Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφησα την δικια μου σπιτι της, την καληνυχτισα λεγοντας της, οτι θελω να την ξαναδω συντομα. Γνωριζοντας μεσα μου οτι μετα θα παω στην Ναομι. Καλα αρχισαμε σκεφτηκα, ουτε μηνα δεν εχουμε κλεισει κ γω την εκανα την λαδια. Εφυγα καρφωτος για το de paris, την Ναομι, την εχω σταμπαρει εδω κ καιρο, θα εσκαγα αν δεν δοκιμαζα.
Παρκαρω στο παρκινγκ του καταστηματος. Ανεβαινω κ περιμενω τα κοριτσια στο σαλονι, Ναομι κ Κιρα στην βαρδια. Μουναρα η Κιρα οποτε στα υποψην. Δινω την ταριφα για απλο(50ευρο) κ παω στο δωματιο. Η κυρια στην εισοδο ευγενικη, κανω ενα ντουζακι κ περιμενω το μωρο λιγο αγχομενος γιατι απο την εμπειρια μου με της εγχρωμες γνωριζω οτι οι περισσοτερες ειναι ψεκαστε - σκουπιστε - τελειωσατε.
Μπαινει χαμογελαστη στο δωματιο, λεμε τα τυπικα κ ξεκιναει το μπαλαμουτι, την εγλυφα κ την φιλουσα παντου, ασχοληθηκα κ με τα ποδια της, εγλυψα κυριως γαμπα κ πατουσακια. μετα ανελαβε αυτη, επαιξε ωραια μπαλα με την γλωσσα της, μου εγλυψε για λιγο τις μπαλες. Σε καποια αλλη κριτικη ειδα κ γλωσσοφιλα, σεμενα δεν εδωσε, μονο κατι πεταχτα. Μου περασε καποτα κ τον πηρε στο στομα, καλη πιπα στην συνεχεια ανεβηκε πανω μου, σε συντομο χρονικο διαστημα το γυρισαμε στο ιεραποστολικο, εκει τα πραγματα ηταν καλα η συμμετοχη της πολυ καλη με ωραιους αναστεναγμους απο μερια της, τελος την γυρισα στα 4, ξεκινησα σε χαλαρο ρυθμο που συντομα ομως αρχισα να την καρφωνω εντονα εχοντας γραπωσει την κωλαρα της, λεγοντας της διαφορα βρομολογα, ενω εκεινη εβγαζε ωραιες κραυγες, χαιδευοντας μου τις μπαλες κ την κωλοχαραδρα παρολο που της ζητησα δακτυλο εκει που ειχαμε φτασει δεν μου εβαλε, δεν με χαλασε ιδιαιτερα γιατι ετσι κ αλλιως η Ναομι μ ειχε φτιαξει, οταν τελειωσα η κοπελα περιμενε να αδειασω κ μετα τραβηχτηκε. Εφυγα ικανοποιημενος, ειχα καιρο να παω με εγχρωμη κ να περασω καλα. Η Ναομι ειναι ομορφη κ με τιμιες υπερεσιες.
Καλες πορνοπεριπλανησεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.975
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, Bourdelakias 79, muffer35 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2018
Αν την πάρεις σε πιο μεγάλο πρόγραμμα κάνει πράγματα που ούτε φαντάζεσαι!!ΝτροπήΝτροπή
27 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι με κολαζεις τυπε; Μεγάλο χαμόγελο
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Ρε μαστορα πρωτα δοκιμαζουμε GFE και μετα γλυφουμε πατουσακια
06 Σεπτεμβρίου, 2020
Εμένα μια φορά ένα πορνίδιο, απο τα πιο όμορφα και όνομα δεν λέμε, περπάταγε ξυπόλυτη στο δωμάτιο και ξεκινάει με ποδομαλακία μετά ακάποτο τσιμπούκι και της λέω καλά δεν φοβάσαι να τον βάλεις στο στόμα σου αφού περπατάς ξυπόλυτη και το πάτωμα έχει μικρόβια ... και μου απαντάει αφού είναι καθαρά τα πόδια μου ...
Τι να πείς ...
Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4