Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα καιρο να Άπω τέτοιες ώρες και αφου τσεκαρα κάνα δυο κατέληξα σ αυτό το μαγαζί,με το που άνοιγει η πόρτα στα ηχεία παίζει 1055 την εκπομπη του φίλου μου του Γαλανη Ναι!Ναι!,ωραία καλά αρχίσαμε λέω,εμφανιση της κοπέλας ευτυχώς μόνη της χωρίς τσατσά και Επηδει είμαι φαν σε τέτοια κατάσταση έδωσα αμέσως τα 40Ε για να μπω...Άννα από Σερβία μου συστήθηκε έχει όλη την κοψιά Σλαβικου στυλ σαν τις χιλιάδες που εχουμε δει τόσα χρόνια τα καλοκαίρια στην Χαλκιδική άρα την πιστεψα.Προσωπο όμορφο και πονηρό βυζαρες που ηταν φυσικές και πολύ ωραιες στην αφη και κώλο μεγαλο και αφρατο με λιγη κυτταρίτιδα μιας και η κοπέλα τα έχει ελαφρως τα κιλακια της..Έκανα ντους άρχισα να παιζω με τα βυζιά της και αφου με καυλωσε αρχισε πίπα σε καλό τεμπο σε στιγμές που έβαζα το χέρι μου στο κεφαλι της να το περνει πιο βαθυα Σπασίκλας..Στησιμο στα 4 με εικονα απέναντιστον καθρέπτη και καλό χώσιμο με πολλα χαστούκια στα κωλομέρια της,δευτερη στάση ανέβηκε απο πάνω μου όπου τα έδωσε όλα η γκόμενα με "γάμησε" στην κυριολεξία όπου τελείωσα με μια κραυγή κρατώντας την ένα λεπτό να στραγγιξω όλα...Άρα θετική συνεύρεση γενικά ,ολοκληρωμενη θα έλεγα με θετικά ότι είναι όμορφη επικοινωνικη και μιλάει καλά Ελληνικά και φυσικά Επηδει είναι και Ροκακι...Αρνητικα το τατουάζ μανίκι που έχει και ξεκινάει από το δεξι ωμό και πάει μέχρι το δεξι κωλομέρι και οτι έχει λίγα παραπάνω κιλά .
Αναλογα με το πρόσωπο που είναι γλυκό θα της ταίριαζεπιο πολύ το φιτ style...καλή συνέχεια σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.410
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpouxos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, alladalla και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Πρωινη η βραδυνη βαρδια;
28 Ιανουαρίου, 2018
Απογευματινή φίλε ,ξέχασα να το προσθέσω από κινητό.
29 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε είναι αυτή που δούλευε πέρυσι στο Λας Βέγκας?
Κοντό ξανθό μαλλί και πολλά τατουάζ?
30 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε όπως την περιγράφεις μάλλον η ίδια είναι αν και πρωτη φορά την ειδα Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4