Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ειπα να παω για εξερευνηση στη Διδυμου, αναζητοντας μια αξιοπρεπη πιπα.
Ξεκινησα απο το 22 που ειναι αξιοπρεπες ως χωρος. Εκει δουλευε ο χονδρος και ο λιγνος. Μια κοντουλα στρουμπουλη (Ναταλια) και μια αλλη η Μαριανα που εμοιαζε με στεκα μπιλιαρδου (σκελετος με επενδυση δερματος).
Στα υπολοιπα σπιτι κυκλοφορουσαν χοντρουλα μιλφ,
Στο 8Α μια μελαχροινη πιτσιρικα με 3αρια βυζια αλλα με το αερα ξεπετας.
Στο 8Β η Βερονικα εκανε καλη εντυπωση. Προσχαρο σαλοναρισμα, χαμογελαστη, ευδιαθετη και με σουλουπωμενο σωμα για την ηλικια της (την κανω 50αρα), σχετικα μικρο βυζι (1,5αρι).
Ο χωρος προσεγμένος και καθαρος. Ενθυμουμενος θετικες κριτικες εδωσα το παραβολο και περασα.
Δυο καθρεπτες στο δωματιο, ζεστο νερο στο νιπτηρα (σπανιο για ρδελο).
Φρεσκαρίστηκα και μετα από λιγο κατεφθασε το μιλφ.
Λογακια μπειμπι σιτερ (καρδουλι μου, μωρο μου κλπ).
Στοιχειώδη προκαταρτικα, αρκετα βαρετα διοτι δεν ειχαν καθολου παθος. Ήταν λες και με ντάντευε.
Προχωρησε σε πιπα, δεν ηταν αεροπιπα, αλλα ηταν πολύ ρυθμικη, ρηχη και πολύ μα πολύ χερι. Ουτε καν μαλακια, εργόχειρο ηταν.
Ενώ ηταν στα τεσσερα και πιπωνε, κρεμασε η κοιλια της (κατι που δεν εδειχνε στο σαλονι). Ναι μεν δεν είναι χοντρη, αλλα λογω χαλαροτητας και αγυμνασιας το κορμι της κρεμνάει, και αισθητικα είναι χαλια. Σαν γελαδα φαινονταν στο καθρεπτη.
Η πιπα συνεχιζε μονοτονη. Να κανουμε σεξ μου λεει. Όχι συνεχισε της λεω και προσπαθησα να τραβηξω το χερι της μπας και βελτιωθει η κατασταση. Τιποτα αυτή, συνεχιζε το εργοχειρο.
Βαρεθηκα και της ειπα να ανεβει πανω μου. Περασε ατεχνα την καποτα και ανεβηκε. Ευτυχως δεν με ελιωσε.
Ένα τυπικο cow girl με λογια νταντας και όχι γκομενας (καρδουλι μου, μωρο μου..) και μαλιστα με στυλ νταντας. Μαλλον πριν το ριξει στη πορνεια εκανε την νταντα και αλλαξε γιατι το πουτανιλικι εχει καλυτερο μεροκαματο.
Όταν ηταν πανω μου φανηκαν οι διπλες της κοιλιας της. Σαν ανθρωπακι της Μichelen ηταν. Η αισθηση του μουνιου της μετρια.
Στο ιεραποστολικο, το αισθητικο αποτελεσμα ηταν χειροτερο, η κοιλια της φαινονταν σαν πατσας.Κεφάλι σε τοίχο!
Το γυρισα σε πισωκολλητο, doggy style, γιατι ο πατσας ηταν εντελως ντεκαυλε.
Τελοιωσα σε αυτή τη σταση. Η νταντα ευχαριστησε και εφυγε.
Η εντυπωση μου αρνητικη. Το μονο θετικο είναι ότι δεν βιαζεται.
Υπαρχουν όμως πολύ καλυτερα μιλφ (Αννα – Κωνσταντινουπολεως 206 και Ιρις στο Ιωαννινων)Γερο-μύστης
Δεν την συστηνω. Οι μιλφολατρες όμως μπορουν να εχουν άλλη γνωμη.Χμμμ;
Να περνατε καλα και να γαματε καλυτερα.
Εγω θα συνεχισω την αναζητηση καποιας που να πιπωνει αξιοπρεπως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, professorx, statusorama και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού