεπτό να ανοίξει τα ματια και να προσποιηθεί. Αυτή δεν είναι η δουλειά της?
Σε λιγότερο από 10λεπτο βγάζω το προφυλακτικό και ζητάω να μου το παίξει για να χύσω πάνω της. Το έκανε και τέλειωσα στη κοιλιά και στήθος.
Μάγκες γενικά αυτό τον καιρό όπως φαίνεται από τις κριτικές μου ξοδεύω πολλά λεφτά τα οποία δε μου περισσεύουν απαραίτητα, για να ικανοποιήσω μόνο τις καύλες μου. Πληρώνω μεγάλα ποσά για μέρη που δε σέβονται ούτε εμένα ούτε τα χρήματα που με τόσο κόπο βγάζω.

Αν έχω άλλη εμπειρία με ιερόδουλη φυσικά θα τη γράψω γιατί πιστεύω πρέπει να ενημερώνουμε και τους άλλους αν θέλουμε και ίδιοι να μας έχουν ενήμερους.
Αλλά αποφάσισα από σήμερα να βάλω στόχο να αποκτήσω και πάλι υγιείς σχέσεις που θα με κάνουν να νιώθω όμορφα και να ξοδεύω τα λεφτά μου σε πράγματα και ανθρώπους που με γεμίζουν πραγματικά.

Ευχηθείτε μου καλή τύχη και εύχομαι και εγώ καλή τύχη για όσους επιθυμούν το ίδιο.
Χαιρετώ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, Sexriots, targetass και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Αρχικά σου εύχομαι καλή τύχη. Κατά δεύτερον το στούντιο αυτό δεν χαρακτηρίζετε για την καθαριότητα του, αμα πας αλλού είναι πράγματι καθαρα. Εχω γράψει κι εγω αρνητική κριτική στο παρελθόν.
29 Ιανουαρίου, 2018
Όλα καλά θα πάνε ρε φίλε μην αγχώνεσαι λίγο πολύ όλοι ην έχουμε πατήσει με τις ιερόδουλες αλλά και τα 50 όταν τα πετάς στην ουσία είναι 50 αλλά εντάξει μην το σκέφτεσαι αυτό τώρα τελείωσε προχώρα παρακάτω θα έρθουν και καλύτερες στιγμές
29 Ιανουαρίου, 2018
Βρες ενα μπουρδελακι σχετικα καθαρο (υπαρχουν) με μια σχετικα αποδεκτη πουτανα και με υπηρεσιες που γουσταρεις και σταματα να πετας πενηνταρικα.Εγω ετσι κανω χρονια τωρα.Τα πολλα πολλα τα εχω κοψει και ξεχαρμανιαζω στα σιγουρα αγαπητε συναδελφε.
31 Ιανουαρίου, 2018
Πολύ κρίμα φίλε που δεν πέρασες καλά και ξενερωσες ξέχασε το καλύτερα.Θα σου πρότεινα μια πολύ καλή κοπέλα με πολύ όμορφα ποδαράκια και πάνω απ'όλα καλό παιδί είναι η Άννα-Μαρια από τούς Γερμανούς Ισμήνης,Αριστοτελους6, Τριγγέτα Αθηνών 204 κλπ.Θα σταθώ όμως στην τελευταία παράγραφο της κριτικής σου που είναι πολύ σημαντική και σε οδηγεί σε ένα πολύ σπουδαίο συμπέρασμα και απόφαση.Πραγματικα σου εύχομαι καλή επιτυχία να πραγματοποιηθούν οι στόχοι σου και όλα να πάνε καλύτερα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4