Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 154 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στον οικο πρωι γυρω στις 12. Ειπαβνα παω γιατι διαβασα καλες κριτικες αλλα τι το θελα. Απο εμφανιση η Αντζελα πολυ μετρια. Μαλλι κοντο σωμα παχουλο αλλα σφιχτο. Προσωπο αδιαφορο. Μπαινει μεσα και αρχζει κατι παπαριες μωρακι μπιμπελο μου ελα να κανουμε σεξακι και με στυλ επαρχιωτισσας θειας και ξενερωσα αμεσως. Λιγο γλυψιμο στην περιοχη γυρω απο τα αρχιδια και φορεμα καποτας.πιπα καλη αλλα οχι οι υπερβολες που διαβαζω σε αλλες κριτικες. Μου εχουν παρει και πολυ καλυτερες. Τη βαζω στα 4 οπου μπαινω στο αξυριστο μουνι της(ξενερωμα2) γαμαω λιγο και τη γυρναω ιεραποστολη. Τι το θελα2. Εχω μπροστα μου ενα θεαμα τραγικο και λεω τι κανεις ρε ανωμαλε εδω περα. Τελοσπαντων για να μη φυγω αχιστος τη βαζω να μου παρει πιπα να χισω στο στομα της. Ουτε καν θυμαμαι λεπτομερειες τοσο πολυ θελω να σβησω τη συνουσια απο τη μνημη μου. Δε ξερω για σας αλλα εγω που συνηθιζω να γαμαω μιλφακια στο μεταξι αυτη ηταν πολυ κατω του μετριου. Με λιγα λογια καθολου vfm. Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Doctor What
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
314
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mkavlos, memmas, statusorama και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2018
Πολύ σωστός φίλε μου. Ακριβώς την ίδια αντιμετώπιση είχα κι εγώ. Μακριά από την εν λόγω, χαμένο δεκάρικο, θα είχα φάει 2 γύρους, θα έπαιρνα ρέστα και θα ήμουν και ικανοποιημένος
27 Ιανουαρίου, 2018
Τυπε πρότεινε μια μιλλλφαρα για πιπαρα στο μεταξι
28 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ιασωνος 46 Νατασα και Μαρια και οι 2 μιλφαρες ρωσιδες κανουν και γαμω τις πιπες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3