Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108021
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήγα τσάρκα πριν κάτι βδομάδες, και ως λάτρης των πετίτ γυναικών, είδα την Αλεξάνδρα και μπήκα. Όχι ότι ενθουσιάστηκα από εμφάνιση αλλά κάλυπτε τα στάνταρ μου, άσε που ήταν πολύ ζεστή και διαχυτική στην υποδοχή και μια προσφορά για κωλαράκι με έπεισε και μπήκα . Πρόσωπο μέτριο αλλά εντάξει καλό, πετιτ όπως προείπα μικρά βυζάκια καστανομελαχρινή μακρύ μαλάκι (τότε οι γυναίκες αλλάζουν πολλά από αυτά).
Τώρα στο δωμάτιο σαν να έχασε το μισό από την υποδοχή.... δεν την λες κρύα άλλα πια ούτε και θερμή, ούτε ξεπέτα ούτε ουαου , έκανε μια πίπα έτσι και έτσι γαμήθηκε πάλι έτσι και έτσι , όχι βαρετά αλλά τυπικά
πάμε λέω κωλαράκι , πρέπει να το έχει δουλέψει πολύ ή να το είχε προετοιμάσει πολύ , σαν μουνί και χειρότερα . Αυτό που με έφτιαχνε ήταν η θεά στο καθρέφτη . Βάρεσα αρκετά άλλα τελικά έχυσα βάζοντας την να μου γλύφει τα παπόρια και να τον παίζω.
Από μακριά δείχνει πιπίνι άλλα πρέπει να είναι 26+ . Δεν ξέρω όποιου του αρέσουν τα πετιτ ας πάει ...ας δοκιμάσει ίσως αυτός ταιριάξει . Εγώ έφυγα με μια γλυκόπικρη γεύση γιατί ναι μεν έδωσε όλο το πακέτο άλλα δεν με ενθουσίασε κάτι ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, iuakoya, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Τυπε,εχυσες στην σταση azazel ??? Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1