Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο σήμερα και μετά το γυμναστήριο και 90 λεπτά διάδρομο βάρη κλπ, κανονικά έπρεπε να είχαμε σάουνα και χαλάρωση. Αυτά όμως ήθελαν και ανάλογη παρέα, που σήμερα δεν υπήρχε.
Επιστροφή στο σπίτι και μετά το ντουζ, ακολούθησε χαλάρωση με μουσική
Βάζω στο SL 1200 mkII το Thick As A Brick, ανοίγω το volume απ τον Quad 33 και κάθομαι απέναντι στην πολυθρόνα και περιμένω τον ήχο της κιθάρας από τα silver 6.
Να μην τα πολυλογώ, ο δίσκος τέλειωσε και μου ήρθε η φλασιά πως καλά όλα αυτά, μα χρειαζόμαστε και το κερασάκι στη τούρτα. Είχα κάποιες μέρες να ξεμπουκώσω, οπότε είναι μια καλή ευκαιρία μετά τη χαλάρωση.
Δεν ήθελα όμως να χαλάσω πολλά, γιατί δεν είχα cash και δεν μ αρέσει να κάνω αναλήψεις τα ΣΚ.
Αποφασίζω να πάω για τη Βερόνικα (1η φορά) και να πάρω πρόγραμμα 30 λεπτών. Την κοπέλα την είχα ξαναδεί, οπότε θα πέρναγα κατ ευθείαν στο δωμάτιο. Παίρνω την Alfa, και μετά από λίγο φτάνω Φυλής. Παρκάρω άνετα και ανεβαίνω στο σπίτι.
Πρώτη εντύπωση, κανένας στο σαλόνι, αλλά τα 3 δωμάτια γεμάτα. Μου λέει τα γνωστά η τσα2 και τη κόβω, λέγοντας πως τα γνωρίζω.
-Θέλω να κάτσω 30 λεπτά. Πόσο χρεώνεται;
-Βεβαίως είναι στα 60 € Είναι το μέσα δωμάτιο ελεύθερο.
(Στο βάθος μέσα είναι το δωμάτιο)
-Ορίστε…. Να χρησιμοποιήσω τη ντουζιέρα;
-Φυσικά, έχει πετσέτα στο τραπεζάκι.
Κλείνω τη πόρτα και βγάζω τα ρούχα κοιτάζοντας τη κορμάρα μου στον καθρέφτη !!!! Ποιος είμαι τέλος πάντων!!!!!
Το κλιματιστικό είναι ακριβώς πάνω απ το ντουζ και δουλεύει καλά και αθόρυβα. Κάνω το ντουζ και ξαπλώνω στο κρεβάτι, περιμένοντας τη Βερόνικα. Χαζεύω στο κινητό γιατί τα λεπτά δεν περνάνε. 35 πάνω κάτω ήταν ο χρόνος αναμονής.
Ακούω το περπάτημα με τα τακούνια και τσαααααααααααααααφ ανοίγει η πόρτα και μπαίνει το μωρό..
Βλέπω τα μαλιά μακριά λυτά και κόκκινα, φοράει τα γυαλιά κανονικά και ο Miki να φτιάχνεται. Πολύ ανεβαστική εμφάνιση αυτή. Το στήθος λίγο χαλαρό και με ραγάδες, αλλά δεν σε χαλάει τελικά. Γενικά στο σώμα έχει μια χαλάρωση σε σχέση με την Αννυ. Το πίσω σύστημα όμως είναι ΤΟΡ!!!!
Χαιρετιόμαστε και με ρωτάει
-Πως θες το στοματικό; (αρχίζει και μαθαίνει Ελληνικά)
-Χωρίς. Έχω κάνει ντουζ..
Σηκώνομαι και την φέρνω προς το κρεβάτι, αλλά σκύβει, γονατίζει και αρχίζει το τρομπόνι. Καλό θα το χαρακτήριζα, με ωραίες εναλλαγές, χωρίς χέρια και αρκετά βαθύ. Δεν την αφήνω πολύ, γιατί θα ερχόταν το τέλος.
-Σειρά μου τώρα. Ξάπλωσε και χαλάρωσε..
Αρχίζω λοιπόν να περιεργάζομαι το κορμί της με τη γλώσσα μου. Με απαλές κινήσεις και γλωσσόφιλα ενδιάμεσα, φτάνω στο πεντακάθαρο, όπως φάνηκε, μουνάκι. Βρίσκω τα πατήματα κα την κάνω να αναστενάζει και να δίνει ρυθμό, κουνώντας το κεφάλι μου με τα χέρια της. Έχει περάσει κάποια ώρα και την ρωτάω αν θέλει να συνεχίσω. Μη με ρωτάς θα σου πω… Σιγά σιγά βάζω και δάχτυλο από πίσω, ενώ τα υγρά από μπροστά είχαν πλημυρίσει τα πάντα..
-Fuck me now baby, I want you μέσα μου!!!!
Βάζουμε σκουφί και μπαίνω σε ιεραποστολική στάση μπροστά..
-Slowly slowly έτσι θέλω στην αρχή
Δεν χαλάω χατίρια, αλλά μετά ανεβάζω ρυθμό και δείχνει πως της αρέσει.
-Baby I want anal της ψιθυρίζω στο αυτί.
- My favorite!!
και αφού βάλει λιπαντικό στήνεται στα 4. Πραγματικά υπέροχο στήσιμο. Μπήκα σχετικά εύκολα και άρχισα τις κινήσεις με κανονικό ρυθμό.
Τώρα να είναι στα 4 με τα πόδια ανοιχτά και να γυρίζει το κεφάλι ζητώντας γλωσσόφιλα….. είναι όντως μοναδικό. Άσε που έβλεπα όλη τη φάση στο καθρέφτη… Κανονική ταινία ένα πράμα!!!
Τα 30 λεπτά έχουν περάσει και τσα2 χτυπάει τη πόρτα.
-Συνέχισε μη σε νοιάζει!
Δεν μπορώ όμως να κρατηθώ άλλο και αδειάζω μέσα στο κωλαράκι της και πέφτω λιώμα προς τα πίσω. Έρχεται με φιλάει και με χαϊδεύει λίγο και φτάνει στον κουρασμένο Μικι. Βγάζει το σκουφί και μιλάμε το σκούπισε κανονικά. ΜΕ ΤΡΈΛΛΑΝΕ. Λίγο ήθελε να σηκωθεί και πάλι.
Αυτό ήταν. Ασπαστήκαμε θερμά και ανανεώσαμε το ραντεβού για κάποια άλλη φορά.
Η προσωπική μου άποψη είναι πως πρόκειται για μια εξαιρετική περίπτωση η Βερόνικα. Έχει όλο το πακέτο για να προχωρήσει.. Ίσως, θα πείτε ότι ήταν σε μεγάλο πρόγραμμα. Ναι, αλλά με το λιγότερο δυνατό κόστος και απ ότι βλέπω, δεν υστερεί στο απλό του 20ρικου. Τα έχει όλα και συμφέρει λοιπόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, anestis_38 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού