Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η γ...μένη ολοημερη υπηρεσία μου για την γ..μένη κοινωνία τους , με γέμισε δυσφορία , ο φλοιός μου πλέον δεν λειτουργούσε , ήμουν μόνο ένα λιμβικό σύστημα σαν όλα τα υπόλοιπα πιθηκοειδή , έρμαιο των γενετήσιων ενστίκτων μου ...
κατέβηκα βικτώρια να χαλαρώσω με ένα καφεϊνικό ρόφημα και οι οπτικές παραστάσεις απο την ψιλοασχημούλα μιλφοσερβιτόρα με καύλωναν αργά και σταδιακά μέχρι που έσυρα το σαρκίο μου διδύμου για ανευρεση εκτόνωσης ...
...αντίκρυσα ένα ζουμερό μιλφοειδές μελαγχροινό , που με καλούσε αισθησιακά να περάσω στα ενδότερα...το φιλόξενο κάλεσμά της με άγγιξε και της έδωσα ένα μπλέ χαρτάκι ...
...εισήλθε και επιδωθήκαμε με αισθησιακές χειλεοχειλικές παρατρίψεις άνευ γλώσσας...και ύστερα βάλθηκα με κάθε αισθητήριό μου να γευομαι το καμπυλώδες κορμί της ... η λειχική επαφή στους μεγάλους μαστούς της εναλλασόταν με απτική και κείνη ανταπέδιδε στους δικους μου μαστούς ...και εξελίχθηκε σε μια αργή αισθησιακή αιδιολειχία την οποία φαινόταν να απολαμβάνει ...ανταπέδωσε με προφυλαγμένη πεολειχία στο διατεταμένο πεοεντέριό μου ...μέχρι που την κάλεσα να κάτσει επι του πέους μου ...εκείνη δέχτηκε αλλά πριν ήθελε να γευθεί το όσχεό μου , πιπιλώντας τους τέστεις μου ...μέχρι να κάνει ιππασία επι του πέους μου και γω να λείχω τους μαστούς της ...μέχρι που απέκκρινα απο μέσα μου το υγρό ...με το συνουσιοπιοειδές να αμβλύνει κάπως την δυσφορία μου ...πλυθηκα , αφαίρεσα τα τεκμήρια της πορνικής εκτόνωσης και παρήγγειλα ένα φαλάφελ με ξινόγαλο για το σπίτι ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, amjik, brujeria69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Καπέλο
Καφες - σάρκα - φαλαφελ & ξυνογαλο.

Καφες - γλειφομούνι - ιόν αμυγυγδαλου .
28 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πορνικός γαστρονομικός ηδονισμός κύριε Πρυτανη ! Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2