Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Call-Girls 4651
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συναντηση με την λατινα Anny μετα απο αρκετες μερες που προσπαθουσα αλλα ειχε θεματακια γυναικολογικα το κοριτσι.
Το ραντεβου κλειστηκε με μια μικρη ταλαιπωρια απο το γραφειο καθως δεν μπορουσα να τους βρω στο τηλεφωνο,κ μονο με το email που στελνεις δεν γινεται δουλεια.οταν επιασα γραμμη ευγενικοτατη η τηλεφωνητρια μου ειπε πως θα ερχοταν σε μια ωρα η κοπελα.
Ετσι κ εγινε,αργησε 5 λεπτα κ μια παρεξηγηση μεχρι να βρει το σπιτι,αλλα δεν χαλαστηκα πολυ.
Βλεπω την Anny λοιπον,μια κοπελα κοντουλα κ γενικα petite καμια σχεση με την κοπελα στις φωτο που φαινεται γυαναικαρα.Η κοπελα που ηρθε ηταν μαλλον αδιαφορη,δεν γυριζες να την κοιταξεις στο δρομο σιγουρα.
Ξεκιναμε τα κλασικα,τι μου αρεσει κ τα τυπικα κ γδυνεται να μπει για μπανακι.
Εκει μια ξενερα την πηρα...βυζι μεγαλο με ωραια ρωγα,αλλα χαλαρο κ να ψαχνει για το πατωμα,κωλος μεγαλος με κυταριτιδα κ καθολου λατινοκωλαρα για να χαρεις.
η κοπελα γενικα ευχαριστη κ προθυμη να ικανοποιησει,καλη πιπα κ τα παιρνει ολα στο στομα αλλα το σεξακι μετριο κ δεν ελεγε κ πολλα.
στο συν ειναι πως στο ημιχρονο απο μονη της μου εκανε μασαζακι(οχι επαγγελματια).
ισως ειχα μεγαλες προσδοκιες λογω φωτο που την εκθειαζουν..
για λατινολατρεις παντως σαν εμενα,δεν θα την συνιστουσα.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.176
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410, john100, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού