Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49410
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το αρκετό διάστημα αγαμίας σε συνδυασμό με την απογοήτευση από τις τσάρκες σε μερικά δημοφιλή studio όπου κυκλοφορούν τελευταία κάτι κομμάτια που ούτε 30 ευρώ δεν αξίζουν για να τα γαμήσεις με οδήγησαν στη συνεύρεση με την Ήρα. Η επιλογή της κοπέλας έγινε με βάση την καύλα που μου έβγαζαν οι φωτογραφίες της, η σχετικά καλή τιμή της για call-girl και η πού καλή συμμετοχή της στο πήδημα από σχόλια προηγούμενων συναγωνιστών. Στο ψητό η Ήρα είναι ένα καυλάκι που όταν το πρωτοβλέπεις θέλεις αμέσως να το σκίσεις, μου έβγαζε κάτι το έκφυλο, με συμπαθητικό σωματάκι προς το αδύνατο. Γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται και θα σε κάνει να περάσεις καλά και να νιώσεις άνετα μαζί της, σε αυτό βοηθούν και τα γλωσσόφιλα που τα δίνει "απλόχιλα". Στο σεξ συμμετέχει ενεργά με αυτήν στα 4 (καλό στήσιμο με θέα το κωλαράκι της) να είναι η καλύτερη φάση στο πήδημα καθώς γουστάρει το δυνατό γαμήσι και δεν λέει όχι στα κολοσκάμπιλα που μου έδειξε να τα απολαμβάνει πράγμα που με καύλωνε ακόμα περισσότερο. Στα θετικά και η πίπα της με μια δόση υπερβολής από τη μεριά της που στην τελική δεν με χάλασε καθώς το εργαλείο ήταν μονίμως σε θέση προσοχής.Η μη αναφορά στα βυζάκια της δεν ήταν τυχαία καθώς περάσαν απαρατήρητα. Στο δια ταύτα η συνέρευση με την εν λόγο κοπέλα μπορεί να χαρακτηριστεί θετική και ίσως την ξαναπροτιμήσω όταν αντίστοιχα κοράσια έχουν διπλάσια και τριπλάσια ταρίφα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
312
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgos Koud, mad_max, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού